Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš holt smůlu. Mně hra běží pořád stejně a to mám zcela průměrné PC.
  • Hra nemůže za to, že nemáš trochu trpělivosti. Tuhle hru se člověk musí naučit hrát - pochopit herní mechaniky a naučit se jednotlivé základny. Jinak to nejde.
  • Pete.palis
    http://www.gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/big_wtf_548.gif
  • TheGGG
    párkrát tě vykleply a už bečíš co?
  • TheGGG
    Co zas svádíš na židy? Rasisto?
  • TheGGG
    2x GeForce GTX TITAN, Intel® Core™ i7-3970X (15M Cache, 3.50 GHz), 15giga RAM, 1920×1080 (třikrát), rychlost netu 500MB. Hra šlape při největších bitvách na 120FPS. Kompl jsem dostal od rodičů a stál 100 000,- nechci se chlubit, ale budu ho vyměňovat za lepší. V crysis 3 jsem měl při zpuštění všech pěti antivirů a formátování disku jen 80FPS na Full. Chce to změnu.
  • 120MB za měsíc?
  • rancor1223
    A pod každym tim mailem je odkaz "Unsubscribe"...
  • Hra prostě nesedí některým sestavám a pokud nemáte grafiku od Nvidia, tak musíte ručně v texťáku vypnout PhysX :)
  • Mart9
    možná bych se měl podívat, jestli jde zrušit celý ten účet *4*
  • Takže si hru hrál 20 minut, nebavila tě, a teď ti od ní chodí spam. Tak teď už to chápu, taky bych byl naštvanej. Zkusil bych se podívat, jestli tam je link, aby si tento spam nedostával, nebo si to zrušil přímo na PS2 účtu. To že tě štve spam nevypovídá nic o hře. Po 20 minutách v jakékoli MMO hře o ní nevíš vůbec nic.
  • okey.. opet stahuju :D pred rokem v bete jsem u toho stravil dny (i pres ty obrovske nedostatky.. a ze jich bylo :D) a po naslednem vydani hry se mi k tomu nejak tezko vracelo. Sem zvedavy co vsechno se zmenilo.
  • Mart9
    Jen ve spamu mam od nich za posledních 30 dní 4 emaily - 25.6., 29.6., 13.7. a 3.8.
    The PlanetSide 2 Team - They Did What?! Tons Of Big Updates & Tweaks
    The PlanetSide 2 Team - THIS WEEKEND ONLY: free hyper boost!

    atd atd....
  • Já to hraju od začátku, a žádný spam mi nechodí. *3*. Zase ty bulíky, už je mám zase na nose *1*.
  • Ve hře není tutorial pro casual hráče, jak mají ve zvyku, aby jim řekl, co to vlastně hrají.
  • Mart9
    To sem, pořád mi od nich chodí spam na email *1*
  • walltar
    No tak to je prostě ten pověstný problém mezi klávesnicí a židí. *3*
  • A jseš si jistej, že si hrál Planetside? *1*.
  • Pete.palis
    gtx 660ti, i5 3570k @ 3.4giga, 8giga RAM, 1920x1080, 120MB/s rychlost netu a šlape mi krásně 60fps na ultra texturách s nejvyším nastavení PhysX...
    pozor tímto se nechci chlubit, jen jsem nezažil zatím žádný velký kolísání FPS i při velkých bitvách;) takže s optimalizací naštěstí problemy nemám..
  • Mart9
    Červený trojúhelník? *1* Aha, tak to jsem asi za 20 minut žádného nepřítele nepotkal a zabíjeli mě spoluhráči *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit