Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Nerad ti to kazím ale i na na PSku nebo Xboxu hry dokážou běhat špatně, fps dropy, dlouhé načítání, doskakující textury atd. Na PC si to aspoň právě můžeš opravit na konzolích si odkázanej na to jestli to tvůrci doladí.

  • Carnage666

    Ne tak prostě raději než kupovat to první PS5 co bude tak si myslim je lepší počkat na tu druhou silnější verzi nebo slim verzi pokud bude stejně výkonná.

  • AMD Navi, ktore maju vyjst cez leto. Tretia generacia Ryzenu, ktory ma vyjst niekedy tento rok. (Pravdepodobne) PCIe 4.0 SSD. To vsetko uz mas v PC, ano?

  • Jack1947

    No jasně to by pak každé průměrné PC dávalo s prstem v nose, 4K jenže to dá max 2k a ještě tak tak...

    8K na PS5 asi hned tak nebude i v těch umouněnejch 30fps.

  • Jack1947

    Napsat to tady kde je drtivá část pckářů to chce pořádné koule.

  • Jack1947

    Počkám až na nějakou futuristickou PS 99 verzi😉

  • mam skoro 3 roky takovy herni mainstream pc, 4 jadrovou i5 a gtx 1060, za tu dobu jsem mel jednou jedinkrat nutkani neco nastavovat


    v kingdom come mi litaly fps nahoru a dolu 40-80 (by me zajimalo, jak to jelo na konzolich, ale na 30fps by to vlastne bylo "ok" i u me)


    a jak letos nvidia zacala podporovat freesync, tak to byla hra, kde jsem videl ten prinos, jinde mi ani nechybel, mit ho uz v dobe vydani kingdom come, mozna bych nemel ani to jediny nutkani



  • jiri.svak

    Jo, díky, opraveno.

  • Derp_1337

    Touhle metodou můžeš čekat na PS6 nebo rovnou PS10.

    Já si podobným způsobem nekupuji auto už přes 6 let a pořád čekám na "novější a lepší" verze 😂

  • Derp_1337

    "Playstation 4 Pro běží kolem 1,6 GHz, verze Pro na 2,13 GHz"

    Chybka v článku, to první "pro" nedává smysl.


    Jinak ta pasáž o 3D audiu je hodně naivní. Žádná zvuková virtualizace ze stereo reprobeden nedokáže reálně vytvořit prostorový zvuk. Jediné, čeho se tím dosáhne je maximálně tak "trochu lepší dojem" ze zvuku.

  • Tak pak delas neco spatne. Me hry jedou na 99% jak pisu ok. Samozrejme vypadaji lepe nez na konzoli. PC mam se starou kartou, cekam az se hnou ledy a rozhoupu se pro neco noveho, ale zatim naprosto staci. I Division 2 na high detaily na 60 FPS na rozliseni 1920 x 1200. Mam Asus Z370-A, i5 8400, GTX 1060 6 GB, 16 GB RAM, 500 GB SSD. Zena ma neco podobneho a taky 99% spokojenost. 

  • si dej jak na konzoli fps lock na 30 a co vic bys musel resit?


    na 30 fps staci i prumerna kalkulacka


    jakej lepsi vykon, jak vis, ze mas mit lepsi vykon? to musis nekde hledat a zkoumat a pak jeste nastavovat pc? to te nekdo nuti nebo mas jen OCD?


    vymysly

  • Je uplne jedno jestli je znama nebo ne...v konzoli nebude zadny vlastni super vyladeny CPU nebo GPU...bude tam proste AMD. Vyjde za rok a musi byt vyrobeny miliony kusu...takze logicky to ani nebude zadna novinka. 

  • cumpi3

    Pro me to je ten okamzik, protoze ze prejdu z pc na konzole jsem se rozhodl uz pred nejakou dobouy jenom cekam na novou generaci konzoli kvuli celkove pohodlnosti, ne kvuli jiz zminenym specifikacim

  • cumpi3

    Co je divneho na neustalem ledeni her? Jako ze je blbost, ze si musim porad stolovat nastaveni gradiky ve hre  ze nektere hry jsou neoptimalizovane? U mnoha her clovek pak musi napr do Nvidia Control panelu, takovy Far Cry 3,4 pro lepsi vykon chce zmenit nejake cisla v .ini souborech, ats. Co je zleho na tom, ze me to nebavi? Ze jsou hry na konzole lepe optimalizovane, tyto veci odpadaji a je to proste jednotny hardware, ktery vydrzi bez zmeny dele nez pc, je holy fakt. Ze s tim mate problem a mate me za trolla je tak trochu detinska a hloupa reakce. Chce od her neco jineho nez ja a ma na veci niny nazor, tak je to blby troll...

  • Whoossain

    Ona sice není půlka specifikací známá, ale pro tebe to je už teď okamžik, kdy přejdeš z PC na konzole. 🙂 Já reaguju na to, co se píše v článku, samozřejmě. 

  • cumpi3

    Ja tomu rozumim a na pc nezanevru, sam na nem budu parit vse, co na to mam a ze to je par desitek her. Ze hry z 99% slapou, tak jak maji, uz pekne dlouho neni pravda. Skvele optimalizovana hra je na pc skoro jako zazrak. Mam pc lepsi nez PS4 a presto musim delat u her mnoho ustupku a ve vysledku vypadaji hur nez na konzoli...

  • takze na konzoli ti to nejak pojede, nebudes moc nic zmenit a smiris se s tim?


    ok, ale proc takhle nepouzivas pc?


    to jde uplne stejne, ale asi mas slabou vuli, tak potrebujes pevnou zed

  • Tak tak...

  • tak nejak, pohadky o neustalym ladeni nebo dokonce meneni komponentu, to je leda k smichu 😂


    neustaly ladeni jsem zazil, ale to bylo tak 25 let zpatky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit