Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo, na tom něco je, tak se omlouvám za označení "pc hráči"....
  • BookerDeWitt
    U Watch Dogs zrovna ne. Je už jisté, že obě verze, jak pro Xbox One, tak pro PS4 pojedou jen v 30 FPS. Sice to nebude padat, což u stávající generace bude nevyhnutelný, ale i tak to není žádná sláva. Kreativní ředitel hry navíc sám řekl, že si není jistý, jestli "next-gen" verze pojedou v 720p nebo 1080p.
  • Zdravím "dvojníka". Asi budu x2.
  • JJ, výdrž při "kancelářské" práci je super. Je to prostě o prioritách.
  • Fake. Call me Sherlock.
  • Rozdíl je tam velký. Lepší rozlišení a hlavně vyšší fps.
  • Osobně mi zcela uníká důvod proč se stále pc hráči navážejí do konzolistů.

    Nerikej "pc hraci", ale nekolik bezmozku, kteri podlehli trollovani tady par dalsich pc hracu, kteri se citi jako velci mocipani potom, co tu donutej zareagovat par psychicky unstable jedincu.
  • Ono je to tím, že půlka lidí, co kupuje Apply (v tomto případě Phony a iPady) to pořizují jen protože je to cool a ke spokojenosti jim stačí svítící jablíčko. Nejsou to ale o nic větší zombie, než ti nedočkavci na PS4, kteří byli ukázaní ve videu níže... Já třeba taky dělám na Macu (iMac), ale je to čistě dané tím, co dělám (grafika a video) a v tomto směru je Mac spolehlivostí a rychlostí trochu jinde než Windows. To, že ten komp navíc pěkně vypadá beru jen jako bonus a vysoká cena mě netrápí, protože je to moje pracovní nářadí a peníze, které jsem za to musel dát, se mi už dávno vrátily.
  • Rhulad
    Tak já na cestu do práce potřebuji skladnost a hlavně mobilitu a nemám problém jet 10+ hodin bez nabíječky.. Na hry to opravdu moc není, ale diablo III to zvládne v pohodě.
  • Záleží, podle čeho posuzuješ "nejlepší notebook". Air je výkonem velice pod průměrem, ale design je parádní a skladný. Mně by ale nestačil a tak musím obětovat design za výkon. Taky OS nemusí každému vyhovovat. Mě například omezuje a tak zůstávám na Win7, které podle mého názoru smazaly rozdíly ve stabilitě a rychlosti oproti OS. A o kvantitě dostupného softwaru (často zdarma) na Windowsech obecně nemůže být vůbec diskuze.
  • Co bychom si bez nej pocali... dyt by nebylo, o cem se bavit :)
  • Obě zařízení (konzole, PC) jsou lepší na něco jiného. A nenavážejí se jen PC hráči do konzolí, ale také naopak. Je to vzájemný, stupidní, dlouhotrvající internetový spor.
  • Pro mě je to například ARMA2 a 3. To si jinde než na PC nezahraju. A tu hru miluju. *5* PS3 vlastním taky a jsem nadšený z UNCHARTED a z LAST OF US. *4*
  • Dik, snazim se :)
  • Tak litovat te nebudu, na druhou stranu osobne proti macu nejsem, videl jsem ho a je to zajimavy system, ale taky z nej nejsem nijak odvarenej. Muzu rict, ze nektery verze se jim povedli. Ja jsem proti tzv. zombii chovani, ktere obecne komunita zastavajici Apple ma.
    Vsude se najde vyjimka, ne ze ty bys zrovna nejaka vyjimka byl..
    *1*

    PS: doufam ze jsi rad, ze jsem ti odpovedel, kdyz to bylo mirene na me, ale musim se omluvit, prujem opravdu neplanuji, neni ani duvod.. *5*
  • Je to potěšující, že je PS4 venku. Určitě si ji pořídím. Ale časem, až vyjdou nějaké dobré hry a vychytaj se dětské nemoci. Teď v říjnu jsem si koupil PS3 v bundlu s GTA 5 (dosud jsem hrál jenom na PC a konzolemi jsem lehce pohrdal - chyba! ;) ) a jsem na dost dlouhou dobu naprosto uspokojen. *5* Čekají mě pecky jako Red Dead Redemption, Last of Us a asi i ty Watchdogs si zahraji na PS3, jelikož dle videí nevidím velkého rozdílu mezi verzemi pro PS3 a PS4.
  • Rhulad
    Máš pravdu. Taky se citím tak nějak obyčejně, když sem jenom obyčejný heterák. Musím někomu podržet, abych byl víc cool *3*
  • Kurna ten seznam by byl hodne dlouhej :(
    Vem list spousty MMO, pak pridej do omacky nekolik desitek strategii, dochut to decentne tahovkama a muzete podavat i s nejakym simulatory. A kdyz se bude u toho vareni nudit. Muze si jit na PC nebo notebook (klidne i tablet a smartphone) precist nejaky informace na web a pohledat pres google.
  • Tak ti, co do nich nasypaly spoustu peněz se můžou bát akorát toho, že konzole budou mít lepší exkluzivity, jestli lepší myslíš výkon, tak to sotva když někdo dá přes 10 litrů jenom za grafickou kartu
  • výrobky od Applu tvé pochybné sexuální orientaci moc neprospějí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit