Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Treba koupit odeme, jen hry.Jestli je nekdo kolem Nachoda,Tak neni problem.Bydlim v Adrspachu.
  • PC neni ekvivalent PS4 a to ze obe pouziva CPU se stejnou architekturou na veci nic nemeni. Jsou to dve ruzne herni platformy
  • ps3 byl drahy hlavne kvuli blueray mechanice.To same ps2 tam byla prvni dvd mechanika.ps4 bude prvni konzole od sony kde nebude dana nova mechanika.At pametove medium nebo diskove.A nevim proc dostavam minuska,sice vim ze to tady neni bazos,ale mozna nekdo zvas by vedel kdo by tak velkou sbirku exluzivnich her koupil.Uz je tezke vse sehnat v originalech.
  • To bude hodne individualni, kvuli dvema hram bych ps3 nekupoval, ale jestli mas zajem i o dalsi ps3 tituly, tak bych pockal az ted padne cena ps3 a pak bych ji koupil.
  • Jiste, to plati od te chvile, kdy to oznamili. Ale myslim ze se to nebude tykat vsech titulu a nektere (nejspis f2p) budou mit vyjimku.
  • Co je podle vás výhodnější? Koupit PS3 bundle (třeba Beyond + Last of Us) za 7300, nebo počkat, koupit PS4 a doufat, že bude v Evropě někdy nějak fungovat ten streaming a že budou k dispozici "ty správné" starší tituly?
  • tak u PS3 to tak teda nebylo
  • Honem zaplatit desitku za neco co uz mas. *15*
    hint: ps4 je pc, zkus zacit u tohohle
  • zatim nebude, v budoucnu pres Gaikai
  • Maximálně streamingem přes Gaikai.
  • Jak je to se zpětnou kompatibilitou her? Nějak si nepamatuju jak to dopadlo..
  • Ako vidim tak mas z tej recenzie jazvy na dusi. Uz sa cez to prenes:-D prezentujes sa tu jak šašo
  • Taky mely vykon, takovy PS2 s cellama byl kur... nadupany stroj. Tohle je hromadka lowend soucastek, ktery nikdo nechce.
  • O PC za 10 kKc nemam zajem. Mam v domacnosti desktop a ctyri notebooky, ten posledni jsem kupoval minulý tyden za 25 kKc, nepotrebuji kupovat dalsi PC. A v podstate nepotrebuji ani vysoky vykon, PC mam hlavne na praci a pro ni mi plne dostacuje moje oblibena T43, coz je starecek a presto porad skvely notebook. PS4 chci na zabavu, kterou mi PC neda. A cenu neresim, PS4 je za hubicku.
  • Taky sem myslel že od toho opustili...trochu mě to vadí platit ješte za mulťák.PS plus je teď fajn služba a využívám ji,ale zajímalo by mě co první rok pro PS4 chtějí dávat za hry.Ono ale zas na druhou stranu hned při startu do PS4 nepujdu.
  • Mahcake
    To snad ale bylo jasný. Vždy to tak bylo a bude. *7*
  • P1trs
    vernej fanda = PR vygumovanej klaun, co se bude citit strasne cool az si ten kram ponese domu... lol kolik ti je 13?
  • langustyn
    "Sony navíc ke každé konzoli přibalí 14 dní služby PlayStation Plus zdarma, abyste si mohli vyzkoušet multiplayer v nových titulech."

    takže nakonec PS+ potřebujete, aby jste mohli hrát mp?
  • P1trs
    driv taky vyvijeli vlastni architekturu, ted proste poskladali pc s hloupym firmware, takze neco usetrili a hlavne si nemuzou dovolit aby je Xscheisse vytlacil kvuli cene
  • tak urcite, sony zadotuje a pak naloupi na distribuci her, np amigo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit