Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc by mel..me se DA libi a tohle taky..tomu se říká sirsi herni zaber..ale holt když je někdo uzce zamerenej tak muze mit dost problémy s pochopenim..to je jasny
  • Jistě, děti hledající sexuální ukojení či materiál k masturbaci (většina začíná v 11 letech), půjdou jako první hledat do diskuze k Pillars Of Eternity (mimochodem hře, která sama o sobě je od 16 let).
  • Těžko si odpustit drobnou výtku, že stejné skóre tu dostal zkyslý guláš jménem Dragon Age...Na druhou stranu, ona i druhá BG byla dost kritizována a někde ani těch 9/10 nedostala....Schválně jestli i autor této recenze bude pro tu hanbu chodit časem kanálama.. *1*
  • co dela ten cipher?
  • Lotr
    Ale nechybí jedna kultovní hláška u která když jsem jí poprvé ve hře slyšel tak jsem se začal hlasitě smát.

    https://www.youtube.com/watch?v=93XFxKXdbqY
  • walltar
    No já hraju normálně za rangera... ale tady to spojili s petem, který je základní mechanikou té classy, tak sem musel hledat jinde. Protože já pety hrozně nerad.

    A Rogue s Cipherem sou potom dvě další hodně dobré ranged DPS.
  • to by snad ani nebylo potřeba, tak nejak normalne by stacilo:)
  • ja si to pustím na YT, ted už jen najít nejakého dobreho letsplayera. mužete to zkusit taky, je to lepší než hraní protože se nemusíte namáhat a nekdy i preskakují texty a jen vam reknou o co jde takže je to rychlejší.
  • ano, animace, mimika v ksichte, u toho pohyb jednotlivych ras v oboci. Blah!! Ani nahodou.
  • Tohle ja mam snadny, ja hraju vždycky za fightera, všude, nejlíp dual wield nebo mec+stit. Takze ostatní classy neresim. Plizive pojeti hrani je mi cizi, kouzelniky nesnasim a ruzne hybridy které jsou od vseho trochu a poradne nic taky nemusim:)
  • toto je hra pre správnych chlapov! :) :) :) nah Need for Speed ...
    Oh Wait!
  • walltar
    IMHO ještě jedna věc chybí k dokonalosti... Randomizovaný loot v truhlách.

    Při druhých a nebo třetích gameplaying s jinou skupinou, nebo na těžší obtížnost by to trochu obměnilo hru.

    Já totiž většinou tak po dvaceti hodinách zjistím, že vlastně chci hrát úplně jinou clasu. *1*

    Sem začal s roguem, ale jak sem viděl Ciphera, tak sem to musel hned měnit.
  • Hraju obě, obě jsou skvělé, ale Bloodborne je asi největší herní zažítek, co jsem prožil. To je neskonalý masterpiece..
  • Je škoda že tiscali nemá recenzenta, kterého bych bral vážně a respektoval. Těch přešlapu tady bylo už hodně. Kdo je pecháček nevím. Jediní kterých názor má u mně nějakou váhu je smejki a Vávra, ale ten už asi psát nebude.
  • tak to rychle vypni, at neprijde maminka a nezdesi se, na co se koukas
  • jestli si uvědomuju ze na internet chodi deti a ze je tohohle na nem plno? Jo uvědomuju, ale nejsem si jistej jestli moje nahlaseni na tom něco zmeni:)
  • jak jsme psal uz jinde, je to spis takova z nouze ctnost, me by se vic libilo kdyby tohle doprovázela třeba engine animace v pohybu, preci jen tech textu je ve hre vic nez dost, a ja osobne beru hry jako vizualni zabavu, když chci hodne cist preferuji knihu. Ale samo měli malej rozpocet, takze to je takhle.
  • uvedomuješ si že sem chodí taky deti? nahlášeno
  • "skriptované pasáže, které jako by vypadly přímo z nějakého gamebooku"
    Tohle se jim vaaazne povedlo! *3*
  • Chim
    To jako jo. Já jsem třeba Divinity vzdal a počkám si až na češtinu protože ta angličtina na měl byla příliš těžká. Ale taky vím, jak to bylo u mě když jsem s angličtinou před X lety začínal a jak moc mi v tom hry pomohli. A jak říkám, je to podle mě nejlevnější a nejjednodušší způsob jak se angličtinu aspoň trochu naučit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit