Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda, ze si tohle nereknes pokazdy, nez to odesles

  • Jack1947

    To je teda blábol 😯

  • je to spatny, protoze realne je to tak 15 + 100krat tvuj spam o nicem

  • Jack1947

    115 příspěvků  hm to není špatné jen na web pro registrované 🙂

  • Jack1947

    No já instaloval ted 2ovladače na Grafiku takže spíše ty bosod budou konfliktem ovladačů... Driver IRQL euqual or not less je známá chyba po čase hraní.

  • Whoossain

    Pokud mi za 2 roky nebude stačit současný PC na plnohodnotný 4k hraní, tak na něj nebude stačit ani PS5 protože můj HW je už teď na srovnatelný (nebo vyšší) úrovni, než u plánovaný konzole (pokud vycházíme z dostupnejch informací). Tzn. že se opět budou na konzoli muset řešit kompromisy, grafika bude slabší, nový technologie nebudou mít plnou podporu atd. Ach ta logika :-)


    Mimochodem, za co utrácím peníze, který si vydělávám, je zcela moje věc. Z tvejch komentářů je cejtit spíš závist než konstruktivní argumentace. Jak jsem už několikrát psal, tak mam, mimo jiný, i PS4. Pokud mám ale možnost vybrat z multiplatformního titulu, tak PC verze je jasná volba. Customizace, možnost doinstalování fanouškovských CZ titulků, lepší grafika, ovládání. Je toho nezpočet

  • musis, bez toho se pak pocitac temer ani nehne, ve chvilich nedostatku ram, a hry bud vubec nepustis nebo v prubehu spadnou, jakmile dojde volna ram


    nemusis mozna tak na solitaire


    s hdd uplna konecna, s ssd jsem nezkousel, s tim mam ted tech 16g a tak ho tim i trochu setrim

  • Jack1947

    Na konzolích konkrétně PS3 ani nebyla moddovatelnost takže o to hůře... mno ono na PS4/XO to s mody není nic extra.

  • Jack1947

    Nebudu se hádat ale nemusíš, můžeš ale není to nutnost. Jen řikám že to může pomoci ale až s SSD normální HD tak učinnej nebyl.

  • kdyz nemas dostatek ram, tak musis

  • Knifer

    Čistím pravidelně ne vážně snowdrop engine dokáže hezké věci ale stabilita není jeho silná stránka

  • Knifer

    Ne to je tím že Bugezda neni ani po x letech odstranit bugy co se ve hře vyskytly prakticky na začátku

  • Jack1947

    Nemusím ale 4Gb je na dnešní dobu, fakt z nouze ctnost.

  • kdyz mas dost ram, tak potreba neni


    ale ty ho mit musis

  • Jack1947

    On možná dost pomohl ten SSD disk, ale tady to jedee tak tak... hroznej žrout.

    Wildlands když jsem ještě měl 8gb taky psal že mám nedostatek ram ale jel celkem dobře, tady je už 8gb minimální.

    Tak co, i na FHD střední detaily to vypadalo dobře ...

    Já jsem vždy měl zaplnej stránkovací soubor... minimálně na systemovým. Forzu jsem nehrál ale ani DayZ není tak náročné na ram. Ono teda Division 2 je náročné na grafiku.

  • tak to ses mozna pod minimalnimi pozadavky, taky si na ps3 nezahrajes hry pro ps4pro


    ja mam 16g a s forzou to bralo do 10, strankovaci soubor vypnutej

  • Jack1947

    Když hraješ na 4096gb ddr3 667mhz...  zajímavé je že třeba Metro jelo dobře Division 2 je nenažraná hra, i se stránkovým souborem to je vyjíždí hodně vysoko.

  • Jack1947

    Tam byl problém s narůstajicí pozicí...

  • ZdenekTroska

    To furt nechapete že nejde jen o 3D vystup, to je věc co už v nějake primitivnější formě měla PS2, ale o to jak se to počítá i v té hře, odrazy o steny ozvěny atd. už to bylo v Killzone na PS4 https://youtu.be/_eJG02gtdSU?t=199 a hojně se to užívá u VR, oculus ma na to nastroje do Unity a Unrealu.

  • dworkin

    Dojem prostorového zvuku je jako dojem pohlavního styku. Zapomeňte na virtualizaci a všechna ostatní šidítka, kupte 5.1 sestavu a už se nikdy neohlédnete nazpět. Ano, je to trochu dražší, a ano, občas je problém to v místnosti dobře umístit a zároveň nenas*at manželku :), ale vyplatí se to, vyplatí se to... vyplatí se to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit