Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jednoznačná koupě. Uvidím, co letos ještě vyjde, ale tohle je prostě "srdcovka" žánr :-)
  • Tak bugy ma kazda hra, problem je, kdyz to sou bugy, na ktery prijde kazdej .... to pak svedci o tom, ze to nikdo ani nevyzkousel.
  • Tak to si toho moc nenahral, zabugovanych Qstu je tam pozehnane, takhle z hlavy strelim minimalne dva, jeden s tim, ze slibis osvobozeni vezne bez boje, k cemuze potrebujes (pry) nejakou zbroj, ale i kdyz ji mas (nasobe) tak na tebe prislusny NPC kasle (ses dle zbroje jeho nadrizenej), druhej, ze kdyz prijdes do toho "mesta" nejdal na zapade (jsou tam ty podzemni pohrebiste), a prokecnes ozralu na ulici, tak pak dostanes Qst, ze ho mas prokecnout, ale uz to nejde.

    Pak samo i dalsi bugy ... postavis si barak, k nemu si koupis trebas kravu, a tu ti sezerou nejaky mobove co se spawnujou primo k baraku. To by jste nebyl problem, ale ty si tu kravu uz podruhy koupit nemuzes, protoze ji prece mas ...

    Atd atd .. obecne jedna z nejzabugovanejsich her vubec.
  • A cigáni.
  • jakubc
    Jasně. Tak copak to máme za pasáž hry? Aha, tady by se mi hodil tenhle stat - respec. O hodinu později - tady by se mi víc hodil tenhle stat - respec. Jo, tenhle nepřítel je odolný vůči mým útokům? Respec...

    Ne, v normální RPG nemá respec co dělat. U čistě ARPG postaveném na itemech se o tom dá uvažovat, viz Diablo 3, nebo přidání do Diabla 2, ale rozhodně to nepatří do PoE a podobných her.
  • No že je to oldschool, tak to neznamená, že tě to musí trápit přece. Respec bych taky uvítal.
  • Luk 4 dildo
  • Morraw
    Respec je možný jen skrze konzoli (cheaty). Aspoň v betě to tak bylo.
    Zvolit špatné schopnost snad ani nejde. Maximálně to ovlivní tvůj styl hraní nebo složení party. Při vytváření postavy máš u nejdůležitějších atributů daného povolání hvězdičky.
    Společnící jsou předdefinovaní a na začátku najdeš snadno 4 z nich.
    Holt tohle je oldschool rpg. Tady tě nikdo za ručičku vodit nebude. Pro nováčky je tu obtížnost Easy.
  • Dajú sa v hre nejakým spôsobom vyresetovať schopnosti a nanovo naklikať? Myslím tie, ktoré si nastavujem pri postupe na novú úroveň. Niečo ako v DA-I, kde si kúpim v obchode náhrdeľník, ktorý mi vyresetuje schopnosti a môžem si ich nanovo nastaviť.

    Ide mi o to, že momentálne sa len na začiatku hry a bojím sa, že ak si zvolím zlé schopnosti pri postupe na vyššiu uroveň, pokazím si celú hru.

    Pozn.: nováčikom by sa v hre určite zišli už vytvorené preddefinované postavy na výber pri vytváraní novej hry a tiež autolevel up v samotnej hre.
  • česky prosím
  • njn, pro nekoho to je souboj, pro jinyho hlavolam
  • Proč by to někdo dělal?
  • Mě zase tuze nebavily souboje v Divinity nebo South Parku, taky proto jsem ani jednu z těchto her nedohrál.
  • Mě tam hlavně celkem šokovali lvi. Naběhnu na ně a ty kur*y, frrrr okolo tanků a pobili mi castery během dvou vteřin. *4*

    To samý ten shadow, nebo co to je. Jakmile zmerčí, že je někde v zádu wizzard co dává šlehy, tak okamžitě teleport k němu.

    A.I za jedna.
  • walltar
    To je hodně subjektivní... Já bych se na to třeba ani nepodíval, nebýt toho, že to je realime s pauzou.

    Mě hry s tahovejma soubojema přestanou strašně rychle bavit. Protože člověk tahuje kvůli souboji s nepřítelem, kterého tady sundám první salvou svého popravčího týmu.
  • Cim je clovek starsi, tim je pohodlnejsi, to je vse.
  • Určitě mrkněte na youtube, mám tam zatím 2-3 Letsplaye z Pillars ....účet Luk4dlo
  • Jediné, co mě zatím mrzí jsou realtime souboje. Co já bych dal za pěkný přehledný tahy. Ale pravda je, že tenhle systém jsem nikdy neměl rád a nejspíš již nikdy mít nebudu.
  • Ve skupině útočí všichni, fígl je v tom, že skupinu nepřátel nerozděluješ ve chvíli kdy vybíhají, ale v momentě kdy se otočí a vrací se na původní místo
  • Keyz
    Což není ve finále výhoda.

    Na konci máš mít dost XP pro všech 6 postav aby měli max level. Tedy jedna postava je spíše výzva pro zkušenější hráče a máš tu výhodu s XP na začátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit