Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bacha je jich hodne, tak je neurazej bo te ukamenujou :D
  • Miserius
    Jak málo stačí někomu ke štěstí *1*
  • PS: i na steamu mas nekdy vyrazne slevy 75% to je pomalu jak tvuj bazarovy obchod. Koupis hru za 1400, prodaj ji za 700. Tedy ty a ten druhy zaplatite 700. Ja kdyz si pockam rok, tak tez muzu usetrit klidne 750 ale rozdil je ten za ja si tu hru misto 1000 na zacatku poridim za 250.

    A i bazarovy prodej existuje u PC, nerikam, ze u vsech ale to same mate i na konzolich. V posledni dobe se jednotlivy vydavatele strasne branili bazarovym prodejum, ze jim odebiraji zisk...
  • Já nejsem jen obyčejnej SONY fanboy. Sem i MS fanboy a Apple fanboy. Jen PC a Android jako herní platforma jsou mě úplně zadku *1*
  • Ano nejsou, jelikoz se jedna o relativne starsi hru. Kdyz byla nova stala mnohem vic a rozdil ke konzoli byl stale 200,-.
    Co se tyce veci, ze nekde to mas zdarma, ano i na PC mas hry zdarma po urcite dobe. At uz prostrednictvim nejake akce, nebo jineho produktu, to jen chteji nalakat na danou platformu a dotuji to nic jineho to neni.
    Napriklad ted kamos si poridil grafickou kartu a jako akci je mozne si vybrat dve hry z jedne nabidky. Je to ve forme kuponu a ten muze klidne prodat nebo si sam vybrat. Takze i k PC dostal hru "zdarma".

    TOHLE NEPREBIJES!! husta hlaska, asi bych se ji mel naucit,.. jelikoz tvoje argumenty jsou vlastne naprosto dokonaly bez chyby. *2*
  • A to je ten dukaz, ze vidis jen uzkou cast souvislosti. Je logicke, ze pocitace (v tomto clanku i s notebooky) klesaji ale duvod nejsou konzole nebo tablety, ten clanek je jen pohled z jednoho uhlu. Podivali se na PC a notebook a podivali se na tablety. Tablet je relativne novinka a ted se jen masove rozsiruje, tak to bylo i u notebooky, ktere dlouhou dobu byli oproti PC drahym pocitacem, ktery si nemohl dovolit kazdy.
    Dale v dnesni dobe vykonnost pocitacu nestoupa takovym tempem, jako pred deseti lety, takze logicky tam nemuze dojit k narustu, ale dochazi k poklesu. Tablety se stavaji dostupnejsi kvuli masove vyrobe a tedy i zlevnovani jednotlivych komponent.
    Navic by ses musel podivat i na prodeje firem, na prodeje jednotlivych komponent. Rada lidi si sklada PC sami a tak to byva kolikrat i u firem nebo si objednavaji presne sestavy.

    Vsechny tyto clanky jsou dost subjektivni a nikdy nejsou dostatecne objektivni. Takze opet, plkas jen nesmysli, ktere jsi si na rychlo precetl v nekterych clancich.

    Dalsi vec je treba i fakt, kolik domacnosti v dnesni dobe ma PC a ktery meli pred par lety. Kolik dana domacnost ma pocitacu a jak stare pocitace ma. Uz v rodine vidim vliv, jak lidi maji strasne stare pocitace nadavaji na ne, a to maji prachy a jen jsou lini si jit koupit novy. A ano maji zaroven tablet nebo i konzoli. Vliv konzoli, tabletu na prodejnost PC je nesmyslny. PC plne nenahradis ani tabletem ani konzoli, tedy prodejnost klesa jen kvuli tomu, ze jejich vykon se za poslednich par let vyrazne nezvysil a neni potreba je aktualizovat.

    V soucasne dobe jsou urcite naznaky na dalsi technologicky pokrok, a kdyby se k nemu dostalo, tak by na poli PC mohlo dojit k boomu, ktery byl pred deseti lety.
  • Miserius
    The Last of Us je pro me nejlepsi hra jakou jsem kdy hrál (nez vyslo TLOU byl to Rome Total War ten první!! *2* ) takže ja bych bral naprosto cokoliv a kuli tomu bych si to hned koupil...
  • Jak si tady mistni Sony fanboys pekne kvituji. K popukani *1*
  • PS+ je sice fajn, ale pro mě celkem k ničemu, protože hry co mě zajímají hraju hned ode dne vydání, nebo maximálně s pár týdením spožděním.
  • Kdyz pominu, ze tohle se absolutne nehodi na tv stolek velikosti, designem ani hlucnosti, tak musim konstatovat, ze je to 1500 Kc drazsi, nema to bluray mechaniku ani gamepad (ktery sam o sobe stoji 1500). A vcelku se da pochybovat i o kvalite audio vystupu o kterem tam neni ani zminka. A do cim mensi krabice se to budes snazit vtesnat, tim vic ti cena poleze nahoru.
  • Já sem si 100% jistej, že ať přijdou s čímkoliv, tak se mě trefí do chutě. *3*
  • Nemas pravdu, notebooky se do pc zapocitávaji. Pohadka je akorat tvuj prispevek:

    http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2456211/svetovy-prodej-pocitacu-dal-klesal-byl-nejnizsi-za-pet-let.html
  • Krasny priklad, jak je tohle zradne uvazovani.

    Na PS+ je tahle hra zdarma. Tohle neprebijes.

    A na gamebazaru je za 350Kc. Pritom PC verze je vazana na Steam, takze si ji nemuzes zahrat a pak prodat. Kolik te to bude stat, kdyz si ji koupis na tom gamebazaru a pak ji zas prodas?

    Veci nejsou nekdy tak jednoduche, jak se zdaji.
  • Ja jsem ale netvrdil, ze je to nas zaver, to sis spatne vylozil.
  • No kdyz zaplatis 500 za dopravu dhl mas vic nez velkou šanci ze clo nebude žádne. Cli si to sami podle ceny uvedené na obale a to se dycky domluvit. Žádný plný moci k procleni jako u posty. Vlastní zkušenost.
  • Presne, jsem zvedavy, jak to chce Sony zvladnout, imho spousta hracu bude ziva jen nebo prevazne z PS+ her.
  • God-of-War
    Trhal bych ruce, kdyby to bylo Last of Us 2. Představ si, jak by to mohla být masivní hra. Celé město a přilehlé okolí k průzkumu. *14*
  • Vetsinou tyhle ty balasty o tom, ze PC prodeje klesaji jsou jen o tom, ze to zpravidla porovnavaji i s dalsima platformama..
    Existuje tu trh s mobilnimi zarizenimi a bohuzel do PC se nepocita notebook.
    tedy vsechny ty tzv. srovnavace nebo ukazk prodejnosti platforem jsou neskutecnej blabol, podle toho, kdo si to zaplatil a jak si dana data, kdo interpretuje.
    Sam delam v reportingu a moc dobre vim, jak se data skladaji a bez patricneho komentare je to jen balast cisel.

    Notebooky a PC se prodavaji porad dost a tez se prodava cim dal tim vic smartphoneu, ktere udajne ukrajuji kolac prave platforme PC, a ups je tu i platforma s konzolema, ktera tez ukrajuje lecos.

    Takze precti si dalsi pohadku na dobrou noc a pak nam ji sem prijd povedet. *5*
  • je to smutny ale je to tak :D

    Priklad XCOM: Enemy Unknown, na xzone.

    PC: 399,-
    PS3: 649,-
    Xbox: 649,-

    A obdobne to bude u PS4, sami to tak i prezentuji, ze z vlastni kapsy udajne dotuji zarizeni jak Xbox One tak PS4.
  • God-of-War
    To mi povídej:D. Naštěstí budou vánoční prémie. *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit