Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Presne, ja bych z toho seznamu her, ktery budou hned od zacatku, bral jen Watch Dogs. Pokud nebude aspon 5 her, ktery bych na novy konzole chtel, tak nema cenu to kupovat.
  • no a pak uz se to tuplem neoplati PC bude o tolik napred ze omezenou konzoli co mela zastaralej HW uz v den sveho vydani si koupi jen uplny jouda! *3*
  • jakej to ma HDD?
  • a teda píšu jako prase :/
  • Mám jenom dotaz. Kolik bude při launchy PS4kových her? Mám namysli next-gen? Bude mít vůbec cenu kupovat PS4ku hned v prosinci? Pokud je to launch pro celou evropu (+- v rozmezí několika dní), nebude těch 14 dní mulťáku spíš 14 dní lagování a podobním potížím kuli přetíženým serverům?
  • tak normalni clovek si tu hru jednou za mesic muze doprat ,kazdej neni socka ktera ctyrikrat prezmoula stovku v kapse , staci vynechat par dni v putice a hru si muzu v klidu doprat , navic hry jdou vzdycky hodne dolu a kdyz si chvili pockas hru sezenes o 3 kola levneji, navic ja mam zaplacenej ps+ a her ma tolik ze nevim co driv hrat , a kdyz si tuhle sluzbu zaplatis tak zjistis ze ses na tom jeste lepe .
  • Jack1947
    Nestacim se divit, co moje prispeni zde (malem) rozpoutalo lol. *15* *3*
  • Je to smutne, kdyz je nekdo nucen k volbe, jestli tablet nebo konzole. Nicmene, tablet je spis konkurence pro handheld.

    Hry na tabletech me zatim nepresvedcili, zkousel jsem jich nekolik a neni to ono. Nizka cena hraje v jejich neprospech, budou z toho lezt hlavne primitivni sunty nebo totalni masovky. Ostatne i pozadavky herni komunity na tabletech jsou dost specificke a klasickym hram se na tabletech ekonomicky nedari.
  • BookerDeWitt
    Jistě, Steambox je kompromis v tom, že si můžeš koupit sestavu, kterou by sis zvládl postavit sám a generalizování konzolového trhu jen s hrami od EA je opravdu argument, vypovídající o všem herním zlu na této planetě.

    Takle si to nějak myslel? *15*
  • Opravdu je tak tezke pochopit ze netvrdim ze to jsou stejne platformy, ale ze tvrdim ze kdyby se chtelo, tak to jede na podobnym hardwaru nezavisle na tom komu za nej zaplatis? U hackintoshe ani nemuseli modifikovat OS, jenom sehnat podobny hw. Uz sviti?
  • Psal jsi presne: "A stejna situace je u Macu, nebyt bootcamp a hackintosh tak by ses taky hadal ze je to uplne jina platforma, vid?"

    Jsem rad, ze se nyni shodnem na tom, ze PC, Mac a PS4 nejsou shodne platformy. Tim padem povazuji za vyvracene tve tvrzeni, ze koupi PS4 si kupuji to, co uz mam (PC).
  • PC > PS4. Je to celkem sympatické, ale úplně zbytečné. O politických a ekon. souvislostech raděj pomlčím.

    Až přijde Mantle a budou se AAA tituly vydávat i na Linux, můžou se jít tyto "nextgeny" zahrabat. Žádný nextgen neexistuje, bude to trochu graficky lepší, ale ne zas příliš. Už teď při vydání poběží HW na svém limitu, většina her poběží v kompromisním rozlišení, a vy ještě budete jásat a několik dalších let kupovat předražené hry. Steambox aspoň nedělá tak strašné kompromisy.

    Konzole a předražené hry vytvořily perverzní trh. Jako příklad zvráceného konzolového trhu jsou sportovní hry od EA. Minulý měsíc jsem koupil NHL 14 za šílených 1200 očí. Od 19. 9. nebyl update soupisek, EA na to absolutně kašle.
  • Pokud chces abych chapal, ze jedinecnost PS4 je ve vecech ktery me naprosto nezajimaji jako velikost, spotreba, hluk a jiny funkce, protoze ani nemaji vliv na hlavni funkci, kterou je hrani her, multimedia atd. tak ti muzu vesele zopakovat muj priklad. Moje auto je cerveny a nemuzu ho nahradit modrym, protoze mi jde o tuhle vlastnost. Asi s modrym do prace nedojedu... *3*
  • Pecka... nekoupim hned, PS3 mi ještě vydrží (takovejch her co jsem ještě nehrál :D ) a pak koupim společně i s pár hrama :)
  • Pochopil jsem tvou odpoved tak, ze nedokazes nalinkovat zadne pc se stejnymi nebo lepsimi vlastnostmi. A to vubec, dokínce i bez íhledu na cenu, natoz za 10 kKc. Doufam ze jsi timto pochopil jedinecnost PS4.
  • Proc by to melo padat? Polozis to pod telku a v zivote s tim nemusis hejbat ne? To ty stojaci xboxy to je bomba. Kamos si musel kupovat trikrat FIFU protoze to mel postaveny na zemi pod televizi a dvakrat to nohou skopnul tak ze CD vevnitr se poskrabalo a moh ho pouzit akorat jako podtacek.
  • Radši o dva litry navíc a máš aspon dvouletou záruku.
  • ringmancz
    + 20 % DPH a clo a jseš na tom stejně. nebo spíš hůř, vzhledem k záruce
  • Pilgrim66
    Takze 399$ = 10490? To bych si to raději koupil na Amazonu
  • Pokud to auto pro jednu osobu je pro tebe dulezite proto, ze ma mimoradne male rozmery a spotrebu, pokud to jsou vlastnosti, kvuli kterym si ho porizujes, tak ho autem pro ctyri lidi vskutku nenahradis. PŠ4 se od PC odlisuje svymi vlastnostmi, nikoliv barvou, ale verim ze pro nektere lidi, nejspis zeny, je i ta barva dulezita a mozna nejdulezitejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit