Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no konecne potrebuji nekde splasit PS3 za hodne levne.. chci ji jenom na Dust514 :)
  • ja bych chtel ve tvaru pikachu nebo hellokitty
  • :D jj taky mam radeji bigtower muzu kazdy rok upgradovat grafiku.. tady ten desktop je na lezato a takovy malinkaty tam by se me grafika nevesla :) navic planuju SLI a to uz vubec :P
  • Tak třeba udělají gumovou a kulatou verzi pro debily... *7*
  • Podle me ten design konzole nic moc...to spadne rohem na zem a rozsekaji se tomu vnitrnosti :D
  • Tak objednáno už mám delší dobu, zaplaceno také. Teď jen doufat, že jsem v řadě někde na začátku a dostane se na mně před vánoci *3* Vcelku už se těším.
  • Ano prodeje pc klesaji...Ale kdo dnes kupuje Pc? Kdyz si ho slozi doma z komponentu sam *15* ...To absolutne neznamena ze by nebyl o pc zajem..Je a obrovskej akorad si tam das co chces a ne ze si koupis hotovej kram....Co me to tak pripomina---JZS konzoli *6* *1*
  • Kamos mi vcera zrovna rikal, ze proda PS3, jeste nevybalenou za 3tis. ...nehraje, tak je mu to na prd.
  • nesestavis ,ver me to . Kamos si ted skladal coml aby mohl hrat budouci hry a jen za grafiku si dal pres 10 litru , preci si nebudu skaldat za 10 tycek nejakej podradnej srot abych na nem rozjel mozna i neco na minimum... Kdyz uz trocha herni pc tak aspon za 20 a vic...
  • Tushan
    btw. sony dávají k nové konzoly měsíc goldu zdarma a ne jen 14 dní... takže jsou sony ještě navíc šupáci *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tushan
    dobry no hlavně že MS byl minulou generaci hejtován hlavně za tohle *1* chacha
    chachachachachchacha *7* ted jde vidět že sony jsou stejne ku.vy *6*
  • bez rict mamince at ti da prasek ,aby to s tebou nahadou neseklo ty uboha existence ...
  • takove lidi jako ty by meli presta prispivat , co te k tomu vede hned ho urazet? To tady nemuze uz clovek napsat vlastni nazor aniz by se na neho sesypali zavistivi kokutci, dej si facku ...
  • Vykonejsi PC si za to mozna poridis, ale next-gen hry ti na nem pojedou vyrazne hur, jednoduse proto, protoze na takovou sestavu, kterou si za 10 tacu poridis, nikdo ty hry neoptimalizuje. Nemluve o tom, ze cela rada her bude exkluzivnich.
  • Co to meles, ty zas_ranej kret_ne? Možná už jenom lidi serou 7 let starý konzole! Na GTA V se v podstatě nedá dívat...
  • zavidis mu ? To je snad jeho vec ne , nebo te s tim nejak pohorsuje? , rekni si rodicum treba ti ho taky nalozi pod stromecek...
  • 10500? Tak tomu jsem skutecne neveril. Pocital jsem, ze to s ruznymi poplatky obchodnici vysroubuji minimalne na 13000. Takhle bych do toho snad i sel. Jeste k tomu ale musim koupit televizi. :-P
  • Tomu debilovi to nevysvetlis...
  • za 10 si poskladas vykonejsi pc jo ? Tak to si pekne kakas na hlavu, v zivote za deset tycek neposkaldas herni sestavu i s moniorem ,jen za kvalitni grafiku das aspon 8 tycek a navic podivej se na naroky budoucich her!!! za deset tycek koupis tak mozna jen tu grafiku jantarku neznali
  • Nemas pravdu, predobjednavky jsou rekordni a rada zami hlasi, vyprodano. To spis prodeje pc uz nekolik let klesaji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit