Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Sice bych mnohem rači zahrál Bloodborne, ale bohužel PS4 zatím nevlastním, tak se spokojím s tímto. BG a IWD sem měl svého času dost rád, takže to snad nezklame.
  • neboj, mozna jednou prijde doba kdy ti to dojde:)
  • to s nostalgii nema nic spolecneho (nechapu, kde se porad tyhle zhuverile teze berou...)
  • origins bylo tak prehypovany, ze jsem pak byl dost zklamanej, kdyz to nakonec vyslo
  • Nekdo kdo se dostal dal, muzete mi rict, jestli jsou nejaky normalni spolecnici ? Nasel jsem prvni tri (aloth, eder, durance) a vsichni tri maj snad naprosto random staty a ability a je obecne problem je vubec pouzivat. Platit pak za spolecniky z innu zas nechci, protoze u tehle je nejaka moznost interakce.
  • Tak ono v tech Pillars to ze zacatku taky moc nevypada na nejakou nobelovku. Jit sebrat boruvky, mezitím tabor napadnou banditi, utek do dungeonu, vchod se zhrouti, zabijes pavouka, zahadny kouzelnik pouizije nejaky monument a mas pak snove vidiny. Z mojehu pohledu jsem tohle v bledemodrem videl uz 100x. Ale je jasne ze nostalgicke bryle znemoznuji videt ciste.)
  • Změn si obrázek. Děláš ostudu...

    Konzolová hra se špatnou grafikou (krom hlavních postav) a stejným stylem boje (nauč se pohyby a pak to dáš vše ihned) je skutečný masterpiece. Opravdu tak někdo myslel jako zde...
    V seknci rubaček možná. Jinak sotva. Ani to není RPG. Je to akční rpg.
  • *15*

    To jsi napsat trefně. Ani nevím co jsem v tom Dragon age: I dělal. jak tam byl samý generický obsah a teplé kecy. Po tom za roky pes neštěkne. Krom fandů nějakého hlavního proudu amerického rpg *1*

    Ale říkej to panu Smutnému. Ten tvrdil, jak se tam řeší politika, jak to je celé super a promyšlené...Jo, asi má nároky vskutku velké....
  • To omezení kouzel je hloupost ze stolní hry. Ani to nedává smysl.

    To se jak vyčerpá nebo co? Jestli ano proč na to nemá lahvičku? Je přece ve světě magie kde je možne vše. Je to postavené na hlavu.
  • Co nejdřív? To poté bude kvalita na nic...A profi překlad? Ten stojí prachy to nikdo z čechů nedá.. I když kecají o překladu. To je sranda

    Kdyby dali na startovač, že tohle přeloží tak to nevyberou. Ale pořád budou češí mektat o překladu a řaději si počkají 3 roky jen aby to bylo zdarma od amatéra, který to bude dělat po večerech *15*
  • tak ja chápu ze nostalgie je velmi mocna a dokaze soucasne věci dost zkreslovat, a je tezke se z toho vymanit. me osobne u her vyhovuje takovy kompromis mezi modernou a nostalgii. myslim ze pomerne idealne to delaji japonci u svých RPG, textu tam mají plno, ale třeba herni deni se ovlivnuje skutecnym hranim, nikoliv klikanim na odpovedi a otázky v nejake staticke tabulce. Proste mi prijde lepsi otrávit studnu tim ze do ni hodim jed a skutecne to udelam nez jen vybrat moznost a kliknout na číslo 3. Vhodit jed do studny.
  • Dobrá recenze. Autor vysvětlit řadu věcí (jako je systém HP a výdrže) a člověk který to nehraje si udělá představu.

    Snad rychle opraví tu věc o které se píše, že lze běhat dokola s postavou a nahánět tak potvoru a ostatní mohou na dálku něco dělat. Stačilo by kdyby potvora přehodila target anebo kdyby byla znát hmotnost brnění. Tedy vliv na rychlost běhu. I tak by to šlo někdy použít ale bylo by to více omezeno a více "realistické"

    Jinak za mě zatím 10/10. Hlavně byl dal větší + za to, že to vše udělali z ničeho a prosadili "staré" rpg do dnešní doby. Navíc 9 má zde každá sra/da jako nějaký rubací bloodborne (podle konzolistů RPG celé galaxie), který zdaleka není tak propracovaný a již nepůsobí jako zjevení. Tohle ano!

    Rada: Pročtě si před hraním manuál. Vyplatí se to.
  • v podstate s tebou vubec nesouhlasim (a proto porad hraju hlavne ty stare hry, kde jsou popisne texty ke statickym obrazkum misto animaci), ale dal rozvijet diskusi asi nema smysl, stejne to bude za chvili nekde na osme strance :)
  • Cítím ve vzduchu mírnou inspiraci v knize / filmu Horns.
  • ani ne, ale hry jsou o tom ze neco mají vizualne zobrazovat, je to jeden z duvodu proc je hraju. Na cteni a predstavivost jsou vazne lepsi knihy. Nemam proste rad když se nejake věc pouziva na něco jiného nez byla zamyslena a dela se z toho vyhoda, tak trochu to je srani do vlastní kapsy. chápu ze kdysi to jinak ve hrach neslo, a plno lidi zije v omylu ze to tenkrat bylo schvalne, nebylo, jen k tomu nebyla dostatecna technicka vyspelost. V době kdy vysla první BG a tvurci by měli k dispozici technickou uroven dneska, ani by je nenapadlo všechno vysvětlovat jen textem, a zrejme by vzniklo něco dost podobne Dragon Age.
  • to uz je dobra demence
  • a proc vlastne? Chybi ti predstavivost?
  • walltar
    První DA byla imho super hra...
  • vaclav.pechacek
    Uvidíme, jak mě bude hodnotit historie :D
  • walltar
    @max: Cipher je DPS Kouzelník... Akorát na rozdíl od normálního kouzelníka nemá omezení na počet kouzel po každém vyspání. Pomocí normálního útoku si dobíjí focus, který potom používá na kouzla.

    Takže třeba mu dáš arkebuzu necháš ho dát jeden alpha útok který mu přidá velký kus focusu a potom kouzlíš. Pokud ti focus dojde tak zase vystřelíš a znova kouzlíš.

    Zaměřuje se na manipulaci s duší, takže kromě Damage a CC, má ještě možnosti na Charm a mass Charm. A když ti kritne mass Carm tak to je teprve radosti. *1*

    Pro mě zatím nejlepší classa... Já tak nesnáším to omezení počtu kouzel u kouzelníků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit