Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, raději PC. *6*
  • nechapu, proc si lide kupuji konzoli nyni, kdyz je na ni jedna uchazejici se hra (novy Killzone), ktera i tak sbira jen lehce nadprumerne hodnoceni

    shodou nahody musim zrovna opsat kod "WTF"
    • Malleth
      Třeba proto že se těšim na novou mašinu, funkce, ovladač a vim, že další, pořádný hry (jako Infamous nebo Deep Down) brzy přijdou, takže nemá smysl čekat. Do března tu konzoli nejspíš nezlevněj
    • Treba proto, ze jsou nedockavi nebo proto, ze chteji podporit sony nebo dokonce proto, ze vedi za na ps4 nevychazi jen jedna hra.
    • protoze za prvnich par let cena klesne tak maximalne o 10% a proc to teda nevyzkouset ted. Krom toho opravdu nevyslo jenom Killzone :-)
      • A jaká tedy hra stojí vůbec za zmínku a i ten zmiňovaný killzone je koridorová CoD nemoc..
        • Tak za me treba novy engine od EA. Nova FIFA vypada fakt paradne. Hlavne nechapu jaky rozdil je utratit 10 000 ted a 10 000 za rok ? Konzole bude porad stejna, takze proc si neudelat radost uz tyhle vanoce a treba i to Killzone si nevyzkouset. Tvrdit, ze hra je spatna, protoze to nekdo napsal v diskuze je podle me docela omezenost.
          • I když cena konzole se moc (pravděpodobně vůbec) nesníží, budu mít za rok na výběr mnohem více her a spousta her už bude za podstatně nižší ceny. (Pokud teda není člověk blb a umí nakupovat, třeba na Amazonu). To je dostatečný důvod pro mnoho lidí. Já osobně čekám si počkám taky proto, že kvůli škole a jiným zájmům jsem ještě řadu her pro současnou generaci ani nehrál. Absolutně mi nevadí počkat si a koupit ps4 třeba až v červnu.
  • Malleth
    Čekání bylo dlouhý a cena je skvělá, takže se tolik nedivim. Sem hodně zvědavej na Xbox. Myslim, že prodeje v US budou tak poloviční
    • mdkGT
      Kdepak, prodeje Xbone budou v USA podobne, ne-li lepsi, ale v Evrope a vsude mimo USA budou slabe.
      • Lepší zpočátku asi ne, podle předobjednávek se ps4 dařilo o něco lépe. A jsou státy, kde se xbox prodával tradičně velmi dobře (pokud jde o % na trhu, ne absolutní množství) možná to tak bude pokračovat i nadále (např. Brazílie). Každopádně rozhodně se nehádám, že ve většině zemí je ps4 jasná jednička.
      • Tak schválně :) Já říkám, že budou daleko nižší...
      • Neříkají ti Jolanda ? *7*
      • frantisek_nejezchleba
        těžko říct, jaké ty prodeje budou za tak krátkou dobu. Vzhledem k tomu, na co se Xbox One orientuje, si ale myslím totéž co ty: Xbox bude v USA jedničkou, mimo to bude slabota.
  • ezechiel25-17
    Dropne teď někdy v nejbližší době cena PS3? Pro nemajitele mi to teď přijde jako lepší investice třeba na rok, jen nevím, jestli počkat po novém roce nebo si už nadělit na vánoce.
    • smejki
      rači bych čekoval jestli nerajzla.
    • ezechiel25-17
      Díky za odpovědi. Od někoho známého bych klidně bral i z druhé ruky, X360 jsem si takhle pořídil na aukru k bedně jako doplněk PC a mechanika mi drápala disky, tak tomu už bych se rád vyhnul.
      • nemozne, konzole = vlozis disk a hrajes, nemuze nic skrabat *5*
        • Jack1947
          Ale muze, kdyz se jeste cetli z DVD (-2008) a konzole "upadla" kdyz byla postavena treba vertikalne tak to skrablo disk, i kdyz si to chytil a pokud to skrablo do video stopy... smula a mel si jen tacek pod caj . samozrejmne jsem myslel u X360 ale pocitam ze obdobne to mel/ma i PS3 , nyni uz hry v mechanice DVD slouzi pouze k identifikaci. *3*
        • Miserius
          A co si myslís ze v ty mechanice ty disky dělaj? Že je tam vlozis a oni tam jen tak leží? Ty si to představuješ hodne jednoduše *1* Ty jsi steně omezenej jako je tvuj "nick"
    • frantisek_nejezchleba
      cena PS3 už spadla v létě. Další pád podle mě nebude tak výrazný (myslím, že už teď – vzdor faktu, že na superslim verzi se viditelně šetřilo – je ta cena na hranici, kdy je to pro Sony ještě jakž takž výnosné).
    • Miserius
      Xzone, nebo takovej nějakej obchod napsal že naopak kuli intervenci ČNB cena nových PS3 povyleze o pár stovek...
    • Mart9
      Já čekám do příštích Vánoc a doufám, že dropne sakra výrazně.
  • Miserius
    První měsíc prodejů konzolí

    http://abload.de/img/screenshot2013-11-17a34cad.png

    Všimněte se že PS4 má 5x za den víc nez mělo PS3 za celý měsíc... Samozrejmě srovnávat se to bude dát až s Xbox One ale je vidět jak se rozrůsta herní komunita
    • Ferdis2
      Pekný graf. Prekvapily ma výsledky prvého Xboxu. 700k kusov/mesiac je na nováčika výborný výkon (i keď to šlo rýchle dole *1* ). PS2 tam síce chýba, ale na wiki sa dá dohladať, že prvý deň predala cca 500k. Takže pre PS4 je to naozaj parádny výsledok. Evidentne je po 7 rokoch hardcore komunita nažhavená na nový hardware. Netrúfam si ale tipovať, ako sa k nextgenu postavia casual hráči.
      • Na PS2 i 3 byli lidi nazhaveni taky. Imho rozhodujici je extremne nizka zavadeci cena.
        • Ferdis2
          Pravda, takéto spontánne akcie sú dosť zavádzajúce. Ešte si spomínam na ten ošiaľ pred 7 rokmi, a stačí sa pozret na čísla a človek zrazu vidí, že PS3 mala najslabšie predaje zo všetkých konzol. Na druhej strane sa to pri 600 dolárovej cene dalo i čakať...
          • tak ted za 400 nafasujes krap s integrovanou grafikou na desce, a to se vyplati *5*
  • Jsem jediný nebo vám taky ta první věta v článku nedává smysl, přeci i kdybych pohlížel na konzole jako na mastodonty tak mi to neudělá čáru přes rozpočet.
  • firebug
    Omlouvám se za lehký OT, ale nemůžu nedoporučit poslední díl South Parku (zde: http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s17e07-black-friday), kde se skvěle trefují do nákupního šílenství v USA, dost se tam řeší, jaká z konzolí nové generace je lepší a užijí si i fanoušci natěšení na SP hru, protože je to stylizované do stejného fantasy larpu. Parodování Hry o trůny a seriálové produkce HBO je pak jen příjemným bonusem :-)
    • MidnighT91
      Jeden z nejlepších dílů jaké kdy udělaly, doufám že to bude trilogie...
    • jo to je brutální díl. nejvíc mě rozesmála hláška že si ty konzole nemůže nikdo dovolit=DDDDDDDDDD
    • Akorat tady vyvolavas flame! *16* A jinak jsi dost pozadu ne ? Tohle uz kazdy videl. *12*
      • firebug
        Tak sorráč no :-) Nevím sic, proč by to mělo vyvolat flame, ale budiš. Nejsem asi příliš empaticky, páč nedokáži pochopit mentalitu lidí, kteří se dokaží do krve hádat, jaký elektrický spotřebič je lepší...
        • Dik za video
  • JJ dobra prace a z toho se tak 300000 zacalo prehrivat behem prvnich 24hodin :D :D ...... behem prvnich 24 hodin ani XBOX 360 nemel zadny problemy :D :D :D
    • Miserius
      Muhahaha, trollové se chytli cca 5% vadných kusů a na základni škole se blbě naučili vypočítat kolik je 5% z milionu
      A mimochodem ten modrej kruh smrti neni přehřívání
      • technicky vzato tech 5% neni finalnich a pocitanych z toho milionu prodanych kusu ..... a moje cislo bylo dano jako sarkasticka poznamka. Ale bud za blba kdyz chces ... *1*
        • Miserius
          Pokud chces byt sarkasticky tak tam nedávej 5 smajlíku ty lojzo
          • ok uznavam ty smaily jsou mimo .... ale ted jsem si vsiml ... ja jsem se nezminil o zadnym modrym pruhu a co ja vim tak je to cervenej se trema pipnutima co ti rekne ze je konzoli hic
            • Miserius
              To je ale normalni featura ty konzole... Lidi maj problem s modrym kruhem smrti, ty píšeš ze se 300 tisíc přehřálo.. .Skutečnost je taková ze ty rozbity proste uz prisly KO
  • God-of-War
    Jen tak dál:). Já přispěju v Prosinci. *3*
  • Ono taky ta pořizovací cena je taky trocha jinde(což je samo velky plus)
    • Dle myho nazrou za vetsi cenu XBOX ONE muze ten Kinect 2 co je k nemu pridanej protoze bez nej by to bylo cenove vyrovnany ... mimoto pokud si koupite Bundle PS4 s Camerou a Killzone tak svete div se stoji v podstate stejne jako XBOX ONE ... takze bych zrovna kolem ceny neplasil *3*
      • Rush měl určitě na mysli rozdíl v ceně mezi PS3 a PS4 při lunchi.
        • Jop,to sem mel upřesnit...tak to je myšleno.,i rozdíl ps2.jak to srovnavaji v clanku
      • Miserius
        Takže buďto nefunkční Kinect a nebo nefunkční PS Cameru a hru v hodnotě 15 stovek... To jsou počty *1*
        • tomu rikam pozitivni nazor *1*. Tak ci tak si kupuju oboji takze je to pro me v tomhle ohledu uplne zbytecny pocitat *3*
      • ups *nazoru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit