Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ dobra prace a z toho se tak 300000 zacalo prehrivat behem prvnich 24hodin :D :D ...... behem prvnich 24 hodin ani XBOX 360 nemel zadny problemy :D :D :D
    • Miserius
      Muhahaha, trollové se chytli cca 5% vadných kusů a na základni škole se blbě naučili vypočítat kolik je 5% z milionu
      A mimochodem ten modrej kruh smrti neni přehřívání
      • technicky vzato tech 5% neni finalnich a pocitanych z toho milionu prodanych kusu ..... a moje cislo bylo dano jako sarkasticka poznamka. Ale bud za blba kdyz chces ... *1*
        • Miserius
          Pokud chces byt sarkasticky tak tam nedávej 5 smajlíku ty lojzo
          • ok uznavam ty smaily jsou mimo .... ale ted jsem si vsiml ... ja jsem se nezminil o zadnym modrym pruhu a co ja vim tak je to cervenej se trema pipnutima co ti rekne ze je konzoli hic
            • Miserius
              To je ale normalni featura ty konzole... Lidi maj problem s modrym kruhem smrti, ty píšeš ze se 300 tisíc přehřálo.. .Skutečnost je taková ze ty rozbity proste uz prisly KO
  • No co se týče prodejů je to sice hezký, ale to že se objevuje díky přehřívání “blue light of death” a spousta majitelů je dost nas... to už je docela problém ne?
    • Je to jen pár kusů, a je to RLOD (Red Line of Death) a může za to hlavně HDD, což je normální u každého hardwaru který se vyrábí ve velkém množstvý.
    • TheMachineXYZ
      Ten modrý proužek při přehřání svítí červeně :)
    • Jaka spousta? Tech 0,4 % nebo je nekde neco noveho?
      • Jack1947
        No, asi se s tim sekli a bylo to rovnou 5% nez jen tech 0,4% co si mysleli ale znate to "Clovek mini...
  • ezechiel25-17
    Dropne teď někdy v nejbližší době cena PS3? Pro nemajitele mi to teď přijde jako lepší investice třeba na rok, jen nevím, jestli počkat po novém roce nebo si už nadělit na vánoce.
    • smejki
      rači bych čekoval jestli nerajzla.
    • ezechiel25-17
      Díky za odpovědi. Od někoho známého bych klidně bral i z druhé ruky, X360 jsem si takhle pořídil na aukru k bedně jako doplněk PC a mechanika mi drápala disky, tak tomu už bych se rád vyhnul.
      • nemozne, konzole = vlozis disk a hrajes, nemuze nic skrabat *5*
        • Jack1947
          Ale muze, kdyz se jeste cetli z DVD (-2008) a konzole "upadla" kdyz byla postavena treba vertikalne tak to skrablo disk, i kdyz si to chytil a pokud to skrablo do video stopy... smula a mel si jen tacek pod caj . samozrejmne jsem myslel u X360 ale pocitam ze obdobne to mel/ma i PS3 , nyni uz hry v mechanice DVD slouzi pouze k identifikaci. *3*
        • Miserius
          A co si myslís ze v ty mechanice ty disky dělaj? Že je tam vlozis a oni tam jen tak leží? Ty si to představuješ hodne jednoduše *1* Ty jsi steně omezenej jako je tvuj "nick"
    • frantisek_nejezchleba
      cena PS3 už spadla v létě. Další pád podle mě nebude tak výrazný (myslím, že už teď – vzdor faktu, že na superslim verzi se viditelně šetřilo – je ta cena na hranici, kdy je to pro Sony ještě jakž takž výnosné).
    • Miserius
      Xzone, nebo takovej nějakej obchod napsal že naopak kuli intervenci ČNB cena nových PS3 povyleze o pár stovek...
    • Mart9
      Já čekám do příštích Vánoc a doufám, že dropne sakra výrazně.
  • Malleth
    Čekání bylo dlouhý a cena je skvělá, takže se tolik nedivim. Sem hodně zvědavej na Xbox. Myslim, že prodeje v US budou tak poloviční
    • mdkGT
      Kdepak, prodeje Xbone budou v USA podobne, ne-li lepsi, ale v Evrope a vsude mimo USA budou slabe.
      • Lepší zpočátku asi ne, podle předobjednávek se ps4 dařilo o něco lépe. A jsou státy, kde se xbox prodával tradičně velmi dobře (pokud jde o % na trhu, ne absolutní množství) možná to tak bude pokračovat i nadále (např. Brazílie). Každopádně rozhodně se nehádám, že ve většině zemí je ps4 jasná jednička.
      • Tak schválně :) Já říkám, že budou daleko nižší...
      • Neříkají ti Jolanda ? *7*
      • frantisek_nejezchleba
        těžko říct, jaké ty prodeje budou za tak krátkou dobu. Vzhledem k tomu, na co se Xbox One orientuje, si ale myslím totéž co ty: Xbox bude v USA jedničkou, mimo to bude slabota.
  • Pro Drasťa:
    Pokud člověk vydělá dost peněz tak by byl id*ot kupovat něco jiného než highend PC, protože kvalita obrazu na PC je 100x lepší než na konzolích!!!


    Drasťa napsal: "Pokud neni clovek id*ot tak vydela dost aby mu bylo jedno jestli kupuje hry na PC nebo konzoli..."
    • Miserius
      Letos jsem na PC nehrál snad žádnou hru, ale když jsem viděl nominace na VGX...to fakt na pc vyšel akorát Battl/CoD a pár těch indie her který tu nesnáši vetsina lidi? Na ot že tam nemáte co hrát si tu pořád vyskakujete *1*
      • indie "nesnasi" jen ta tvoje particka, tzn. ty, ggg a doktor *5*
        • Miserius
          Já mam hodně rád indie, n(ulo)
        • Imho jsou indie tituly urceny pro pomerne uzkou skupinu lidi a mainstreamu to opravdu moc nerika.
      • Ja se letos z velkych titulu tesil na SimCity a Total War a oboji bylo zklamani.

        Vyslo letos na PC jeste neco zajimaveho?
    • A jak si pak zahraje ty skvely hry co jsou jenom pro konzole?
      • tohle dneska nekoho trapi? ja znam tolik her co bych si chtel zahrat a neni na to cas ze nejake jine platformy jsou mi tak dalece ukradene ze to nestoji ani za jedno povzdechnuti ze si nejakou "exklusivitu" nezahraji vzdy se najde 10x vic stejne dobrejch nebo lepsich podobnejch her
        • Neni... fakt neni.
          • mas pravdu takovej StarCraft II nebo neco podobnyho na konzolich nenajdes vpodstate zadnou dobrou strategii, nebo MMO hry, na konzolich chybi cele zanry to je fakt *5*
            • Ja nerikam ze PC nema zadny hry nebo ze to je spatna platforma. Sam na nem hry hraju a nemam problem. Jen rikam ze na konzole jsou hry ktery za to stojej a ktery na PC nikdy nevyjdou. Preber si to jak chces.
    • co stokrat - tisickrat - MILIONKRAT!! *7*
    • Tu tvou kvalitu obrazu si strč někam jsou i jiné důležitější věci. Ale to chápe jen opravdový hráč ty máš k tomu hodně daleko.
  • neco pro lidi co se tesi na PS4 abyste nebyli prekvapeny ..... eng. nutnost
    http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/INFO-Blinking-Blue-Light-PS4-Issues/td-p/42154071
    • Kazdej novej hardware ma nejaky porodni bolesti. Statisticky se tohle deje celkem zanedbadelnymu mnozstvi lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit