Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvoja správa má zmysel asi ako stierač na ponorke ... za to že ty si d*ment nemusíš týmto titulom pasovať aj mňa ... a vlastne neviem prečo na takého kr*téna vôbec reagujem ...
  • Nebylo to 5 %, ale 0,4 % a ted je to aktualizovano na necele 1 %.
  • som slovensky *ement.... hrám na všetkom... mama mi musi uterat rit.... fantasticka investíciá.... královsky bavíme.... netrollíme!
  • Prvá vec ... poruchovosť PS4 ... z celosvetovej štatistiky vyplýva že až 15 % akýchkoľvek spotrebičov ktoré sú uvádzané na trh vo veľkom množstve má nejakú poruchu ... Tých 5% ktoré má momentálne PS4 v podstate ešte nič nie je ... A aj keby bolo je mi to jedno ... ja Sony verím ... mám od nich tri telefóny, PS1, PS2, PSP, PS VITA a nikdy som nemal so žiadnym zariadením ani najmenší problém ... A verím že ani s PS4 ktoré by som mal dostať do rúk už čoskoro, to nebude inak ... nie som žiadny fanboy ... hrám na všetkom, či na mobiloch, počítači, konzole ... bavím sa pri všetkom a každú platformu si užívam inak ... No som presvedčený o tom že PS4 je fantastická investícia a že svoj potenciál naplno rozvinie v prichádzajúcom roku ... Prajem všetkým budúcim majiteľom nextgen konzol veľa hodín hrania bez porúch a bolo by na čase si konečne uvedomiť že je jedno na čom hráme ... hlavné je to že sa pri tom kráľovsky bavíme ... tak sakra ľudia radšej pustite nejakú vymakanú hru a netrollujte celý deň na diskusných fórach. Peace :)
  • Nova hra na steamu momentalne podle aktualniho kurzu stoji vic jak 1350,-. Za nektery tituly das i vic (napr. na Originu BF4 stal tusim dokonce 60 Ojro a Crysis 3 to samy). Jasny, muzes si pockat a koupit si hru ve sleve ale ja kdyz chci proste nejakou hru hrat tak si ji koupim. Jestli stoji 500 nebo 1500 uz pak tolik neresim protoze ty penize na to mam. Jestli to ty resis tak si muzes pockat az zlevni a to je pak uplne stejne jak na konzolich tak na PC.

    Co se id*otu tyce tak jsem jen reagoval na jednu hloupost ktera je jiz smazana a kde se jakysi hlupec ohanel tim ze jen id*ot da tolik penez za hru nebo neco takovyho. Rozhodne jsem tu nechtel nastvat poctive pracujici lidi co nema 1500 na nove hry.
  • Novinky jsou na steamu drazsi nez krabice.
  • Miserius
    Já mam hodně rád indie, n(ulo)
  • Ja nerikam ze PC nema zadny hry nebo ze to je spatna platforma. Sam na nem hry hraju a nemam problem. Jen rikam ze na konzole jsou hry ktery za to stojej a ktery na PC nikdy nevyjdou. Preber si to jak chces.
  • mas pravdu takovej StarCraft II nebo neco podobnyho na konzolich nenajdes vpodstate zadnou dobrou strategii, nebo MMO hry, na konzolich chybi cele zanry to je fakt *5*
  • Tak lidi si spis chodi stezovat nez chvalit a take je otazka, kolik z toho jsou nepravdive prispevky snazici se poskodit konkurenci. Oznamena poruchovost je 0,4 procenta, ktera jeste nutne vzroste, ale zatim nic neukazuje, ze by to bylo nejake nadstandardni.
  • Imho jsou indie tituly urceny pro pomerne uzkou skupinu lidi a mainstreamu to opravdu moc nerika.
  • Jsi pyšnej na to, jaký jsi ze sebe udělal jelítko? *7*
  • zx+ mel strejda, jsem mu zavidel tu velkou klavesnici, ja mel jen tohio skrcka *5*
  • na amazonu je to prej kazda cvtvrta uzivatelska recenze, kolik to je v absolutnich cislech ale nevim... (je jasny, ze to nebude odpovidat ctvrtine vsech prodanych konzoli)
  • indie "nesnasi" jen ta tvoje particka, tzn. ty, ggg a doktor *5*
  • Tak CPU si už moc nepamatuju. To první PC co jsem měl jen krátce bylo tehdy ještě od výrobce IBM a byl to tuším CYRIX. Po té pauze jsem koupil AMD a od té doby samé AMD asi tak čtyři. Teď FX6300 a GK 7970.
  • Ja se letos z velkych titulu tesil na SimCity a Total War a oboji bylo zklamani.

    Vyslo letos na PC jeste neco zajimaveho?
  • Nextgen to je, protoze to jednoduse je dalsi generace. Ostatni postrehy jsou velice jednostranne a zaujate, zakladajici se na predsudcich.
  • Nauc se pocitat, pri poruchovosti 0,4 % to dela 4000 vadnych konzoli na jeden milion. Spletl ses jen 62,5x :-).
  • Neni... fakt neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit