Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mě jenom zklamalo že hlavní záporák Je už posmrti protože ho otrávila tvoje žena

    Hru jsem nehrál, ale příjde mi to takové lepší State of decay. No místama i horší... ten grind mi u hodně her dneska nechybí když je ta možnost.

  • Veskoslav

    Krabici od Xbox a ovladač od PS. A stejně jako u 4 si počkám na PRO. Doteď ještě dojíždím ze staré generace hry a žádná sláva:)

  • jack

    You Can Play PS5 And PS4 On The Same PSN Account At The Same TimeOne cool feature of the PS5 is that it's a standalone thing. Like PS4 before it, you can play on your last-gen console and your new one from the same account simultaneously.

    Dle https://www.thegamer.com/you-can-play-ps5-and-ps4-on-the-same-psn-account-at-the-same-time/

  • Souhlas. Nechapu hate na tuto hru a zaroven naprostou adoraci TLOU2, ktere si naopak hate zaslouzi z cele rady duvodu.

  • Phillios191

    Já si na PS5 ještě počkám...

  • Slavik_Jenda

    Ty zmínky o nahrávacích časech mi přijdou slušně řečeno úsměvné... Takový fakt jen aby bylo o čem psát... 

    Stačí zmínit, že je tam rychlé SSD a nahrávací časy jsou výrazně kratší... 

    Sám se na PS5 těším, ale koupím ji až s GT7... Předpokládám, že v té době už budou k dispozici NG updaty pro všechny zásadní PS4 hry a samozřejmě, že bude na trhu už dostatek exkluzivních PS5 her... Vydat konzoli bez her, ano současný stav je bez her a to na obou platformách, a bez dostatečně velkého počtu kusů skladem, je prostě fiasko... Nicméně kdo si počká, ten se dočká... 

  • skream2

    Nový Spiderman a Demon Souls ve 4K jen s 30FPS. To je podle tiscali next gen?? :))

  • Mám to stejně. Days Gone jsem dohrál minulý týden a musím říct, že je to jedna z mála her, co mě totálně pohltila. Nejen v rámci PS4 exkluzivit, ale obecně. Navíc tam nejsou absolutně žádné agitky a podobné nesmysly. Vůbec nechápu tu totální polaritu názorů na tuhle hru. Dobrou zprávou je, že jí prodalo docela dost, takže nás snad čeká druhý díl. Deacon mi dost přirost k srdci.

  • Tohle by mě celkem taky zajímalo.

  • Lukass

    Ehm,  Days Gone je jedna z nejlepsich her minule generace,  a jedine open world co sem byl schopne za posledni dobu dohrat

  • Dotaz na Pavla (nebo kohokoliv kdo ví)

    Je možné mít svou ps5 aktivovanou s primárním účtem a zároveň mít s totožným primárním účtem aktivovanou ps4? 

    Když svou ps4 věnuji svému mladšímu bratrovi, aby měl přístup ke kompletní knihovně her?

  • vindalooo

    Raději budu mít velké tiché PS5, než třetinové PS5 u kterého kvůli randálu budu muset používat sluchátka.

    A neberte to, že to je porovnání (hejt) k XBOX. Tak sem to nemyslel. Mluvím jen o PS5

  • JohnyTheZik

    Ackoliv se PS snazi vypadat futuristicky, Xbox ma mnohem modernejsi design. Plus je to fakt silene obri, digital verze vypada lip, ale nejaka slim  by neuskodila.

    Na druhou stranu DualSense je fakt paradni.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit