Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Nejvíc hraju adventury, rpg, strategie, a i nějaký ty retro klasický hry v remakech. A na to jsou ty tablety uplně ideální. Hlavně jsem vrazil spoustu peněz do her na PS3, pak je teda prodal, ale stejně to bylo hodně. Na tabletech ty hry stojí pár korun a to je pro mě rozhodující.
  • no zalezi co chces hrat, zadny tablet nebude vykonny tak jako ps4 nebo lepsi PC...uz jen kvuli chlazeni a mistu pro komponenty
  • A stejna situace je u Macu, nebyt bootcamp a hackintosh tak by ses taky hadal ze je to uplne jina platforma, vid? *15*
  • Nemáš pravdu. Za 10 000kč naprosto bez problémů sestaví PC se kterym rozjede soudobý hry na medium/high..... !!Nepočítám monitor - jsme v 21. stol a 90% populace doma nějakej má. SSD disk, 8 GB RAM, grafika z Aukra ( vážně nepottřebuješ vyšší střední třídu za 8 000+, aby sis mohl zahrát )..... a co si budem i nataktovaná vyšší řada Intelu i3 zvládá hry vydání 2012,2013,2014.

    Můžeš argumentovat tim, že takhle pracně si skládat PC neni pro běžného konzumenta výhodný - jo neni. Ale pořád tu pro velkou skupinu hráčů zůstává možnost postavit si za 10 000kč vcelku použielný PC bez monitoru. SSD disk dělá divy!
  • Tak mi takovou sestavu nalinkuj a prosim, preji si stejne nebo lepsi vlastnosti a jde miorozmery, spotrebu, hlucnost, bluray mechaniku, gamepad, vynikajici audio vystup, odpovidajici kvalitu her, pametovou propustnost a tak dale. Myslim ze se zapotis a nedas nic takoveho ani za dvojnasobek ceny. Ale mas sanci ukazat, ze mas pravdu. Predved se, at nevypadas jako pako, ktere PS4 redukuje jen na CPU. :-)
  • Kupujes neco co uz mas kvuli "exkluzivni" sluzbe ktera je vazana na koupi umele omezenyho hw. Muzes delat vola jak chces ale je to fakt. Je to jak kdybych kupoval novy iphone, protoze stary 3gcko "nerozjede" novej ios. Skoda ze jailbreak ukazal opak. *7*
  • Robotron3
    Měl jsem PS3 skoro od launche, uvažoval jsem o PS4, ale už ne. Co sleduju tablety, tak ty jdou teď hodně nahoru, jak výkonem, tak api pro vývojáře, ceny her, nově oficiálně joysticky u ipadu. V tomhle je budoucnost, takže moje nextgen herní zařízení bude new ipad mini.
  • Nemluvil, protoze kupuju neco, co jeste nemam.
  • Verim recenzim a cenikum, ne tomu ze kamosuv kamos neco skladal. Btw, radsi to investuj do kurzu cestiny. Jsi v ni docela "neznali". *7*
  • Neni to obycejna masova spotrebni elektronika. Je to nova platforma, cely svet sam pro sebe. Kolem bezne spotrebni elektroniky, treba tveho radia, takovy humbuk neni.
  • Coz je presne to o cem jsem mluvil. *3*
  • Slendrian
    To sa skor ako za 1-2 roky hadam ani neoplati kupit kym nebudu vychytane vsetky bugy v konzoli a nebude poriadna ponuka hier :)
  • Jo, protoze u toho ps4 je monitor. "Tak to si pekne kakas na hlavu" *15* *15*
  • kámoš říkal že prodá nevybalenou nafukovací pannu, nesouloží tak je mu naprd
  • Tak fajn, v tom pripade si koupim od Sony PC4 s exkluzivnimi sluzbami a je to :-).
  • Jo, rika se mu pravda *3*
  • Tushan
    proč ? ja vlastnil jak xbox tak ps 3 jen se musím smát jak dřív sonyboyz hejtovali a ted maj to samé *1*
  • Mas nejaky mindrak, ne?
  • Pc je ekvivalent PS4 stejne jak Mac je Pc, to ze nekdo udelal nekompatibilni operacni system roli nehraje.
  • Prodeje komponent klesaji taky, proste cely pc trh se zmensuje. Problem je jinde, lidem cim dal tim vic staci hromada starych lowend soucastek, abych pouzil vyraz sveho predrecnika a nemaji zajem o nove pocitace. Davaji prednost tabletum. Nehlede na to, ze pc trhu dominuji notebooky a ty si hned tak nekdo na kolene nesklada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit