Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krunoslav
    onu verzi sem viděl a je to pro me jako noční únik moči..radši na něj zapomenu, zaspím ho a ráno si užiju to pravé plnohodnotné čůrání a s čistým povlečením na postýlce *4* celkem mi to pomohlo se rozhodnout jestli hru koupit, protože sem doteď neměl úplnou představu jak městské prostředí ovlivní hratelnost..takže o moje finance Crytek také nepřijde
  • No je to politovani hodna situace, ale dle meho je to reakce na to ze nechteli vydat demo. Kazdopadne mne to netrapi, ja uz mam Crysis 2 predobjednanou, takze za mou osobu EA ani Crytek o nic neprijdou.
  • jinak je docela nahovno ze se tam daji volit mise z kampane jaky chces takze uz je mozna na youtube nahranej spoiler konce hry.
    • Ty ses fakt matros, jeste si stezuj. Snad nechces aby se Crytek pri vyvoji a testu hry mohl dostat a videt dalsi mise az odehrajou vsechny predchazejici mise.
      Bohuzel je to chyba Cryteku, ze se tohle stalo.
  • Ahoj , nemohl by někdo porovnat grafickou stranku BETA verze PC a DEMO Multiplayeru verze XBOX360 , vyděl někdo obě verze jak tu PC tak Xboxe . Docela by mě zajímalo jaké budou rozdíly v grafice a efektech .
    • No asi velký rozdíl když máš tu zaostalou kravinu jménem xbox. Kup si pc to je jediná věc na které se dají hrát hry.
      • PC je jediná hodně draha hračka , která stojí každý rok peníze , když chceš aby jsis zahral hry na vysoký detaily a rozlišení . Je vidět že žiješ ještě u tatínka a maninky který ti dotojou hraní her na PC , až se jednou postavíš na vlastní nohy , tak si rozmyslíš jestli vrazíš za rok 10000 do PC , aby jsis něco zahral .
        • ja kupuju PC jednou tak za 3-4 roky a v pohode. Za 20K. Jestli bych nechtel cekat tak vymenim treba jenom GK. Rozhodne do toho nedavam kazdy rok 10K. Nechapu co se porad hadate. Kdo chce ma na hrani PC kdo chce ma Xbox nebo PS3. Ale zase na druhou stranu i konzolisti musi kupovat PC kvuly internetu a jine praci. Pochybuju, ze tady pisou a na praci pouzivaji Xbox nebo PS3.
          Tedy je to jenom o tom kdo si to jak zaridi. Ja mam treba jenom PC, protoze me to tak vyjde levnejc, kdyz pocitam, ze na nem i pracuju. Tedy neni jenom na hrani.
          • ja pisu z ps3 a jde to v pohode
            • By me zajimalo jak na PS3 napises treba zivotopis a posles ho budoucimu zamestnavateli ve formatu ktery precte :))
        • Jestli je pro tebe 10k ročně na koníčka problém tak to asi fakt ještě žiješ u maminky :-)
          • U maminky už nějaký rok nežiju , a nevim jak vy , ale ja jednoho koníčka nemam . A jestli dělate upgrade PC jednou za tří roky , tak to není opravdu o 10tisicich ale o podstatne věčí částce .
            • Zjisti si aspoň ceny komponentů zatim jsi napsal jen bláboly které mají daleko od reality.
        • Ježiš ty jsi vůl jakých 10tis. za rok co to meleš? Do pc se dávají peníze možná tak jednou za 3 roky a ne každý rok to musíš být fakt blbec aby sis tohle myslel.
          • on je prave ten kluk co bydlí u maminky a ta mu neche dát na pořádný PC, tak mu koupila konzoli ;)
  • Tez jsem to stahnul ale hral jen 3 mise neni to doladeni ale jinak je to HUSTY! hlavne zacatek :) jinak jsem cumel ze je tam starej znamej z 1 ale infikovanej tak predal bremeno hraci ten je zdravej.
  • Lidi já se přiznám, stáhl jsem uniklou betu, zahrál 4 mise a vypnul sem to. Protože zaprvý je to bomba! zadruhý grafika i hratelnost jsou pro mě masakroidní a za třetí sem si hned po tom předobjednal originálku! takovou hru si prostě nedovolim ukrást. Beta je docela plná chyb (v té čtvrté misi už jich bylo spousta) ale jinak si myslim že na mé AMD 64X2 6000+ 2GB ram a GTX460 to běželo na nejvyšší co beta dovolí krásně. Takže podle mě normální člověk, který si hru chtěl koupit tak si ji i koupí, a co lepší člověk který nevěděl "já" ho i tahle beta přesvědčí ke koupi. Já jsem opravdu spokojenej a upřímě děkuju tomu kdo tu hru pustil vem, přesvědčil mě ke koupi. ;)
    • Taky si myslim že ten kdo chtěl, tak si hru nakonec stejně koupí.
  • jen aby tech 50% nebylo ve skutecnosti tak 5% ty moralisto...
  • Pak Crytek přijde s tím, že to vypustili naschvál a informace o pirátech si posílali přes net. Jako vykoupení ti pak nabídnou možnost hru si koupit, nebo... *1*
  • Lukáč- příkladný člověk temné straný, zla a demence. Všechny tři věci co jsem napsal se týkají jedné jediné věci- nedostatek informací čili nepochopení.
  • Hanzales
    No mně ten "leak" nechal naprosto klidným. Hru si koupím/nekoupím minimálně až podle ohlasů na finální verzi a pokud bude dvojka opravdu moc zjednodušená a nebude to kulervoucí pecka, koupím si hru někdy časem ve slevněné edici, protože vyloženě na "nezahrání" to zase tak úplně nebude :) Podotýkám, že by pro mně bylo otázkou asi 30 minut si to sosnout (v mém případě na vyzkoušení), ale to dělám spíše vyjímečně, pokud demo chybí úplně, titul je nečitelný, nebo není jasné ani z videí a recenzí, jak se to nakonec hraje. Např. TDU2, kde až po vyzkoušení hra zapadla do propadliště zapomění a těch "rovnou" utracených dost pár peněz bych krutě litoval. Naopak třeba Duka si koupím rovnou, i když demo nebude, neboť patří ke hrám u kterých už je tak nějak dopředu jasné, že to je moje krevní skupina. Hry jako MassEfect2, nebo DeadSpace2 (pc verze) šly do košíku rovnou a dle předpokladu taky nezklamaly. U některých her ale hold člověk zkusit musí, do čeho jde (pokud to demo chybí úplně a recenze jsou až moc okatě hype). Pak záleží opravdu na kvalitě hry, jestli si ji člověk koupí, nebo po 20 minutách trápení či nudy smaže. Kdyby měl ale takový přístup každý, warez by byla docela prospěšná věc. Bohužel pohled na věc ve smyslu "proč za to platit, když to můžu mít zadarmo" je rozšířený tak nějak nejvíce a člověk z toho až časem vyroste (nebo taky nevyroste) a v tomto měřítku je pak bohužel warez bolístkou, kterou nejvíce trpí právě PC scéna, kde je celé pirátění nejjednodužší.
    • Hanzales
      Taky mně teď v té souvislosti napadlo, že v dnešní době si vlastně člověk hry kupuje pomalu jen ze svého morálního přesvědčení (mám na mysli PC a v podstatě hlavně ty chudší státy) Takovému jedinci taky docvakne, že za kvalitní hru si vývojář zaslouží zaplatit a kvalitní produkt si zaslouží podpořit další vývoj. V případě krabice je to upirátit mnohem jednodužší a v případě třeba Steamu to vyjde nastejno, jen vám z kreditky ubyde nějaká ta sumička. Piráti se jen maximálně většinou připraví o multiplayer.
      Kdyby se hry dávaly na net ve formě trial, klidně i s minimem omezení a pak by si člověk jen koupil licenci a jako bonus by mu přišla i krabička s DVD a přívěskem, asi by na tom vydavatelé trhli více. Určitě lepší, než ten nekonečný boj ochran a prolomení, kdy nakonec víceméně trpíme jen my co platíme. Takový model by se ale vydavatelům nelíbil, neboť by mnohdy neprodali i hromadu balastu, kde v hlavní roli hraje absence dema a marketingová masáž nákladnější než vývoj samotné hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit