Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co řešíš. Kdyby to bylo na tahy, tak také u každé postavy klikáš.
    Takto to alespoň běží cele rychleji a nemusíš čekat na tahy soupeře.
    Mě tento systém vyhovuje.....stejně jako mi vyhovoval v Baldurs Gate.

    Ale pokud jsi čekal akční RPG ala Diablo tak pardon....
  • no a? tak je nenajdes všechny..a logicky, když chces hledat schovky tak to nejak musí udelat..scoutingem, od toho jsou to schovky..bude je hledas nebo ne..dusledky jsou zrejme..
  • Klávesový zkratky? (V Infinity hrách byly dobře vyřešený.)
  • Meznia
    To bych si radši pustil cyklon B.
  • protože je tajná schovka každých pár metrů ? *3*
  • xH4wK
    Prave som zacal hrat.. nejako si neviem zvyknut na ovladanie.. to vazne musim pri kazdom fighte prepinat medzi vsetkymi clenami party, naklikat ich ability a odpauznut ?
    Cakal som nejake bindovanie.. bohuzial ta klikacka mi nejako nejde k srdcu :) je nejaky sposob ?
  • Magister_Peditum
    Zatím jsem toho moc nenahrál, splnil jsem pár úkolů v okolí Gilded Vale a teď jsem se konečně dostal k Maerwaldovi. A zatím víceméně spokojenost. Je to po těch letech docela nezvyk. *15*
  • tralalovi jde hlavne o to si kopnout, jinak vi prd

    ony ty 4m dolaru co vybrali je na propracovany rpg dost malo, takze to je logicky na ty hre videt. Divinity pusobi lip, ale to jen proto ze lariani to z velke casti finacovali sami, na Kick si prisli jen pro zbytek..Komunitni fianacovani stoji za prd, sice komunita dostane co chce, ale za cenu velkych ustupku..
  • 80-85% Informáci, které jsou v těch videíí, ale najdeš ve světě Dark Souls, sice v hadánkách, na předmětech atd., ale prostě tam jsou a záleží na tobě jestli si to pospojuješ a vytvoříš si příběh, v Dark Souls si to prostě nepřečteš od A po Z co se stane, záleží jen a jen na TOBĚ jestli vytvoříš snahu příběh pochopit a poskládat si ho ze střípků. Je to náročné, já jsem si taky musel něco vyhledávat, ale bez problému jsem pochytil spoustu krásných legend, mýtu. Popravdě je to originální, 95% současné produkce je prostě klišé postavené na dalším klišé, tady i tím, že tam je volnost k filozofání tvoří originální dílko a jak vidím nějaké debílky na diskuzích mlet o tom, že tam není příběh, tak se vždy usměji a řeknu si:" další co to nehrál nebo co to hrál se zavřenýma očima"...
  • chodit bez zapnutého scoutingu, nevim proc by to mela byt nutnost...zapinam ho jen když mam takzvane podezreni :)
  • Tahle hra je opravdu hlavně pro fanoušky BG a podobných. Ostatní si pár bodů z hodnocení odečtou.
    Trochu otravná je nutnost chodit se zapnutým scoutingem. Nejde to nějak obejít pomocí nějakého jiného skillu ?
  • mazej chytat krevety
  • Pod to bych se mohl podepsat :) a je me jasne ze se dotknu spousty lidi.. :D
  • Nekomu holt jde o neskutecne graficke detaily a jinemu staci tuny textu, zpusob zpracovani, atmosfera, zabava.. :)
  • Veskoslav
    Už zase ten "příběh" v DS.....Fakt fanboy až na půdu....Příběh v DS je jednoduchý, zbytek si "dotvořila" komunita podle toho, jak uznala za vhodné. A zbytek? BG slabý příběh a DS silný příběh? Chlape, to fakt nemá cenu ti to vyvracet. Stačí si přečíst, co tu píšeš. Pro tebe je DS série absolutní modla. Od příběhu až po geniální RPG systém ve hře.
  • Blue.Shark
    Možná ti řeknu novinku, ale zoomování ve stylu Kriminálky Las Vegas neexistuje :))
  • To víš, na PC krabicovky už prodejní úspěch nemají a tudíž nemaj distributoři jak zafinancovat potenciální překlad...
  • Slyšel jsem dobře, že to má kvalitní grafiku a textury??? Zkuste hošánci zoomovat.

    http://sfx.thelazy.net/games/screenshot/21616/full/

    čekal jsem rozhodně víc za tu částku...
  • Morraw
    Tak přihodím taky komentář. Hru si maximálně užívám, stejně jako loňské Divinity. 8h za mnou a za tu dobu jsem došel pouze do Gilded Vale a z něho, natěšen na pevnost, do Caed Nua. Tam jsem ale bohužel dostal na p*del a musím se vrátit a posílit.
    S tvorbou postavy jsem nakonec strávil jen pár hodin. Původně jsem chtěl hrát Godlike, ale nemožnost mít helmu by mě nakonec omrzelo. Jel jsem jako vždy na jistotu. Fighter - Ocean Folk - Old Vailia - Mercenary. Rasy Godlike se ale odmítám vzdát a vymyslel jsem si tedy, že můj bratr byl narozen jako Godlike a my museli utéct. Při první příležitosti si ho tak naberu do party.
    Jaká je vaše postava ? Také jste zapracovali na příběhu nebo to pro vás není důležité ?
    Za těch pár hodin ve hře jsem nadšen a hodně mě zajímá jak se vyvine hlavní příběh. Také se neskutečně těším na pevnost a obrovský dungeon pod ní.
    Na soubojový systém si ještě trochu zvykám, ale je super učit se zas něco trochu nového. Celkový pocit je už mnohem lepší oproti betě. Ve hraní dělám větší přestávky, nikam nespěchám a vychutnávam každý drobek obsahu. V mezičase jsem začten v, pro mě zajímavém, Lore.
    Izometrické CRPG miluju a vidět v dnešní době hru takového rozsahu je zázrak.
    No ale ať nepíšu jen same pozitiva, tak mi třeba vadí nemožnost dávat poznámky do mapy (zlaté D:OS), ale možnost deníku to trochu zachraňuje. Dále je škoda, že namluvené postavy nemají namluveny všechny texty. Zvláštní. V případě hudby ještě stále čekám na zajímavý kousek, který mě na chvíli donutí přestat hrát a pouze poslouchat.
    Otázka na recenzenta. Kolik hodin trvalo dohrání? Jak moc při tom dělal vedlejší obsah atd. ?

    PS. V menu (Options -> Game) je možnost zapnout audio komentář vývojářů. Doporučuju :)
  • To je tak vymakany... Proč se zde řeší nějaký bloodborne? Tohle je RPG! Bloodorbe je zcela jiný typ hry. Také skvělá hra ale srovnávat to s pravou RPG hrou?WTF!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit