Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakej? :)
  • Bohuzel na linuxu se toho rozjet moc nedalo (nepocitam emulaci pres WINE), treba az se rozjede SteamOS, tak se hry pro linux resp. pro openGL rozsiri. Kazdopadne jo linux z flash. Ale tady je rec o harddisku vs SSD, ktery udajne na konzoli neni :( Sam ted pouzivam doma SSD a nadhera, teda jeste ne na hry pouze na OS a nektere programy.
  • Tam nejde dat 3 nebo 4TB? *9*
  • Jack1947
    Je videt , ze neznas jeho formu prispevku zde. Kdyby to byl nekdo jiny , ale u nej to je tezke . Kazdopadne ano, ale to uz jsem rozebiral na zacatku teto diskuze.
  • Gratuluji stal jste se clenem klubu.. budete chtit byt upozornen na jakykoliv nas produkt, napr. PS5, ktere bude next-next-gen? *5*
  • Spis bych to videl, jeste ze ma mozek a neleti se spacakem pred obchod, aby si poridl, co nejdrive iPhone nebo konzoli :D " Ale jinak zdravy, zdravy az na syna " :P
  • :)
  • Protoze gamepad musis kupovat ke kazde konzoli zvlast a musis byt odkazanej pouze na ten, ktery ti naserviruji oni :). Blueray neni potreba, jelikoz vetsina veci se da stahnout z netu. Osobne jsem nepouzil DVD uz rok nebo dva (v dnesni dobe zbytecnost).

    Mys nebo gamepad si vybiras podle vlastni preferenci, nemusi znamenat, ze jejich je horsi nebo lepsi. V tomto pripade, ti rovnou muzu rict, ze si musis koupit dobrou televizi, aby ti zprostredkovala jak zvuk, tak obraz.

    I soucasne PC se daji dat do mensi krabice, to je urcitym zpusobem jen prezitek a architektura variability PC. PC je totiz jen takova skladacka komponent. Takovou moznost proste u te tve male konzole nemas. Mohl bych ty vypsat + a - u obou veci a zalezi jen na dotycnym, co preferuje.

    Co se tyce obyvaku, tak tuhle bednu klidne muzes mit na pude a do televize to mit pripojeny bres wifi, bouze jako zpusob terminalu. I to uz v dnesni dobe neni problem. Ta bedna byl jen priklad, ze za ty prachy mas i obstoji a nedotovany pocitac. Konzole jsou dotovany a samy to i prezentuji, a proste si to vezmnou na drazsich hrach.
  • Nemuze, protoze dostanes jen to, co oni ti naserviruji, tedy nevybiras si ty, ale oni. Diky ale nechci. Bavi me hrat strategie, bavi me hrat rpg, bavi me hrat nejakou akci a u toho vseho si chci jeste psat a komunikovat s prateli... Tohle me konzole nenabidne.

    Ale rozhodne to neznamena, ze jednoznacne odsuzuju konzole. Chapu, ze maji sve misto, ale nechapu nektere argumentu rady lidi, vcetne nekterych tvych v tomto foru. Konzole je pro me jen osekana verze PC, nic vic nic min.
  • 10k za zarizeni, ktery je jen na hrani a jeste k tomu predrazenych her typu jednohubka
  • Jack1947
    A ty jsi furt jen pcckar, i kdyby tobe a vsem ostatnim smyslejicim obdobne osobam predlozily za mensi peniz nebo zadara. Furt by jsi ohrnoval nos, jeste ze te nikdo nenuti to kupovat vid. *7* *6*
  • Souhlasim, ze i na pc lze poridit hry levneji, nez v xzone. Jen jsem chtel ukazat, ze cenovou politiku nelze pausalizovat na cenu her v jednom obchode. Kazda platforma nabízi hraci zpusoby, jak optimalizovat naklady na hry. A slysel jsem uz nekolik lidi prohlasit, ze PS+ je tak vyhodna, si poridi PS4 a PS+ a budou hrat jen to, co vyjde na PS+. Obavam se, ze hra zdarma v cene graficke karty tomu nemuze konkurovat.
  • Cena mě překvapila, čekal jsem cca 14, ale furt je to jen konzole, takže i za těch 12 s jednou hrou je to moc.
  • PravyMonty
    Tak cena(a tak trochu i konzole) mi osobně přijde bombastická.
  • Pro pc take i kdyz myslim, ze ne ve hrach.
  • Ja to mam jinak, kupuji toho vic, nez stiham odehrat, takze uz nekolikrat se mi stalo, ze na PS+ vyslo neco, co jsem si koupil, ale jeste nehral. Takze jsem si prestal kupovat hry do zasoby.

    Take se mi spousta her nezda tak dobra, abych je kupoval hned a casto nez jim klesne cena, tak vyjdou na PS+.

    A u nekterych her ani nemam zajem je kupívat a na PS+ pak zjistim, ze jsou hodne dobre a zabavne. Treba Warhammer, Sleeping Dogs, War in the North a dalsi.
  • jump: S radosti ti mohu oznamit, ze jsi se pekne seknul, takze tva slova na me nijak neucinkuji. A protoze svobodne premyslim, dovolim si na to mit vlastni nazor. Neobhajuji to z duvodu, ze to sam provozuji, ale proto, ze pro to mam pochopeni. Early adopters nejsou nemyslici ovce, ale nadsenci. Tesi se na to tak, ze se nemohou dockat a chteji to mit co nejdriv, a stojá jim to i za riziko omylu. Neni na tom nic spatneho. Ja nejsem early adopter, vyckavam na zkusenosti early adopteru a teprve podle nich se rozhoduji. Proto treba ani nepredobjednavam hry, nepodporuji kickstarter, zkracene, nekupuji zajice v pytli. A jsou snad hraci s predobjednavkami her tupe ovce? Rekni to nahlas.

    Co se tyce manipulace, o tu se preci snazis ty sam. Chces sve okoli presvedcit o svem nazoru a misto presvercivych racionalnich argumentu sahas k pusobeni na emoce, zesmesnovani, ponizovani, protoze kdo nejde s tebou, kdo ma jiny nazor, to je jasny chudak a smesny clovek zaroven. Presne tenhle styl pouzivaji smejdi k ovlivnovani duchodcu na predvadecich akcich. Opravdu si myslis, ze ti na tak primitivni manipulaci skocim? Tak to jsi se ve me spletl.
  • Dle tech orgasmickych komentaru zde, zrejme hodne malo. *1*
  • Pockat neni tablet konkurence pro PC? :D
    Je statisticky dokazano, ze pry tablety snizuji prodejnost PC *1*
  • To me pripomnelo test na TV nova s chlebem, po zverejneni clanku od vedcu, kteri si z toho delali srandu a vytvorili na to vedeckou praci.... Nova tam poukazuje, odkud spravne nechat spadnout chleba. A pritom staci, aby ho nenechali spadnout :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit