Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Playstation Plus to je něco jako u Xboxu gold membership? Tzn už žádné free hraní???
  • To jo, jste skoro jak cigani.....:-D:-D:-D
  • Jack1947
    Jo ale jak uz jsem psal , jde se branit i bez prehnane agresivity z ktere vzejde jen dalsi nenavist.
    Bavit a branit se da prece i se vsy slusnosti, navic kdyz tu je plno lidi s vetsimi zkusenosti a starsich nez si ty, ja. Trocha respektu by neuskodila.
  • Možná proto že arogantní pckomunitanás konzolisty pořád bezdůvodně napadá. My se ale budeme bránit
  • šadap end tejk maj many *1* *1*
  • Pethulla@tiscali.cz: myslim, že to nepochopilY *1*
  • Jack1947
    Nehadame, pokud tu ovsem nevedeme poklidnou diskuzi , tak je to zatim v poradku. *3*
  • Chápu, že troluješ ... samozřejmě si tím chtěl přidat na vážnosti, protože kdyby přiznal, že je mu 12 a PC dostane za to, že nepropadne z češtiny ...
  • Neomlouvej se za háčky a čárky a raději se nauč psát česky, aby jsi se nemusel vymlouvat. Tvůj problém není zvyk, tvůj problém je, že neumíš napsat větu. Začni tím, že si to přiznáš. Pro tvůj další vývoj jenom dobře.
  • Příště začni tím, že se naučíš psát v nějakém jazyku, klidně česky.
  • Prosím? Takové plky.

    Nevím, kde se trolové jako ty pořád berou. Pletou hrušky s jablky a musí to cpát pořád do diskuzí. Proč "konzolisti" stále přepastovávají tento nesmyslný "argument". Kvalita obrazu v prví řadě závisí na rozlišení (na co narážíš), ne na úhlopříčku. To zaprvé, zadruhé mám PC připojený standardně k 55" TV jako monitoru (časem přejdu na 30" display, protože kvalita podání není dost dobrá ...pořád je to televize, tuner a další zbytečnosti jsou v ceně na úkor kvality toho jediného, o co jde a to je panel) a asi nebudu sám.

    Pramení nutkání sdělovat tyhle pseudoargumenty z nějakého pocitu méněcenésti, že musíš hrát na konzoli nebo co? Buď to prefeuješ, nebo na ekvivalent PC nemáš nebo nevím, tvoje volba, není za co se stydět a zastírat to hate. Já jako jiný prostě budu hrát na PC za 32K, který bude vždycky silnější HW a stejně si zahraju co ty, hry primárně na Steamu a jsem rád, že mám relativně OPEN HW/SW podle vlastního výběru a vůbec mi nevadí, že za to zaplatím víc (na počátku).

    Hraj si na své konzoli s CRT a neotravuj :-)
  • dostanete jeden dotovanej a druhej za dvojnasobek, tak kde je problem? *5*
  • R* neplánují PS4 verzi GTA V. Jen o PC verzi se zatím mlží.
  • Tak Ps4 predobjednano, k tomu Watch_Dogs, Killzone a sefum dovolena uz nahlasena, od ctrnacteho az do konce roku.. Budou to dlouhy parby :) Jen se to ted bude tahnout
  • To asi nepujde, je to lingvisticka anomalie:-D
  • Prece pro zabavu.
  • Ja nevim, jsem starsi, ale konzole jsem dycky bral jako spolecenskou zabavu. Preci i pubertaci si radeji pozvou domu kamose aby mu to nandali ve Fight Night. V reklamach to propagujou jako zabavu pro rodinu, ale do startu ti tam jebnou jeden ovladac. Nemam nic proti cenam her atd. ale toto je fakt trosku blby.
  • Pojem obstojna je relativni. Podle nekterych zdejsich expertu ani herni notebook za 25 kKc s i7 neni schopen dat miny.

    Na kazdy pad za tu castku nejsi schopen dat dohromady pc kvalitativne (tedy nejen vykonem) odpovidajici PS4.
  • Chce tim rict, ze citlivost a presnost herni mysi (treba ta ma ma 6000dpi) je tak vysoka, ze rozdil lagu mezi 30 a 60 fps se projevuje mnohem vyrazneji u mysi nez gamepadu. Ale ja i s gamepadem poznam rozdil mezi 30 a 60 fps.
  • Tak gamepad ke konzoli je docela nabuseny pristroj, tudiz drahy. Bylo by hloupe nutit nekomu jeden navic, pokud dva nevyuzije. Ale zaroven je i spousta hracu, pro ktere je hra ve vice lidech zaklad, tudiz moznost vyberu by byla fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší