Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dva notebooky a vždy jsem měl k PC i konzole . Nevím proč , ale na PC mě hrát nebaví , snad je to tím , že si raději kecnu na gauč a zapnu velkou flat TV , nepřemýšlím nad konfiguracemi , pač to co si na konzoli koupím , je na ni také optimalizované . Dalším faktorem byl a stále je fakt , že určité tituly jsou pouze na konzolích , ale to bych nebral stoprocentně . Hlavním důvodem proč konzole ano , je pohodlnost , hraní na notebooku na který čučím zblízka mě neláká , jde to propojit do TV , jenže to není nějak ono . Cena konuolových her je vysoká , to je fakt , nicméně pokud je dáváš protihodnotou do bazaru , tak převaluješ de facto ceny PC her , pomíjeje přitom tu úplně primární investici do první hry .
  • Pokud to nechápeš tak se k tomu ani nevyjadřuj.
  • Bez ohledu na kategorie vývoj směřuje k tomu , aby hraní bylo maximálně uživatelsky zjednodušené , možná skončí i tak , že se definitivně smažou rozdíly mezi PC a konzolemi , což se už teď děje , hardwarově . Uživatel chce krabičku , která mu umožní hrát , bez toho aby musel přemýšlet nad tím , zda konfigurace bude dostatečná , štolovat nastavení , realizovat home-made upgrady HW atp .
    Zaplatit 11 tisíc za něco , co toto ( samozřejmě bez ultrahightech měřítek ) bude samo bez jakýchkoli našich zásahů umožňovat , mi přijde v pohodě . Herní notebook který odpovídá současné lepší kategorii stojí 25 - 30 tisíc .
  • Jsi nemocný .
  • Nevím nechápu kdo by to koupil je to skoro 11k a k tomu další ovladač za 1.5k a to nemluvím o aspon 3 hrách na začátek za to tohle už muže byt slušný pc no ale asi bláznu je požehnaně no
  • Zapomneli jste zminit War Thunder - F2P s bonusama pro cleny Playstation Bonus klubu, vyjde spolu s launchem konzole a bude uz obsahovat nejen letadla, ale i pozemni sily (Ground Forces)...
  • Sem zvyklej hrat na compu sam nebo multak a ani sem nikdy moc nehral hry ktery by byl uplne vhodny pro dva hrace (krom sportu) tak mi tenhle system prodeje prijde vyhodnej. Proc bych mel platit za druhej ovladac kterej nepotrebuju. Kdyz ho jo budu potrebovat tak si zajdu k sousedovi
  • Jack1947
    Zeman by ti to mozna io odkejval... *15*
  • Nerad bych maloval Zemana na zeď *1* Ale v našich končinách tomu tak bývá naprosto pravidelně. Prostě to bude novinka a Sony bude chtít nejdříve pokrýt ty lukrativnější trhy.
  • hmm nestras... prinejhorsim stravim jeden den vyletem k nemcourum :) ale proste budu mackat stuj co stuj :)
  • Jack1947
    Ouch, to je bolestivej direkt , ja vzdy znal jen 2letou a to minimalne a u X360 to bylo ze se jeste prodlouzila (1rok) , kdy se reklamovalo v "zaruce".
  • Muzu byt vsim cim chces abych byl, tva mysl je mocny nastroj:-P
  • A není to jedno, kdy konzoli budeš mít? Jedinej problém by mohl nastat s délkou záruky, která bude od příštího roku jen jednoletá (samozřejmě může výrobce nabídnout delší).
  • Jack1947
    To taky no Asi ale hlavni je to ze, kdyz to nekdo moc chce at to ma ja mu to preji , osobne mi to prijde zbytecne z tech duvodu. Co uz jsem napsal psat nebudu.
  • tak hlavne zavisi co ti koupi rodiče
  • Jack1947
    Souhlas, PS4 ac jsem spis Xboxak vychazi zatim lepe ale i tak a kdyz pominu Launch, zadna slava to zatim neni. *7*
  • risa2000
    To měla být odpověď na příspěvek o jedna níže od fishe.
  • risa2000
    Pokud stojí otázka, kterou konzoli, tak bych se přiklonil spíše k PS4. Důvody jsou dva. Za prvé, Sony to zdá se zatím hraje na férovku, jak co se uvedení, tak podpory vývojářů týče a druhak čistě technický, PS4 se mi jeví architektonicky jako herní HW platforma podařenější a víc do detailů dotažená. (Předpokládám, že to chceš na hry a neřešíš, jestli to bude streamovat netflix.)

    Oba důvody jsou ovšem irelevantní, pokud se rozhoduješ podle her a máš pocit, že si budeš chtít zahrát nějakou exklusivní hru, pak si kup konzoli, která ji bude mít. Jinak platí, co jsem psal výše.

    Já jsem si koupil před necelým rokem Xbox kvůli Halo, kdyby tam nebylo Halo, asi bych si ho koupil kvůli tomu, protože jsem ho považoval za o něco málo lepší než PS3 (opět čistě z pohledu hráče, neřeším jestli to přehrává BD nebo streamuje TV). Čímž nechci vyvolat flame, ale jen doložit ze zkušenosti, co jsem psal výše.
  • Jack1947
    + Darcovstvi organu je zahrnuto v cene to se samozrejmne vyplati dvojnasob. *15*
    Jinak ano, potrebuje si chlapec ujasnit na cem to vlastne chce parit. *3*
  • Ty jsi stejně jen virtuální troll, kterého stvořila redakce, aby hloupě plácal po diskuzi ve snaze získat nějakou interakci s ostatními.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit