Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    No tak nikdo neříkal, že to bude jednoduché. Navíc záleží na volbě obtížnosti, povolání atd..
  • no, to neviem, ci sa da dohrat solo, experience dostavas len za 10-12 zabitych priser z daneho druhu, a nevies zabijat priserky po jednej, utocia skupinovo
  • tak jsem si včera řikal, že si jen projdu dung pod strongholdem a půjdu spát

    o 10 pater niž "hm, tak asi ne" *1*
  • akorát že ta past jde narozdíl od BG položit vždy jen jedna, takže s nimi už nejde na jistotu odpalovat bosse
  • Morraw
    Ano, ano. Ano, ano a ano.
  • Dá se to hrát solo s jednou postavou, třeba se zlodějem? Je tam stealth, sneak attack a pokládání pastí stejné jako v BG?
  • takovy dlouhy příspěvky Dele, to sis pripravoval celej den ne?:)
    jen je skoda ze ty o voze a ja o koze, pro priklad, ja nemluvil o animacích ale o ukazovani rukou do lesa..atd..atd.
    jrpg jsem hral spousty, zrovna tak zapadnich rpg, takze není třeba poucovat co je kde lepsi horsi, jiné a tak, obvzlast když to vidíš jen ze strany jedne, te zapadni.
    chápu ze moje příspěvky lidem na které pasuji podpali koudel pod zadkem, ale jednou na to prijdou sami. Ale na druhou stranu nechapu ze clovek co rad Dragons Dogma, tyhle věci nedokaze videt.
  • del0
    Třeba to, že JRPG jsou většinou navržený na gamepad pane "logika mi nic neříká".
  • del0
    Oh, dokonce i pan duševní troll mrzák s mým ukradeným nickem dorazil. Jaké to překvapení. Tak se předveď. Líbí si mi, když ti takhle praskají žilky. *15*
  • del0
    "To ze kdysi byli ve hrach haldy textu nebylo tim ze by to tvurci chteli, ale proto ze technologie neumoznovala to udelat jinak."

    Blábol. Když pominu, že teď se chováš, jako kdyby si viděl tvůrcům do hlav, tak žádná existující 3D vizualizační technologie (tudíž zatím nemáš žádnou logickou oporu v tom, co tady tvrdíš) neumožňuje takovou míru svobody a nelinearity, jako text nebo ilustrace. Proto to má svůj důvod. Stejně jako má důvod izometrie, která bude vždy pro některé hry vhodnejší, než FPS pohled.
    Skutečně, je mi záhadou, že to nedokážeš pochopit. Navíc opět používáš stejně stupidní argument, jako předtím. Spisovatelé dřív psali knihy na blbej papír, protože technologie neumožňovala natáčet obraz a vytvářet hraný film? KK. *15*
  • del0
    "Hry jsou primarne urceny k tomu aby deni zobrazovali, od cteni jsou primarne knihy."

    Hmm, nope. Hry jsou v první řadě určené k tomu, aby obsah a dění na obrazovce bylo interaktivní, což se jaksi neslučuje s lineárníma "movie feel" dialogama a in-game cutscénama (což je případ tvých oblíbených JRPG nebo dalších her typu Last of Us). Zatímco (nejen) dialogy a ty ilustrované situace třeba v PoE interaktivitu (i nelinearitu) obsahují, což je jeden ze základních kamenů kvalitního RPG. Chápu, že pro JRPG hráče fanatika zjištění, že roky žil v iluzi nevědomosti a nehrál ani RPG (spíš nalajnované příběhové adventury s random tahovýma fightama), způsobuje kolaps osobnosti a neschopnost s chladnou hlavou argumentovat, omezujíc se je jen na plkání, což dokazuješ dnes a denně.
    Možná sis za těch 25 let našrouboval do kebule, že animace (silná narace) je to jediné pravé ořechové a hlásáš to jako obecnou pravdu, což je samozřejmě nesmysl. Chtělo by to sundat černobílé brýle a uvědomit si, že hry, knihy a filmy jsou tři odlišná média. Jakýkoliv mix prvků je čistě autorským záměrem. Tvrdit, že text/ilustrace je znouzecnost je stejná hloupost, jako tvrdit, že číst knihu je znouzecnost pro ty, co nemají peníze do kina na pořádný blockbuster. Co taky čekat od někoho, kdy používá double standard argumentaci tvrzením, že na čtení jsou knihy, ale cutscény jsou ok (?). Na to se dá říct to samé. Na čumění jsou filmy.

    "Hlavni problém s lidma co si radi ctou hry je ten, ze vedi ze psany text a knihy jsou něco obecne uznávaného a kulturního, kdezto hry jsou zabava pro blbce v ocicch verejnosti. Takze cim vic textu ve hre mají tim vic si prijdou intelektualne spokojenejsi."

    Takže třeba Planescape je velkou skupinou roleplayerů nejuznávanější RPG ne pro obsah, příběh a možnosti hraní postavy, ale jen pro to, že má hodně textu, aby mohli machrovat před ostatníma hráčema, že to hráli a že je to jako ty super intelektuální knihy? KK. Tak tomu řikám blábol roku, taková fabulace se jen tak nevidí. Asi něco jako když člověku, který poslouchá jazz, budeš tvrdit, že ho poslouchá jen proto, aby se cítil intelektuálněji výš. Typická argumentace domýšlivého člověka s komplexem méněcennosti.
  • Vypadá to úchvatně, jen škoda, že autoři nemají licenci na D&D, takže už se to neodehrává ve světě Forgotten Realms. Ale koukám, že je to i na Linux, takže paráda! (budu to moct hrát i na noťasu) *14* *14*
  • Maxi, co kdybych ti to vysvětlit v mém kumbálu.
    Proč dostalo diablo 3 tolik a Sacred 3 zase tolik? Tato otázka je paralelní s tvou. Pokud na ní dokážeš nalézt odpověď, nalezneš odpověď i na tu svou.
  • Jack1947
    Měl více bugů? Nebyl dodělaný. *3* *7*
  • mohl by to nekdo srovnat s wastelandem? jak to že ten tady propadl a tohle dostalo vysokou známku? v čem je to jiné/lepší?
  • tak to máš blbé. Ale nevěřím že do her tohoto typu pronikneš za půl hodiny, spíš tak za 10 a víc. Pamatuju jak jsem hrál poprvé Baldurs Gate. Ten začátek ve Svítící tvrzi mne vůbec nebavil, a do hry jsem se začal nořit až mnohem později. Hlavně musíš hodně číst a musí tě chytnout lore toho světa a příběh. Každopádně je super, že převážná většina recenzí je pozitivních a že hra se vydařila. Je trochu škoda, že se neodehrává ve Forgotten Realms, ale třeba to nebude moc vadit.
  • Jediné co jsem o téhle hře věděl je, že je to RPG a má hodně velké hodnocení po světě 8+, tak jsem si ji z radosti zahrál a musím říct, že mě tenhle typ her nebaví. Po půl hodiny jsem to vypnul. Tím nechci říct že je to špatná hra nebo že nesouhlasím s výrokem, jen že je to můj názor. Podobně narážím i s CoD či DA:I, ale zato A:I je u mě top roku 2014. Prostě mám rád jiný typ her než je tento ostatním přeji šťastné strávení plné pohody u této hry
  • Jack1947
    50:50 (obě exkluzivky ) 9/10. Nebo tady mělo být 10? to by mi nějak nezapadlo...
  • Keyz
    Je to na tobě jak píše Morraw

    Zde je info:
    http://gaming.stackexchange.com/questions/211375/do-you-earn-less-xp-per-character-with-a-larger-party

    Méně členů party = bonus do XP. Zase to má nevýhodu o které se tam píše.
  • Morraw
    Zatím mám 5, dokud nenajdu dalšího společníka. Počet je na tobě, na tvém stylu hraní, obtížnosti atd. Ber to tak, že získané zkušenosti se rozdělí mezi všechhny aktivní členy party. Takže větší skupina bude levelovat pomaleji, ale ta menší zas bude v soubojich přečíslena.
    Až odemkneš pevnost, tak je tam možnost posílat neaktivní postavy dělat úkoly. Získají tak zkušenosti, ikdyž za ně nehraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší