Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi celkem zcestné nazývat Souls sérii RPG, to už pak může být RPG téměř cokoli. Sice je tam tuna statistik a inventář, ale nevšiml jsem si že by to nějak zvlášť ovlivňovalo mojí postavu. Stejné je to v tomto směru v zaklínači, ale ten nabídl pro mě důležitý roleplaying. Zřejmě každý vidí pod pojmem rpg něco jiného a to říkám jako člověk co má Souls sérii skutečně rád. Zkrátka pro mě to je Souls "pouhá" bojovka stejně jako třeba jako tolik opěvované Diablo.
  • del0
    1. Tvůj názor na Bloodborne tu v diskuzi k PoE nikoho nezajímá.
    2. Tvůj názor je subjektivní.
    3. Srovnáš dva naprosto odlišné žánry.

    Z toho vyplývá, že si trollík, který musí za každou dávat všem najevo, jak je ta jeho oblíbená hra nejlepší. Prostě jak malé děcko, kterým očividně jsi. Hlásej si o Bloodborne třeba u vás před barákem na pískovišti, tady ti na to se*e pes. *15*
  • Daj vedieť keď to bude. Takto kvalitných hier nie je veľa.
    Aby sme to pre Boha nepremeškali.
  • del0
    "Ještě možná lépe klasické RPG je u stolu s papírem."

    A proto se hrám typu Planescape říká cRPG, protože jsou computer obdobou původních RPG.

    "Souls série je akční RPG zaměřené na požitek hraní."

    Tohle nedává smysl, vzhledem k tomnu, že požitek z hraní znamená pro každého něco jiného. Pro někoho to je jen mlácení a grind, pro někoho i to ostatní, co do plnohodnotného RPG patří.
  • Dpsko je naprosto stejna skomolenina.

    Tom Hanks: muzu se zeptat jak bys tuto roli pojmenoval ty ? Nejlepe nejak vhodne cesky, aby to nevyznelo " jako od nějakého obtloustlého puberťáka?"
  • Uff, 4 melóny na platy vývojárov, to mi príde viac ako prestrelené, si si istý, že si to vypočítal správne ? :D
  • Tá hra vyzerá extrémne budgetovo, či už je to po audiovizuálnej stránke alebo hrateľnostnej. Podobnú hru ti spravím do mesiaca v unity sám a bez 4 miliónovej dotácie..
  • Panove, musite uznat ze anglictina v tehle hre neni prumerna, staci si precist prvni dusi. Rekl bych ze je potreba dobra az velice dobra znalost.
  • Zdravím ťa Tom, som nevedel, že vieš po česky? Mimochodom ako sa darí v blázinci veskoslave?
  • Vesnickoslav, ty si na toho Mato nejako príliš upjatý. Že on ťa pravidelne na fórach ničil, tak teraz máš z toho traumu a všade ho vidíš.
  • presne tak, detailova nevyvazenost. na jednu stranu jsem byl unesenej z grafickych drobnosti jako poletujici pyl nad loukou, stekani vody z okapu strech, nebo vlnici se plastik za hrdinou...a nasledne vejdu do hospody a prvni co se mi rozezni v mozku jako alarm je: proc kurfa zadny z npccek nesedi na zidli?:) to me trosku zklamalo, protoze do te doby jsem hrou byl absolutne unesenej ve vsech smerech, tohle zapusobilo jak ledova sprcha a od te doby trochu hnidopissky hledam dalsi faily. na druhou stranu musim uznat, ze uz dlouho me zadna hra takhle nepohltila a nedonutila me zapomenout i na obed...:)
  • Ale pořád to funguje, tak proč to nepoužít. Kampříků kteří skočí po návnadě je dost :)
  • Přeskočilo to tedy hodně. Téma dnes již mainstreamové akční hry s RPG prvky Bloodborne je vedle...

    *7*
  • BG2 také dělalo studio za podpory vydavetle. Tedy měli prachy, lidi a více času.

    Zde to byl risk. Risk, zda dnes tohle bude lidi bavit a jeli na vlastní triko. Jestli to bude prodávat nevidím důvod proč by časem nemohlo být propracované pokračovaní jako u BG2.

    Ale to che skutečně hodně lidí a prachů. někdy ty drobnosti musí udělat, otestovat atd. Na to, že podobné hry zde již nejsou, tak je tohle super. Oproti těm velkým hrá, které jedou to samé po 105...
  • IE Mod for Pillars of Eternity

    http://rien-ici.com/iemod/
    Skvělá věc. Dává další možnosti jak si upravit UI atd. Každý to může mít přesně jak mu to vyhovuje.
  • Takze zaprve popisovanni v Bg vubec nebylo, v dialogovem okne byly pouze rozhovory. Zadruhe tohle je vec Tormentu, tam se popisovalo jako tady. A zaztreti tohle popisovani k te hre docela dobre pasuje.
  • Pethulla
    Proč jsou jediné pravé RPG jenom Pillars a PT? Proč ne třeba BG, Fallouty, Arcanum nebo Bloodlines?
    Je spíš zajímavé jak se to škaltulkování časem mění. Takový Deus Ex v době kdy vyšel byl brán jako střílečka s lehkými RPG prvky, kdežto dneska se to bere za FPRPG
  • Ono je těžké, každá hra má něco do sebe. Mass Effect, Zaklínač, Wasteland 2, Fallout (1,2,NV), Divinity. Já si je užila maximálně všechny. A Pillars plánuji také co nevidět :-D Jednou je to děj, jindy vizuál. Hlavní je, aby hra pohltila.
  • Zatím jsem na začátku, ale 100% to nebude přecpané, vybičovné BG2, ale spíš něco ve stylu BG1 s mozkem NwN2.
  • Zrejme budes dost omezeny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit