Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dik, dlouho jsem se takhle nepobavil *5* Nadherny sled informaci a argumentu :D
  • Miserius
    Hmm... Z toho seznamu mě nakonec láká tolik her, že bych musel vykrást banku *1* Až pořídim PS4 tak budu mít jen z PS+ tolik her, že nebudu muset nic kupovat... Jen od prosince budu muset obcházet elektra velkym obloukem, tutově bych někdy podlehnul a vzal to hned...
  • Nezapomen, ze to musis jeste poradne chladit, aby to nehlucelo. Prece jen to vodni chlazeni zabere hoooodne moc mista, to by nemohli narvat do tak male krabicky :(
  • Miserius
    No až něco oznámi Naughty Dog tak to bude zas něco... Já jen doufám že se mi zase trefí do "chutě" jako s The Last of Us
  • To mas fakt, konzole ti umoznuje si zahrat treba strategii starcraft, to ti PC nikdy nemuze dat, konzole dokaze vsechno, je vykonejsi, ma lepsi grafiku. Dokonce ma i klavesnici na psani ve hre, kdyz hrajes online s kamarady, tohle vse ti PC nikdy nemuze dat.
    A kdyz mam doma ctyri notebooky, a jeste si koupim jeden za 25 tisic tak ten musi byt opravdu hroznej slabej, vlastne absolutne nevykonnej.

    http://www.alza.cz/hp-envy-17-j040ec-stribrny-d470527.htm uplne namatkou notebook okolo 25 tisic. Na tomhle by si clovek nezahral ani miny, jak je slabej.
  • Mrkni se na tuhle sestavu a pak mi rekni, ze je to hroznej kram.
    http://www.alza.cz/hp-pavilion-500-002ec-d456790.htm
    Nerikam, ze je to spicka, protoze neni, ale PS4 nebo Xbox One, nejsou nic extra tez...

    PS: tohle jsem vybral jen namatkou, co tam meli na strankach. Mohl bych se podivat na nejake slevy v urcitych obdobich, nebo si to sestavit sam a klidne usetrit 1-2 tisice bez problemu.
  • Tak priste netvrd, ze tvuj zaver je nas zaver a ze tvrdim neco co netvrdim, pak se neozvu, slibuju.
  • V seznamu chybí ještě FIFA 14.
  • Na tohle se neda reagovat, nechces jit stat pak jeste frontu na novej iPhone a iPad? A kdyz budes u toho, tak az vyjde nejaky novy hitovy obleceni tak si ho tez kup za nekolika nasobnou cenu a stanuj pred kramkem:)
    Uprimne tehle masy lidi me je lito, vlastne ani lito ne, jen se tomu musim smat *5*

    Ale co, ja vam to neberu, kdyz holt nedokazete svobodne premyslet a jste snadno zmanipulovatleny, tak jste jen vyhodou pro jakyhokoliv prodejce,.. snad treba i vam nekdy neco prodam :)
  • Jestli v tomhle vidis zavist, tak me je te lito :D
  • Myslel jsem, ze uz jsi se rozloucil a ukoncil debatu.

    Mas pravdu, nepsal jsi, ze je to zbytecne, jen ze koupi PS4 kupuji uz co mam a ze PC je ekvivalent PS4. Opravuji tedy zaver na to, ze PS4 neni ekvivalent PC, ze jeji koupi si tedy nekupuji to co uz mam a jsem rad, ze se spolu shodneme na tom, ze koupe PS4 neni zbytecna. Pricemz osobne bych povazoval za zbytecne, kdybych si kupoval neco, co uz mam. Divim se, ze ty ne.
  • LOLe a ty jsi asi nezažil jiný operační systém než Windows, co? Já jenom že Linuxové distribuce běží celkem obstojně i z nejlevnější USB flashky. A hry z SSD zrovna dvakrát rejžovat nebudou.
  • God-of-War
    Přesně: http://www.ign.com/wikis/playstation-4/PlayStation_4_Launch_Titles

    Myslím, že je toho opravdu dost. V Únoru přibude ještě Infamos: Second Son.
  • Malleth
    Co mám povídat já se svojí vintage šedesátkou?
  • Mě šlo spíš o to, že na PS4 vlastně nebude nic, co by stávající PS3 neuměla/neměla (možná pár her). Za předpokladu že jsem vlastníkem PS3 se mi tudíž zdá jako šílenost kupovat teď hned, když si stačí půl roku počkat a dostanu do rukou odladěnější OS, možná vychytané některé menší HW faily, dostatečný počet serverů a tedy celkem stabilnější backbone celé konzole a k tomu již možná na dohled hru, která bude již jen pro next-gen (tedy vyvstane reálný důvod konzoli zakoupit).
    Ja osobně o konzoli přemýšlím, ale prostě zatím nevidím důvod jí pořizovat před Vánocemi jen proto, že bude před Vánocemi.
  • Malleth
    Právě že launch týhle generace je snad jeden z nejlepších za celou historii. Hlavně i díky indie a free to play hrám bude už při launchi solidní nálož titulů.
  • God-of-War
    Já 500GB a taky to už nestačí. Furt musim něco promazávat. Doufám, že do PS 4 půjde 1 TB HDD.
  • God-of-War
    Těch bundlů bude požehnaně a v různých kombinacích, takže si určitě vybereš.
  • Ne, to TY to uzaviras s tim ze ... a TY ses rozhodl ze je to pro me porazka. To je trochu neco jinyho nez MY. *3* Navic si zase vymyslis, ja snad psal ze nema smysl kupovat ps4? Neboli te z toho huba (prsty)? *7*
  • spoock
    já koupil GTA V na PS3 za 1200,- v cz eshopu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit