Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Cože? Volnost jako nemá být? To tam má být koridor, šipka kam máš jít, dialog se slovy Hmm, sexy atd.? Dialogy jsou to, co dělá RPG, ne miliarda statů a bambilion schopností. Ale vyprávění příběhu, texty, rozvrstvené dialogy atd.
  • mel jsi Obsidianu poslat prachy když je vybirali, 20 000 dolaru by asi na lokalizaci stacilo.
  • Ty si fakt na toho Mato naozaj extrémne až chorobomyseľne utisnutý, nebude to nejaká tvoja úchylka? Tak som si zmenil ikonku, lebo som tam mal šklebiacu beštiu, no to je toho. Vieš ja nie som až taký expert na nové kontá ako ty, ktorý v tom má mnohoročnú prax a rád si tak naklikáva nezmyselnú priazeň aby si honcoval svoje i-ego, keď už nič iné *14* *3*
  • proč to neni v češtine doprčic co to ma znamenat
  • Veskoslav
    Mato, máš smůlu. Nejenom že nemáš koule přiznat, že máš Mato=Lunk, ty jsi natolik blbý, že si založíš účet, kde jde vidět, jak jsi změnil ikonku. Jsi prostě jenom hlupák. Nic víc. Nemá cenu s tebou ztrácet čas.
  • No nenapísal si podrobný návod, nesmieš na mňa takto zhurta, musíš pekne postupne pomaličky, tak ťa ešte raz a naposledy poprosím o ten návod kde sa odkrýva ten skytý dátum, lebo tu v pc ho mám pekne odkrytý ale môžem si ho aj zakryť ak chcem.
  • Diky obsidioanu, ze se mu to opravdu povedlo a prinesl nam, kteří na to cekali, důstojného pokracovatele rpg typu baldurs gate. zatím 5hodin a hra si me naprosto ziskala
  • nehodi se, protoze svet je ted plnej pologramotnych, kteri sice "umi" cist, ale nectou

    umi je schvalne v uvozovkach, protoze zvladaj jenom jednoduchy vety, souveti nebo delsi souvislej text je v lepsim pripade otravuje, v horsim primo mate
  • Veskoslav
    Jsem ti napsal, kde se to odkrývá. Mimochodem automaticky je to zobrazené, takže jsi to ty musel zrušit. Nedělej ze sebe idiota;) A ještě jednou pro tebe: Nastavení/osobní údaje a tam si to zase zpátky zatrhni;) Teď už se jenom vymlouváš podvodníčku hloupá. Nachytat sám sebe, ty jsi vlastně génius.
  • A ja viem kde sa to odrkýva? Ja som to nezakryl. Ja nie som tak šikovný do PC, musíš mi napísať podrobný postup aj s obrázkami a čo kde kliknúť vieš, a skús to robiť cez internet exploder lebo ten ja používam.
  • cist tohle me opravdu boli, protože si uvědomíš ze i takhle omezeni lidi mezi nami jsou a nezbyde ti nic jiného nez je litovat, protože nikdy nepochopi co to je ponorit se do hry jako je tato.
  • Veskoslav
    Co jsem tím chtěl říct? Odkryj poslední důkaz o tom, že jsem paranoik, protože toto je nově založený účet. Proč máš ten údaj skrytý? Bojíš se toho, že tam bude dnešní datum? Odkryj ho a všechno se tím vyřeší. Nebo ne? *3*
  • vesnickoslavobecny
    A čo tým chcel paranoidný schizofrenik vlastne povedať? Veď buď chlap a priznaj si, že si jednoducho jebnutý, aj tak ťa tu všetci majú za paranoidného blázna.
  • Veskoslav
    vesnickoslavobecny
    před 15 min.
    Změnil profilovou fotku


    Nový účet si umím založit taky...Ty jsi prostě tragéd;) Jinak když už mám přiznat tu chybu. Odkryj registraci toho účtu, ať je má potupa definitivní a já definitivně přiznám, že jsem pošahaný sociopat, co nemá žádný život. Jo a kdyby jsi nevěděl, kde se to dělá, tak v nastavení účtu.
  • vesnickoslavobecny
    Inkognitívne Inkognito, takže vesnickoslav, tak tú omluvu očakávam čim skorej.
  • Veskoslav
    Do toho.
  • A čo za to keď nemáš pravdu, verejne vystúpiš pred obecenstvo a priznáš si, že si schizofrenický sociopatický a paranoidný |<0|<0T ? :)
  • niceguyfromrussia.ru
    "Shédnuto cca 1hod gameplaye na YT.."

    Bež kukať lets playe blondatých metrosexuálov na CoD a Minecraft a neotravuj. Ani si hru nehral, komentujúci nemal nad čím vrieskať ako to môže pri hraní nejakej hororovky alebo pri skriptoch v CoD tak ťa to nebavilo.

    Táto hra je nostalgia s čias ked išlo hlavne o gameplay,na príbeh a prostredie si musel využívať s časti vlastnú fantáziu a hra bola nesmierne pohlcujúca, chcela ťa vtiahnúť vlastnými rozhodnutiami a vplyvom a vyžadovala od teba veľa času. To fakt nie je asi pre teba - niekoho kto má rád polofilmové 6 hodinové skripty s komentárom a navyše nedá sa to pochopiť len z pozerania sa na video - musíš to sám hrať. Tak bud aspoň ticho, však raz vyrastieš a budeš mať vyššie požiadavky, potom sa môžme roprávať.
  • Vojta_Ilavsky
    Nejhorší je LV426.
  • Veskoslav
    Zruš si inkognito. Není nic snazšího dokázat opak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit