Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A. Že se volně objevila BETA (z ledna), za to si muže sám Crytek.
    B. Aspoň jsme dostali své vytoužené demo PC :DDD
    Hodnoceni BETY ted:
    1.Fyzika- Srovnatelná s F.E.A.R 2 Project Origin (u feara se mi zdá lepší)
    2.Detaili objektů a textury- na METRO 2033 to nemá. Je to na nový(2011) titul průměr.
    3.Nasvícení a stíny- Nasvícení místy zjednodušili, ale efektně. Stínů je málo a tež je i malá vykreslovací vzdálenost. Je vydět, že autoři zapoměli na Ambient occlusion což je velká škoda.
    4.Hratelnost- Hehe no žádné advance A.I. se nekoná. A způsob, jakým předělali přepínaní obleku je vysměchem nám PCčkarům.

    Snad autoři si projdou fóra či dizkuze. Odloží hru o pár měsíců a připraví nám sci-fi FPS gamesku, která i mě, jako naročného uživatele, vytře zrak.
    • Od bety nemůžeš čekat nějaký zázraky.Hra je zabugovaná a několik věcí tam chybí.Věřim že plná verze bude vypadat líp *3*
  • nechapu proc se furt rika ze jen pc pirati co takovy Gears of war 2 ten byl na netu skoro 2.5 mesice pred vydanim ve full verzi a ted Killzone 3 to je uz taky na netu
  • možná mi nebudete věřit, ale stejně si to koupim, páč se mi to neuvěřitelně škube a to mam středně dobrej komp... kupuju na pleje pěkně *2*
    • Můžeš nám napsat jaký máš komponenty.Bude sranda *4*
    • nemas dobry comp ked ti to sklbe.
  • fallout
    Nejhorší je, že na to pirátění nakonec všichni PC-hráči doplatíme (záměrně říkám všichni včetně mě, i když patřím mezi ty, kteří 50% her vlastní origo). Bohužel to potom dopadá tak, že KONZOLISTI mají exkluzivitu a v horším případě se hra na PC nakonec ani neobjeví :-(((
    • jen aby tech 50% nebylo ve skutecnosti tak 5% ty moralisto....
      • fallout
        Na mém příspěvku není nic čím bych moralizoval, takže buď si ho nečetl a nebo budeš pěkná lopatka... *4*
    • Nediv se, když polovinu her zpirátíš...
      • fallout
        myslím že s padesáti procenty v ČR se řadím dost vysoko...
        • Já mám od doby co vydělávám originál úplně všechno, já jsem vážně kradl hry jen kvůli tomu, že jsem neměl peníze, když jsem byl student, ale i tak jsem si občas něco koupil. Navíc v době kdy jsem začínal hrát tak pirátství nikdo neřešil, vyrostl jsem v tom, že je to zcela normální, bylo to krátce po revoluci a kredlo se všechno ;-)
    • No ale nejlepsi je kdyz pcckari to potom svadi na konzole misto toho aby priznali vinu ve vlastnich radach.
      • fallout
        tak o tom nevím... minimálně já jako PC-hráč na KONZOLISTY nic nesvádím... *3*
        • bohuzel nekteri to tak delaji
          • Spades
            Ehm PCckari svadeji na konzolisty co presne ? Ze jim konzolisti pirati PC hry ? :D
  • Spades
    Nějaký člověk tu řekl dobré moudro.

    "Když je hra dobrá, tak si ji koupím a studio pak může z těch peněz dělat další hry. Když je to hovadina, tak ji kupovat nebudu"

    Předpokládám, že to bylo myšleno tak, že se nejdřív zpirátí, a potom podle kvality koupí.
  • Svoji diskuzi ukončuji, někdo nepochopil o čem jsem psal, nyní se téma přesunulo na rychlost internetoveho připojení.

    Ale za příspěvek Ysquanir@tiscali.cz děkuji. je vhodný a souhlasím s ním.

    Mějte se.
    • Už bylo na čase když nemůžeš vyhrát aspoň to neprotahuj.
      • nemůže vyhrát co? internetovou diskuzi?

        ty si rozhodně vyhrál za nejhloupější příspěvek *1*
        • Když myslíš. A ty už radši nic nepiš máš toho tady za sebou už dost.
          • ty už máš koukám víc než dost *3*
            • http://blogs.technet.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer-Components-PostAttachments/00-02-99-89-79/wrong.jpg *3*
            • http://photos.commongate.com/11/38441_7dtr2scy8f_l.jpg
            • To samé si myslim i o tobě.
  • Odpověď pro 100MB Anonym
    Rychlejší net nepotřebuji, to jsem psal o rychlosti v praci ty socane.
    Doma mám jak již zmiňješ 100Mb.
    Mej se
  • Ysquanir
    Ze všech těch dobráckých Robinů Hoodů, kteří se tady vynořili s obhajobou svého pirátství jako boje proti "většímu zlu" je mi smutno. Hlavně, že mají všichni ti hrdinové deset miliónů výmluv a oddůvodnění proč krást namísto toho, aby se na hry které jim za ty peníze nestojí prostě vyprdli. *9*

    Musím ale souhlasit s tím, že vinit za únik bety piráty je uhozené. Je to jednoznačně chyba Cryteku/EA, pokud se něco takového stane a navíc tak dlouho před oficiálním releasem. A ten alibismus z jejich strany a nadávání na zapirátěnou PC scénu jsou nechutné a stupidní.
    • nevedel som ze mafia 2 mi za to nestoji kym som ju nespiratil. recenzie? tie mi nepomohli, niekde 9/10, inde 4/10. a demo? ukazalo len technologiu, pribehovo bola ta misia v plnej hre ina. vzdy som veril ze to bude nieco spickove, nastupca jednotky, no a keby som si to hned naivne kupil, trpko by som olutoval. tak som to kupil na steame v zlave za 10€. je to podla teba nespravne?
      ja na tom nevidim nic zle ze som si to najprv vyskusal, keby dodrzali co slubili s radostou by som im dal za tu hru o 40€ viac. a mnoho dalsich hier je na tom podobne. sa tu tvaria niektori ako keby len pirati vyjeb..ali s vyvojarmi, ako keby to nikdy nebolo naopak
      • Ano, je to nesprávné, porušil jsi vědomě zákon. Nějaké další otázky?
        • jasne, mam dalsie otazky. veci ako vyvojarske denniky, E3 videa a podobne materialy, ktore prezentovali obsah co sa do mafia 2 nedostalo nie je trestne? zavadzanie zakaznikov ti nic nehovori? ubohy vyvojar, ja blazon nenazrany som si dovolil hru vyskusat v jej skutocnej podobe pred tym ako som sa rozhodol ci ju kupit. do basy so mnou
  • Jak píši v první větě minulého příspěvku:
    Mě připadá, že v dnešním světě opravdu už mizí logické uvažování.
    J8 se nebavím jesli jetěžší stáhnout 9 či 42 GB, ale téma bylo kdo ukradl verzi Crysis 2.
    Mimochodem, mě by v práci zabralo stahování 42 GB asi tak 4 hodiny - opravdu je to hrozná doba CHA, CHA. A jakej internet maji asi lidi v USA. Británii apod, CHA, CHA.
    Ten kdo je pirát si stáhne hru, ať je veliká jakkoliv!
    Když lidi stahovali v roce 2004 FarCry 1, tak říkali to samé, to je ale veliké asi 3GB! A odradilo je to NE! A co je dneska 1GB - nic.
    Ale jak říkám téma byli piráti.
    • Blbe, v USA mají v průměru pomalejší internet než u nás. Ale je mi jasné, že tvá logika se řídí heslem "co je v USA, musí být automaticky ve všem lepší".
    • V práci? od kdy děti pracují?
      • Cosi
        já můžu stahovat i ve škole a to stahovací rychlostí 4.5 MBps tak je jedno jestli práce nebo škola
        • V práci je většinou internet kontrolovanej a omezenej
  • Mě připadá, že v dnešním světě opravdu už mizí logické uvažování. Jací piráti dali do oběhu Crisis 2? Jací piráti ji dali na internet? Začněte už používat mozek!
    Vysvětleni: Pirát tu hru vyrábí? NE. Pirát pracuje v Cryteku (tam kde se tahra vyrábí) ANO!
    Čili je to interni chyba CRYTEKU a žádného piráta. Kdyby totiž TENTO interní zaměstnanec tuto hru neukradl (pro peníze, či jen tak pro uznání), na internetu by nebyla až do doby vydání. Vždyť ještě finální verze NENI! Jasný důkaz o interní chybě.
    A že je tento problém na PC?
    CHA CHA CHA!!!??? Co třeba takový Killzone 3, který má vyjít na PS3 asi za 14 dní a už je nyní ke stažení na internetu? CHA, CHA?
    Takže žádní piráti, ale ať si udělají pořádek ve firmách samotných.
    DOBŘE JIM TAK!
    • CHA CHA zkus si stáhnout 42Gb normální člověk na to nemá náladu ani čas.
      • Hloupejsi argument jsem dlouho neslysel. Hlavne ze normalni clovek ma cas cekat 2 tydny na vydani a jeste ma prachy aby si to vubec poridil
        • Jedna věc je stáhnout 42GB (což problém není) a druhá zkurvit si pirátskou verzí konzoli (což také problém není).
          • rád bych do téhle diskuze vstoupil. Ono Killzone 3 má 42 GB, ale když obsahuje 3D. No 3D verze má 23 GB, což už je krapet reálnější
        • Co to plácáš o čekání? Co to jako má být? Hloupý argument a proč kdybych se teď rozhodl že si to stáhnu tak to nebudu mít ani v den vydání. Ty když na něco čekáš tak tě to nějak zatěžuje? A potom piš něco o hloupých argumentech.
          • Spades
            Ale ano meni to vsecko - Kdyz tahas tak, ze NEMUSIS mit nonstop zaple PC, tak to, ze nemas cas se stane naprosto irelevantni - muzes stahovat kdykoliv pracujes na pocitaci, a v nicem te to neomezuje. Proste argument - nemit cas na stahovani - je blbost...
            • Tady jde o to že tak velký soubor můžeš tahat klidně i dva týdny. A vzhledem k tomu že za 10 dní vyjde ten Killzone 3 tak je jedno že už teď je na netu ke stažení.
          • lol, "Nenapadlo tě třeba že jsou i lidé co nemají tolik času aby rychle stáhli takovou velikost?" ty to tahas rucne bajt po bajte? ci proste ked nieco stahujes tak si prilepeny na monitore a pocitas percenta?
            • Kde žiješ v jeskyni že nevíš že existují internetové obchody?
            • já nemám čas stát ve frontě a kupovat, to rychlejc stáhnu *2*
            • Hochu je vidět že jsi toho ještě moc nezažil. Já viděl jak začal hořet počítač a nebylo to nic hezkého. Klidně si to zesměšňuj ale vyvracet mi že nejsou lidé co nemají čas stahovat v tom těžko uspěješ.
            • lukáš -> wow, tak toto som naozaj necakal. predstav si ze moj pocitac je spusteny nonstop aj ked niekolko hodin nikto nie je doma. proti nepravdopobnym nahodam, nejake skraty a podobne veci som podnikol dostatocne opatrenia. ty sa bojis nechat spusteny pocitac tak rovno zacnes vyhlasovat, ze nema kazdy cas nieco stahovat... genialne *4* a ked ides na zachod nevypinas pc pre istotu?
            • Ty tak moc věříš přístrojům že by jsi je klidně nechal i celý den puštěný i když nejsi doma? Já teda ne a teď už by ti to snad mohlo dojít.
          • si pořid rychlejší net socane
            • nemám čas zjišťovat tyhle moderní výdobytky, jakmile jsem začal stahovat, tak nemám na nic čas, a když náhodou ano, tak stejně jenom tahám a tahám...
            • 19:17 lukáš -> a ten pocitac bol uplne v najlepsom poriadku a tiez boli proti takym moznym nehodam zabezpeceny ze? keby som neurobil vsetko pre to aby nic nehrozilo tak vypinam.
            • czlukas: jistě že říkají ale to nic nemění na tom co jsem napsal.
            • Spades
              to lukas
              Rikaji ti neco torrenty ? Stahujes kdyz si na PC, pak vypnes a druhej den zapnes. Torrent se ti zacne stahovat tam, kde prestal...
            • Uvažuj než něco napíšeš moulo. Nenapadlo tě třeba že jsou i lidé co nemají tolik času aby rychle stáhli takovou velikost?
    • Tak on je rozdíl stáhnout 9 GB (Crysis 2) a nebo 42 GB (Killzone 3). Navíc bych řekl, že v obojích případech nedojde k žádné ztrátě a když už tak k mizivé, protože kdo chtěl si hru koupit tak si jí koupí a kdo nechtěl tak by si ji stejně stáhl později. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit