Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Omlouvám se za lehký OT, ale nemůžu nedoporučit poslední díl South Parku (zde: http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s17e07-black-friday), kde se skvěle trefují do nákupního šílenství v USA, dost se tam řeší, jaká z konzolí nové generace je lepší a užijí si i fanoušci natěšení na SP hru, protože je to stylizované do stejného fantasy larpu. Parodování Hry o trůny a seriálové produkce HBO je pak jen příjemným bonusem :-)
    • MidnighT91
      Jeden z nejlepších dílů jaké kdy udělaly, doufám že to bude trilogie...
    • jo to je brutální díl. nejvíc mě rozesmála hláška že si ty konzole nemůže nikdo dovolit=DDDDDDDDDD
    • Akorat tady vyvolavas flame! *16* A jinak jsi dost pozadu ne ? Tohle uz kazdy videl. *12*
      • firebug
        Tak sorráč no :-) Nevím sic, proč by to mělo vyvolat flame, ale budiš. Nejsem asi příliš empaticky, páč nedokáži pochopit mentalitu lidí, kteří se dokaží do krve hádat, jaký elektrický spotřebič je lepší...
        • Dik za video
  • Aby ne, když to Microsoft Sony tentokrát tak ulehčil...
  • C64, Amiga500, Amiga1200, Panasonic 3DO (to byla na tu dobu mašina! v podstatě PS1 ale o pár let dříve!), PS1, PC (tehdy mi nesedly Win95, takže jen cca na 3 měs.), PS2, PC (až doteď) + XBOX360 a Nintendo Wii. Jak se na to tak dívám, jsem cvok, ale jedu v tom od začátku a jsem za to rád :-)
    • zx spectrum, 286, 386sx, 486dx2, pentium I, pentium II, duron, pentium IV, athlon 64bit venice, core2duo (se ty pc blbe popisujou, tak jenom mozek, procesor *5* )
      • ZX Spectrum+, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium II, Athlon 64, Core2duo a posledni: I5 3,4Ghz *5*
        • zx+ mel strejda, jsem mu zavidel tu velkou klavesnici, ja mel jen tohio skrcka *5*
        • Tak CPU si už moc nepamatuju. To první PC co jsem měl jen krátce bylo tehdy ještě od výrobce IBM a byl to tuším CYRIX. Po té pauze jsem koupil AMD a od té doby samé AMD asi tak čtyři. Teď FX6300 a GK 7970.
  • Podívejte se BlaBlaWorld, ten pablb Stachůj vám jasně a zřetelně vysvětlí, že PS4 a XboxONE jsou LOW bla END blabla PC! konzole a že, všichni kdo si je koupí jsou finančně negramotní hlupáci. Jasně vám všem hlupákum vysvětlí, že jejich výkon je na úrovni lowend PC a hry na nich VYPADAJÍ! jako na low end PC! On totiž už všechny hry na těchto PC! konzolích viděl a dokáže to objektivně zhodnotit. Jako ostatně TÉMĚŘ vše na světě. Za jejich cenu, Vám postaví mnohem výkonnější PC. Málem bych zapoměl, jasně vám vysvětlí, že optimalizace pro konzole je bezpředmětná a výkon ve hrách v podstatě neovlivní. Kdo přednese jakýkoliv jiný názor, i když podpořen fakty, tak lže a je hlupák. Takže POZOR! pokud Stachůj neřekne, tak nákup jím neschváleného HW, udělají jen hlupáci. A to přeci nejste. Že ne? A abyste věděli, že nekecám, můžete se podívat na jeho příspěvky v diskuzích na stránkách BlaBlaWorldu.
    • krome toho, ze to dava na uroven low end pc (ja to vidim na mainstream), jsou ostatni postrehy vicemene spravny, jaguar ma za cil urcite neco jinyho, nez brutalni vykon, spis nizkou spotrebu a solidni vykon, a levnou vyrobu diky vysokymu stupni integrace

      jak moc vyhodny/nevyhodny je nechat sdilet operacni pamet grafiku a procesor, v tom se moc nevyznam, asi to bude zalezet na vyvojarich, jak moc tohle zvladnou vyuzit

      ale next gen to neni, to je jasny snad kazdymu, posun nula nula nic, jenom zarytum krabickarum, co 8 let zili nekde v jeskyni, to muze pripadat jako posun
      • Nextgen to je, protoze to jednoduse je dalsi generace. Ostatni postrehy jsou velice jednostranne a zaujate, zakladajici se na predsudcich.
    • Kdo nebo co je "Stachůj"? Nějaký vidlák rozumbrada? *15*
      • http://www.ddworld.cz/aktuality/konzole/playstation-4-v-prodeji-architekturou-i-stavbou-lowendovy-herni-pc-startuje-novou-eru-2.html

        Vyhledávejte příspěvky od aDDmin, člověk neví jestli se smát, nebo brečet, jak sprostě a arogantně odpálkuje každého s jiným názorem. Autor článku Jan DD Stach = aDDmin.
        • Jo, ddworld! To ještě funguje?! *15*
          Sem myslel, že po těch těžkých "skandálech" to už nikdo nečte -> tak nějak to skončilo v plamenech pekelných *15*
          • To ani nevím, co bylo za skandály?
            • Myslím, že to bylo zase něco jako AMD vs Intel vs nvidia apod. Prostě pomluvy, šíření polopravd, divné testy apod. Na škole jsme se tomu smáli, že už ten web nechceme nikdy vidět. *2*
      • "objektivní a jediný redaktor" plátku DDworld
  • ucho
    no tak uvidím, kdy koupím. za ty peníze je to velký lákadlo. ale musím udlolat ještě pár exkluzivek na PS3. teď mám rozjeté ICO (celkem změna, jak to člověka nevodí za ručičku), a ve frontě toho ještě čeká dost.
  • Prvá vec ... poruchovosť PS4 ... z celosvetovej štatistiky vyplýva že až 15 % akýchkoľvek spotrebičov ktoré sú uvádzané na trh vo veľkom množstve má nejakú poruchu ... Tých 5% ktoré má momentálne PS4 v podstate ešte nič nie je ... A aj keby bolo je mi to jedno ... ja Sony verím ... mám od nich tri telefóny, PS1, PS2, PSP, PS VITA a nikdy som nemal so žiadnym zariadením ani najmenší problém ... A verím že ani s PS4 ktoré by som mal dostať do rúk už čoskoro, to nebude inak ... nie som žiadny fanboy ... hrám na všetkom, či na mobiloch, počítači, konzole ... bavím sa pri všetkom a každú platformu si užívam inak ... No som presvedčený o tom že PS4 je fantastická investícia a že svoj potenciál naplno rozvinie v prichádzajúcom roku ... Prajem všetkým budúcim majiteľom nextgen konzol veľa hodín hrania bez porúch a bolo by na čase si konečne uvedomiť že je jedno na čom hráme ... hlavné je to že sa pri tom kráľovsky bavíme ... tak sakra ľudia radšej pustite nejakú vymakanú hru a netrollujte celý deň na diskusných fórach. Peace :)
    • Nebylo to 5 %, ale 0,4 % a ted je to aktualizovano na necele 1 %.
    • som slovensky *ement.... hrám na všetkom... mama mi musi uterat rit.... fantasticka investíciá.... královsky bavíme.... netrollíme!
      • tvoja správa má zmysel asi ako stierač na ponorke ... za to že ty si d*ment nemusíš týmto titulom pasovať aj mňa ... a vlastne neviem prečo na takého kr*téna vôbec reagujem ...
  • z tisku "tisíce lidí stály ve frontách i několik hodin" a to je prosím nemoc zvaná konzum
  • God-of-War
    Jen tak dál:). Já přispěju v Prosinci. *3*
  • Ono taky ta pořizovací cena je taky trocha jinde(což je samo velky plus)
    • Dle myho nazrou za vetsi cenu XBOX ONE muze ten Kinect 2 co je k nemu pridanej protoze bez nej by to bylo cenove vyrovnany ... mimoto pokud si koupite Bundle PS4 s Camerou a Killzone tak svete div se stoji v podstate stejne jako XBOX ONE ... takze bych zrovna kolem ceny neplasil *3*
      • Rush měl určitě na mysli rozdíl v ceně mezi PS3 a PS4 při lunchi.
        • Jop,to sem mel upřesnit...tak to je myšleno.,i rozdíl ps2.jak to srovnavaji v clanku
      • Miserius
        Takže buďto nefunkční Kinect a nebo nefunkční PS Cameru a hru v hodnotě 15 stovek... To jsou počty *1*
        • tomu rikam pozitivni nazor *1*. Tak ci tak si kupuju oboji takze je to pro me v tomhle ohledu uplne zbytecny pocitat *3*
      • ups *nazoru
  • Jsem jediný nebo vám taky ta první věta v článku nedává smysl, přeci i kdybych pohlížel na konzole jako na mastodonty tak mi to neudělá čáru přes rozpočet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit