Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inu, stejne zabavny combat byl i ve hrach jako Baldurs Gate a Planescape Torment, taky to byla celkem nuda, nastesti pro mnoho lidi intelektulani rovina tehle her prevysila neslany nemastny systém hry. Snad jen fanatici do dracaku a DaD se v tom nasli, a ze jich nebylo malo.
  • spatne..hry jsou k tomu aby jsi mohl hrat to co se zobrazuje a ne jen na to koukat jako u filmu, samo Order je uplne jina disciplína:)..kdyz uz chces poucovat, tak si napred srovnej:)
  • JJ přesně, já měl třeba super BUG s nočním útokem upírů ( myslím, že to bylo součástí DLC), kdy upíři v noci zabili některé NPC ve městě. To by nebylo špatné, kdyby to fungovalo tak jak má. Problém byl, že upíři zabíjeli i NPC, které byly součástí questů nebo jejich zadavatele. Nejhorší bylo, že sice jsem dostal zprávu, že dané NPC je mrtvé, ale to že ho potřebuji k nějakému questu člověk zjistil až později :(
  • Hmmm hustý! Kolik mas lidi v parte? Je dobry mit max pocet spolecniku?
  • pozor toto je nejlepší hra na svete a budeš označen za trolla a uminuskovan. ja doufal že k teto hre bude diskuze na urovni ale fanboyzmus zde kvete jako nikde
  • smula ale v roce 1970 ješte ani neexistoval počítač
  • Morraw
    http://pillarsofeternity.gamepedia.com/Companion#Companions jestli myslíš společníky.

    "anonymní" postavy pak v hospodě.
  • a jeste jedna pro "flashe", hry jsou stvoreny primarne pro to, aby se hraly

    primarne pro to, aby zobrazovaly jsou stvoreny filmy

    proto jsou sragory typu order 1886 nehry
  • 500 hodin? skyrim ma urcity kvality, ale mne teda zacly nudit uz po 50 *5*
  • Ta hra je na mě moc akční. Sice jsem dohrál nějaké tu rubanice typu God of War, ale tohle je už na mě moc. Každou vteřinu vyleze nějaký enemák a ze hry je tak pěkná otrava a je to šíleně repetativní. Druhej problém je ža tahle rubanice má asi nejnudnější combat, co jsem měl možnost vidět... Po 10 hodinách to vzdávám...
  • Jedno se tyhle hre musi nechat. Clovek si hezky pocvici slovicka *7*
    Mam nahrano tak 8 hodin a zatim mam v partě jen kouzelnika. Kde se da nabrat nekdo treti??
  • Morraw
    Baví mě to čím dál víc. Dalších 10h za mnou a teprve teď jsem odemknul pevnost a vypadá to fantasticky. Taková hra ve hře. Dungeon Od Nua dává vzpomenout na Watcher's Keep :)
    Příběh začíná vypadat dost zajímavě a zatím snad bez bugů.
  • lidsky faktor ty tvrda data dost často promeni v nesmysly:)
  • Semináře sociologie mě naučily jednu věc. Osobní zkušenst je na h*vno, důležitá jsou jen tvrdá data.
  • pro Toma:.jak jsme k tomu dospel?..leta praxe nic vic nic min, sem uz starej a na plno věci mam jednoznacnej názor a jen malo pochybnosti..v mladi to byva presne naopak:)
  • To se budeš snižovat k ad hominem? Vždyť je to ubohé.
  • tak ono staci ze bys jim třeba rad byl..zejo...ono staci ze zminujes o tom ze rad premyslis a používáš imaginaci, no ja ymslim ze tohle jsou zrovna dve věci co intelektualni povaha pouziva velmi často:)
  • Kdyby nebylo gamebooku, jen ztěží by šlo docílit onoho zážitku, který je tímto docílen. Apropo uvedu ti příklad:
    Spustí se script/gamebook. Postava je v lese, v dálí plápolá oheň, hučí sova, před tebou se tyčí obrovský balvan který je pokrytý mazlavou hmotou, ulpívající na konečcích tvých prstů...
    můžeš: a) skočit b)...
    postava se vyhoupne na převis, avšak uklouzne a řítí se do propasti. Na poslední chvíli ji však zachytí její družiník, zvolajíc: "dávej pozor kam šlapeš".
    Dovedeš si podobnou situaci dosadit do kontur tohoto titulu, s tímto vizuálem a tímto enginem? Já tedy ne.
    Premisa, "hry jsou primárně od toho, aby dění zobrazovaly", je naprosto chybná. Na základě jakých indicií jsi k podobné definici dospěl?
  • ještě bych rad podoktnul ze hráčova imaginace ve hre diky textum prichazi velmi často vniveč. postavy diskutuji o elfce co zije v lese, hrac si predstavi elfku a les a detaily kolem, ale az tam skupina dorazi je vse pryc pac hra to ZOBRAZILA jinak.
  • Chim
    Já jsem blbé kluk z vesnice, žádné intelektuál...

    Výplatu na to nevsadím, ale myslím si, že pokud by Obsidian měl větší rozpočet, ponechal by formu a naopak by rozšířil obsah o pár dalších questů. Ale pokud máš pravdu ty, tak jsem rád, že vybrali právě jen ty 4 mega a ani o dolar víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší