Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    To je tak vtipné, až jsem se zapomněl smát.
  • Jack1947
    Nechapes ? Jsou to prevazne deti nudi se tak placaji , delaji flame a da se rict ze je to jejich vrcholem, nudneho sediveho dne a i vyvrcholenim co se jejich kazdodenni potreby tice.
    Vubec se na ne vykasli, nema smysl se s nimy dohadovat , veri vlastni "pravde" a kterakoli jina pravda by jim mohla uskodit. Nebo se ji snazi zuby nehty odstrcit sve nazory ovsem , publikuji vyrazne a vyznacne pouze formou internetu, bud nemaji "guts" nebo respkt nekoho komu by to cpali. Nazory maji jen jedny a jeste ovlivnene starsimi a moudrejsimi , chytrejsim jedinci jejich ego roste a dovoluji si cim dal tim vice , vice. Ignorace - pokud ne tak je proste odpalkovat slusne do... s pranim jejich hezkeho dne. *3*
  • A myslis, ze pokud by chtel cekat, ze tuhle hru si za ty dva nebo tri roky tez nekoupi za 200? Mozna i min, nebo ji daji k nejake hre zdarma.. Exkluzivity jsou paskvil, jak si udrzet hrace na sve platforme nic vic.. a dari se jim to, z hlediska obchodu super.. z hlediska stada ovci uz ne :)
  • :D i ty srandisto :D
  • JO!! Udelat si vlastni konzoli doma, to se nedela.. :(
  • A nebo si nekoupi konzoli a hry mu na to budou vychazet na PC klidne 10 let :) jen bude snizovat detaily sam podle moznosti sveho PC nez podle rozplizlich a nizsich rozliseni. Kdyz uz mas doma PC proc si kupovat druhe v krabicce.. :D Leda tak kvuli exkluzivitam, ktery velmi rad ozelim. Jsem sice podle vasich meritek sam proti sobe, ale dle meho nazoru jsem udelal dobrou volbu. *5*
  • To je jednoduchy, konzole jsou silna konkurence, ktera valcuje pc platformu, takze je to zaprve stve a za druhe se je snazi co nejvice pospinit a tim jejich konkurencni silu oslabit. Az tihle lide zmizi, bude to s konzolemi spatny.
  • Nechápu proč sem přispívá tolik individuí, který absolutně nemají zájem o PS4, nebo kozoli jako takovou, protože mají svůj prďáckej kompl (samozřejmě na takové úrovni aby rozjel Watch Dogs na max) jak jinak, že. A musí nám zde obpříspěvek psát jak jsme demetní, že si chceme koupit věc, která už teď je úplně mimo a dokonce se na ni těšíme a klidně by sme šli na půlnoční prodej. PS: Kluci a holky děkuju Vám, že se tak snažíte nám otevřít oči a zachránit nás od utracení tak moc peněz. Už sem pomalu nalomemej že si radši koupím GeForce 780, nebo GeForce GTX TITAN a dám si vedle TV, to bude paráda!
  • No ty to rozhodně nekupuj. Já ti to dokonce zakazuju.
  • Vidím že když připojím PC k TV, nastavím 800x600, grafiku na low a koupím gamepad budu mít stejný zážitek jako z nextgen konzole za setinovou cenu *1* *1* *1* *1* *1*
    No kurňa nekupte to *1*
  • Promin, ale uz si zacinas presprilis vymyslet. Jedine na co jsem poukazal je, ze se do poklesu pc platformy zapocitavaji i notebooky. O pricinach jsem v tomto threadu nic nepsal a v jinych vyslovne uvadim i dalsi priciny, ktere se mi tu zbytecne snazis vysvetlovat.
  • U her zdarma ke graficke karte si take nemuzes moc vybirat. A pokud to myslis obecne, tak u obojiho mas jak siroky vyber, tak i omezeni. Radu veci si nezahrajes na konzoli, radu dalsich veci zase na PC, proto mam oboji.

    Psat si s nekym u hrani, to by me fakt nenapadlo, ze by mohl nekdo chtit. Tohle ti konzole zatim opravdu nenabidne (a doufam ze to tak zustane), ale nic ti nebrani na to pri tom hrani na konzoli pouzit notebook.
  • Kéž by jen na hraní... jesli sis nevšiml, začínají do konzolí cpát čím dál víc sociálních výblitků.
  • Ne, gamepad nemusis kupovat ke kazde konzoli zvlast.
    Pro me bluray zbytecny neni, PS3 jsem kupoval prave kvuli nemu, mam ho na prehravani bluray filmu a je fajn i pro distribuci obrovskych her. Takze jestlize mi chces nabidnout ekvivalent PS4, budes se muset poohlednout po bluray mechanice.
    Opet ne, gamepad dostavam ke konzoli a konzolove hry jsou na nej optimalizovane. Jeho cenu nemuzes opomenout, chces-li se srovnavat s konzoli.
    Dat PC do mensi krabice neni tak jednoduche a nese to s sebou nejaka omezeni a nebo vyssi naklady. Jestlize chces nabizet PC do obyvaku k televizi nahradou za konzoli, musis se zabyvat i takovymi aspekty, jako je velikost, hlucnost nebo design.
    Nechci mit konzoli na pude, jak bych do ni strkal hry a filmy na bluray mediich? A pres Wifi? Mas vubec predstavu, jak by ji to zatezovalo a zpomalovalo? Nekomprimovany datovy tok Full HD s 60 fps ma datovy tok pres 100 MB/sec, to Wifi neda a komprimovany s sebou nese lag a hrube zhorseni kvality obrazu. Nekoupim si Pana Prsteni za dva a pul litru na 6 BD mediich proto, abych honil obraz zmrseny pres WiFi. A to pomijime napojeni na domaci kino a a kvalitni 5.1 nebo 7.1 zvuk.
    Jak vidis, neustale me se svym PC tlacis do nejakych ustupku a nekvality.
  • Ne, konzole ti neumoznuje vsechno, ale to ani PC. Proto mam oboji (PC dokonce nekolik) a nadavkem jeste handheld a tablet. S tvrzenim, kdyz mas PC tak uz nic nepotrebujes, vse ostatni je zbytecne, se nestotoznuji.

    A jak koukam, tak v hardware se moc nevyznas, nejprve ten laps s 2,5" HDD s 4TB a ted zas tohle. Ujistuji te, ze na tomhle si miny zahrajes.
  • Aha, takze kdyz budeme podvadet, a dame 500 za postovne, tak to mozna bude levnejsi.
  • A kde bys chtel vzit 2,5" disk s kapacitou 4TB?
  • Pilgrim66
    Na Amazonu clo ani DPH neplatis. Jedinej validni bod je ta zaruka se kterou si nejsem jistej jak to u amazonu je.
  • Ty jsi nikdy v životě na konzoli nebyl tak drž pysk, nejsem konzolák, ale z 10 půjde dolů až na 6 tisíc, dejme tomu třeba rok a potom se to vyplatí koupit. V dnešní době jsou tablety, notebooky a další zařízení, někdo má třeba notebook na net a nic mu nechybí jen hry, tak si koupí konzoli a hry mu na to budou vycházet 6 let bez starostí.
  • Bohuzel SteamBox je jen doporucena sestava, ty si SteamOS nebo jinou linuxovou distribuci budes moci nainstalovat kam chces. A bude na tobe, zda ji budes hrat u monitoru nebo pred televizi. A zda danou sestavu budes mit na pude nebo vedle monitoru.

    Hlavni je, ze by se mohl rozsirit trh s vyvojem her a vzniknout konkurence. Ted se zpravidla vse dela na directX (PC), uprimne nevim jak je to resene pro konzole, ale openGL se moc nevyuziva, spise pro graficke nebo jine programy.

    Jinak jeste ke konkurenci. Prave diky teto moznosti by mohl vzniknout dalsi boj, osobne stale nevim zda dobry nebo spatny, ale spis si myslim, ze by to mohlo ovlivnit vsechny spise pozitivne. Kde je konkurence, tam se zlepsuji sluzby nebo se snizuji ceny. Zdrava konkurence nezaskodi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit