Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Konecne moudra slova. *4*
  • Jack1947
    Ze se s nimi vubec , bavis. Jejich nazor zmenit, to je nadlidsky vykon a stejne to k nicemu nepovede PC vs. konzole nad tim mistni jedinci musi denne on*novat to snad jinak neni mozny.
  • Mohu jen souhlasit, přesně takhle to je. Do nedávna jsem byl čistě PC hráč, už z dob 386ky, a konzolím jsem se vyhýbal - přišlo mi to zbytečné, když mohu hrát na PC, a též absence myši pro FPS či strategií mě prostě nelákala.

    S mladou jsme si řekli že bysme chtěli Kinect, že to může být fajn zábava, takže se koupil Xbox s kinectem. Ve finále po 2 měsících mohu říci, že na kinectu jsme hráli asi 3 krát, nevím no, zase tolik nás neoslovil, jak jsme doufali, ale již hraju jen, což mě překvapilo na konzoli. Prostě je to jednodušší a konfortnější, přijdu z práce, lehnu do gauče a pustím telku, a rovnou můžu hrát kde jsem skončil. Né že by to na PC nešlo, ale prostě velká telka, pohodlí s bezdrátovým ovladačem. Jen je holt potřeba se naučit, že je to něco diametrálně odlišného než-li klávesnice a myš, a prostě se to hraje jinak. Ale už bych neměnil :)
  • Ano ano, hlavne ten ubersilny cpu z netbooku a megakruta lowendova grafika. To jsou panecku parametry. Tomu se zadna i5 nemuze rovnat.
  • Taky jsem slysel ze mit 60 fps s vsync je horsi nez propady k 20ti, asi na tom neco bude. *4*
  • Miserius
    To bohužel nejde, ani na pc kde jsou fps dropy mnohem horší, pokud ročně neměníš tu MAŠINU na který tu každej hraje v 4k rozlišení a 120fps
  • Něco za něco pravda. Co jsem se díval u toho stávajícího goldmembership tak ty hry mě moc nezajímaly, ale u PS to vypadá na dobrou investici, když stejně člověk pořád kupuje hry a jestli jsou k tomu i na VITU jak tady zmiňoval uživatel mikek tak to je pak super v mém případě.
  • Kdyz ja bych radsi vypl ty fps dropy. *13*
  • Nevím proč minus jen za dotaz na který neznám odpověď whatever. Nicméně děkuji za odpověď, takže to bude fungovat jako doposud u Xka. Akorát tahle nabídka je tedy ovšem mnohem lepší *2*
  • Miserius
    Argument jak stehno... Pokud nechces autoaim vypnes si ho... Uz si to do tech pc hlav nacpěte *2* Amatéři
  • Tak tak, nechame pcckarum stupidni hry typu minecraft a budem vesele hrat dobry koridorovy hry jako cod s autoaimem. I to gta je na konzoli lepsi, propady k 20 fps delaji hrani dramatictejsi.
  • Django_cz
    Někde sem četl, že prý na PS 4 ani Xbox One nebude GTA V... je to možné???
  • Miserius
    Mě by zajimalo kolik těhle pc odborníků opravdu hraje na takových rozlišení, když už jo tak na jakym monitoru a jestli se baví víc než ostatní *1* Tohle (j)elitářství asi má značit jak jsou suprový fajnšmekří, ale dělate ze sebe lojzu *1* Když budu hrát stupidní hru v 4k tak mě to nebude bavit a dobrá hra mě bude bavit klidně v 1024... Taky to pochopíš, to se neboj...tak po pubertě *4*
  • Jo, pěkně sociální sestava. Jen by sis měl zjistit technické parametry PS4, než začneš něco skládat.
  • Miserius
    Tomuhle se dnes řiká herní pc jo? *1* Že to rozjede Witchera 2 na max z toho neděla herní pc...
  • Jo, to budu radsi hrat v 720p na medium s 30fps. *14*
  • Herní PC za 10 500 CZK bych se tedy neodvážil si koupit , pač bych se bál , jestli mi rozjede excelový tabulky .
  • Přesně tak, ovladač (gamepad), klávesnice a myš se dnes koupí za 300 CZK, je to spotřební zboží, přece nebudu platit patnáctinásobek ceny gamepadu za gamepad s oficiálním logem PS4, navíc s daleko nižší podporou vlastní konfigurace funkčních tlačítek. Proč bych měl hrát ořezanou hru uzamknutou na 30 fps a 1080p (v některých případech dokonce 720p), když si můžu počkat pár měsíců a zahrát si jí na plné detaily pohodlně na PC v rozlišení 2560 x 1600 a vyšším?
  • Oficiální mezinárodní cena PS4 byla stanovena na $399 / 349€ / £349. XBlob1 výjde 499€. Cenová obchodní politika SONY ve střední Evrope je vskutku povznášející. Ne, že by mi to osobně vadilo, ale pro průměrného občana ČR ten cenový rozdíl může znamenat měsíc drastické diety. Za 10 500 CZK můžete mít herní PC, které zvládne bez problému převážnou většinu her v 1080p na nejvyšší detaily. Například: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1ZML011RN9011X1R011KGO0113CM0116QJ011OXX01 Witcher II Enhanced Edition vyzkoušeno na této konfiguraci na nejvyšší detaily, průměrné FPS vysoko nad console lockem.
  • Thorar
    Nechápu, proč bych nemohl mít konzoli a i to slušný pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit