Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    Na PC si nezahraješ exkluzivity pro Xko ani pro PSko. Porovnávat výkon PC a konzolí je blbost, protože hry jsou šity na míru konzoli, u PC musíš řešit spoustu konfigurací. Hry nejsou o grafice.
    Linux není spása, ale volba a navíc pořád nevíme, jestli to Valve zmákne.
    Tvoje blbost, že si kupuješ předražené NHL 14. Já si dopřávám třeba Fify 11 za 200Kč a slouží velmi dobře už rok.
  • Preoeder mám od jara a tahle zpráva mě udělala velkou radost. Je mě fuk, že při launchi bude málo her, mě bohatě stačí Killzone: Shadow Fall, Assassin's Creed IV, Watch Dogs, Battlefield 4 a Call of Duty: Ghosts. A maximálně se těším s čím příjdou Naughty Dog!
  • spoock
    To je těžké srovnávat, tohle je názor jedinců, tohle je spíše zralé na statistiky v globálním měřítku. Mám dojem, že přehřívání nebude momentálně problém ani u jedné z konzolí.
    Bude ovšem dobré omrknout nějaké recenze HW a SW samotné konzole. Protože jsou to zajíci v pytli.
  • Mac na rozdil od konzoli nestavi na tom, ze ma jednotny hardware. Tudiz timto argumentovat nejde. Pro konzole je to vlastnost dulezita a neopominutelna.

    Vidim ze uz jsi pochopil, ze argumentacne jsi neobstal a tak si hledas zastupne duvody sporu. Zkus svou diskusni porazku unest jako chlap.

    Uzavreme to tedy s tim, ze PS4 neni bezne PC a proto ma smysl si ji koupit, protoze nabizi vlastnosti a sluzby, ktere PC neposkytuje.
  • GlaDOS
    Počkat. Ale Oculus Rift se ještě nebude prodávat tento rok.
  • spoock
    Já myslím, že PS4 letos je pro nedočkavce a milovníky titulů, které jsou oznámeny na den první. Původně jsem to měl v plánu, ale asi to nechám na nějaký must have titul, což bude asi někdy na jaře a třeba za 10,5 klacku udělají nějaký bundle s hrou.
  • filias
    V konzoli za 10k 500GB SSD?? Normální jseš?
  • Jeste jsem neslysel, ze aby byla nejaka hra nextgen, musi byt exkluzivni. Mne uplne staci, ze vyjde na nextgen konzoli a bude vyuzivat jeji potencial.
  • Kdo je narocnejsi, muze si to vymenit za SSD, ta moznost tu je. Ja ale dam prednost vysoke kapacite, v PS3 mam 750GB a je mi to malo, takze do PS4 dam to nejvetsi, co bude mozne.
  • cena zajimavá proti předchozím
  • cornero: beznou spotrebni elektroniku nemaji miliony lidi do mesice,ani do mesice nevznika nekolik novych platforem. Ja souhlasim s tim, ze je to spotrebni elektronika, ale nikoli bezna. Schvalne, kolik bylo letos uvedeno nove spotrebni elektroniky, ktera vytvari vlastni platformu a trh sam pro sebe a kterou si poridily miliony lidi do mesice?

    lol: chybi ti argumenty, urazkami
  • Asi ale chapes, ze takove pc neni ekvivalentem konzole, nema jeji vlastnosti a proto je nesmyslne to srovnavat, nedej boze ho nabizet jako rovnocennou nahradu konzole.
  • Erien
    Stejně počkám na první slim, bude odladěná a aspoň na to budou hry a za lepší cenu.
  • Musis se smirit s krutym svetem, ze nekdo je tak narocnejsi a jen tak si do obyvaku neco neda, je narocnejsi a proto si poridi konzoli, ktera mu poskytuje vlastnosti ktere pozaduje.

    Na kole taky dojedes do prace, ale plnohodnotna nahrada to neni. A svete div se, plati to i na opak. Automobilem nenahradis plnohodnotne kolo. A pritom, zirej, te oboji dopravi do prace.
  • BookerDeWitt
    Já mám do teď fat verzi Xboxu 360 (již 8 let skoro) a žádný problémy dosud nebyly. Jen mi konzole 2x za tu dobu zamrzla a musel jsem restartovat, což byl pochopitelně ale problém hry, ne konzole.
  • Ze ty jsi jeste na vlastni kuzi nezakusil jak obrovsky rozdil je v rychlosti kdyz vymenis (i u stareho HW) klasicky disk za SSD? + navic 0-va hlucnost a minimalni zahrivani
  • Erien
    "privezeny primo s anglie,tady se nedal original sehnat." *1* *1*
  • BookerDeWitt
    Ukaž mi prosím hru, krom CoD a Battlefieldu, která stojí 1599,- v době vydání? Já měl například Speciální Edici GTA V s prstenem, s DLC a mapou za 1399,-. O lepší kvalitě, není třeba diskutovat, pokud se spokojíš s čímkoliv, co ti PC nabídne a neprahneš po exkluzivních hrách pro obě konzole.
  • Presne o tom mluvim. Lide uz netouzi po novem a vykonnem hw tak, jako driv a klidne si reknou,ze jim ten notebook stary dva roky jeste staci a misto noveho koupi tablet.

    Je potreba si uvedomit, ze dnes uz zvysovani vykonu neprinasi tolik pokroku jako driv. Proto lide netouzi tolik po novem hardware a i konzole to reflektuji. Dnes pro vyvoj software neni omezujici anitak hardware, jako spis naklady na vyvoj.
  • God-of-War
    Já sem měl třeba první fat verzi 4 roky a bsolutně žádnej problém. PSko má vždycky nejmenší poruchovost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit