Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/user/EpicNameBro/featured

    projeď si všechny videa o story od tohoto a pak mi tvrď, že je Souls jen o vylepšovaní statů. Kolik her má tak rozvětvený, nelinearní story, spousty legend, mini příběhů, události, formovaní světa atd.. Ukazuješ jen svou neznalost. Ten příběh je tak vskutku kvalitní s porovnáním s limonádou v Mass Effect např... U kolika her si pamatuješ rozhovory, NPC, Bosse a je tě líto zabít bosse(Sifa)? Pff, vůbec nevíš, jako zdejší stádo hlupců. Hrál jsem Planescape a ano má lepší story než DS, ale u kolika dalších her se to dá říct? Např. BG má uzoufání nudný story a tak bych mohl pokračovat, pokud nemáš znalosti, tak nesuď, já je mám, mám odehraných spousta RPG, tak můžu porovnávat. BTW největší emoce stejně najdeme ve starších Final Fantasy, proti tomu je Mass Effect omezený slabikář
  • to by me zajímalo jak bys zabil ty vlky v Gothicu co te asi 20 sejmuli, kdyby jsi tam nemel systém,cisla a staty, když Gothic je spis adventura *7*
  • Zabij se.
  • Tak mi raději ty Maťův bratranče odpověz na otázku, proč kurde používají tu dementní definici kruhem? To je zase nějaký internetový fenomén?
  • Tom Hanks je jen jeden, tak mě moc nes*r.
  • Veskoslav
    Ty tu knihu hraješ? Mimoto občas nejde poznat, co je RPG a co už adventura. Ale ty jsi evidentně na ty "číselné" RPG viz Bloodborne. Já mám zase naopak rád ME sérii, Gothic či Zaklínače. Ale tvrdit, že RPG je jenom o vylepšování statů, což celá Soul série je, to mi přijde taky na palici.
  • vaclav.pechacek
    Je strašně těžké porovnat zážitek ze hry, kterou jsem hrál tak těch 10 let zpátky, a Pillars. Jasně že mi připadá, že Baldur a Torment nic nepřekoná, ale to je zkreslené časem a nostalgií. Myslím že za pět let se možná budu podobně cítit ohledně Pillars. Protože nezodpovědnost v podobě chození spát až za světla ve mně rozhodně probudily :)
  • Ja sem se ty hudby vcera v noci uplne bal. Sem si musel k tomu pustit čt24 *13*
  • Ja sem se ty hudby vcera v noci uplne bal. Sem si musel k tomu pustit čt24 *13*
  • Sr_Lobo
    Jojo to mi taky udělalo radost, čekám jestli tam na mě třeba odněkud nevyskočí s pískotem Boo *3*
  • to je taký k o k o t retardovaný postihnutý :D:D veskoslav alias Tom Henks alias šklebící bestie
  • dialogy a příběh nedělají RPG. To nevím, kde jsi vzal. Role-playing, čili ujmutí nějaké postavy a vylepšovaní statů,zjištovaní, co se okolo tebe děje apod to je role- playing. Takže mi chceš říct, že když jsi vezmu knihu a tam si budu představovat nějakého reka tak je to RPG? :D
  • ja mam zatim za sebou jen prolog, ale uz dvakrat tam stihnul nekdo pobit cely moje okoli a mezitim tam byly takovy haluzove rozmazany pruchody podkresleny atmosferickou hudbou *5*
  • veskoslav alias Tom Henks alias šklebící bestie, to je taký k o k o t retardovaný :D
  • Good, takze po dlhej dobe nieco opravdove pre mna. Otazka pre tych co to hrali(a hlavne recenzenta):

    Bez ohladu na to aka dobra hra je "na papieri", aky je realny zazitok? Naozaj sa jedna o pororovnatelnu kvalitu ako BG1,2 a ostatne? Nemyslim technicke veci ani "kolko je tam kuziel". Ale ci je to taky typ hry ktory vas tak dobre pohlti pribehom a hratelnostou ako stare hry. Koli ktoremu naozaj clovek pojde spat o 5AM. Dialogy, pribeh, hlbka, hratelnost, atmosfera atd. Je to naozaj *rovnako* dobre ako stare hry a ostane v pamati desiatky rokov ako jedna z najlepsich hier vobec, alebo je to len "opravdu velmi dobre" na dnesny standard? To chcem vediet, pretoze to je velky rozdiel, dik.
  • Coze, Co to plácáš..nechapu..
  • Veskoslav
    Co to povídáš? Rovnocená bych naprosto netvrdil. Dám příklad Gothic. To považuješ za adventuru?
  • Tak to vypadá, že budu muset ze svýho rozvrhu vynechat práci a sex. Je klika, že ani jedno nemam, jinak fakt nevim, jak bych to vyřešil.
  • zase kecas vesko vid. Pribeh a systém je naprosto rovnocena soucast každého rpg, bez systemu a cisel ti zbude adventura, a kupodivu hra zalozena jen na systemu a cislech bude porad vic rpg.
  • Uz len ked porovnavas limbo, ci journey vidno ako si mimo. Proste je to ako keby si tvrdil, ze napisanie knihy, ci vytvorenie RPG systemu a sveta, nic nestoji a je to robota na vikend pre upratovacku po sichte. Hry nerobi len vizual a uz vobec nie RPG hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit