Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me docela prekvapuje, ze nepouzijes svoje znicujici argumenty na tohle

    805... pěkný :-) Mimochodem, mohou mne tu zástupci obou stran vysvětlit, jakej je vlastně čistě v HW rozdíl mezi "HERNÍM PC" a PS4 - X1? Jinak sem Pc čkář, ale časem půjdu do PS4: už teď vrním blahem při představě dalšího Uncharted pro PS4, to samé jistě cítí fandové HALA.

    Jejdasek (anonym)
    Ciste v HW je rozdil u PS4 treba v sekundarnim CPU, HUMA architekture nebo pouziti GDDR5 jako systemova ram.

    n (anonym)
    ddr5 maj udajne vyssi latence, takze jejich uziti jako operacni pameti je s pomerne vyraznym otaznikem, je to spis kvuli tomu, aby si mohla graficka karta ukrojit z ty svoji oblibeny - a kde tam vidis sekundarni cpu? ja tam vidim jedine secondary chip, coz je naka mezipameti
    ( It features Samsung’s K4B2G1646E-BCK0 which is a 2Gb [not Giga Bytes, it is Giga Bits] DDR3 SDRAM secondary chip. )
  • Tilwaen
    Thanks, Captain!
  • Tak velky uspech nextgen konzoli me docela prekvapuje. Ocekaval jsem vlaznejsi zajem skrze vyssi konkurenci smatfounu a tabletu nez byla v minulosti. Zvlaste kdyz ani Vite a Wii U se moc nedarilo a 3DS z pocatku take ne. Ani launchove tituly nejsou zadny zazrak. Ale jsem za ten zajem a obrovsky uspech rad, hernimu prumyslu to vleje novou krev do zil. Je evidentni, ze strategie levnejsích nextgen konzoli je velmi uspesna a ukazuje se, ze majorita hracu je nastesti dostatecne rozumna na to, aby chapala, ze pro dobrou zabavu neni vysoky hruby vykon to nejdulezitejsi. Doufam ze si z toho vezmou ponauceni i vyvojari a zameri se vic na hratelnost, nez na grafiku.
  • on ma na rozdil od tebe život, trolle
  • Rhulad
    Hmm tak když na nic jiného nemáte co ti zbývá .) Já si letos budu užívat Ipad Air a ty nové ponožky. Každý má to svoje *3*
  • hry robia konzole dobrými nič iné inak je to hardware na XXL rokou
  • navazime se do konzoli, konzolisti si to jen vztahujou na sebe, konzole je zbytecny a omezujici zarizeni, usnadnuje jenom loupezivy praktiky sony/ms a co je nejhorsi, pro ty pozersky troglodyty, co si kupujou elektroniku podle znacky/hypu, se sijou hry na miru, takze jejich uroven sla za poslednich 10 let prudce dolu (jo a grafika me az tak moc nerajcuje, staci mi, aby to bylo koukatelny, ale hlavne svizny, tzn. ne 30fps, ale aspon 60, vic nema u lcd cenu)
  • Vidis to, a ja si o ponozky sam rikam, protoze me udelaji radost :). Drive jsem je nemel rad a nyni si je vychvaluju. Kam se hrabe PS4 nebo Apple na ponozky !! *5*
  • a pro tyto bozi omyly se optimalizujou hry... *6*
  • Ty znáš apple jen z bulváru, viď?
  • jj apple toho udělal pro hraní her strašně moc -> pippin, nejlepší videokonzole všech dob *7* o který ví prd dokonce i apple fanblboys jen tak na okraj k té "neomylné" firmě, která je postavená na tom, že ukradne patenty a poskládá z toho zařízení, dá tomu 5x větší cenu než konkurence a tváří se jako revoucionáři
  • Již brzy.
  • banduru!
  • Fajne :D to asi jsem jeste nevidel.. :(
    Ale asi na to jeste parkrat mrknu.
  • Hned jsem si vzpomel - http://www.youtube.com/watch?v=kAG39jKi0lI
  • God-of-War
    My se taky dočkáme:)..
  • ta jako ze PS4 se seká, ale jede v lepsim rozliseni a XB0 jede plynule, ale lowres? jeste ze tu je PC kde si v klidu zahrajeme 1920x1200 120Hz*1*
  • Zdarec, tak to pardon, nebudu ti lezt do zeli a zmenim si to, tys to mel urcite driv :D
  • ucho
    no jo, ti Angláni: http://youtu.be/UHm8k4uLDkE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit