Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nasadím kapuci a splynu s davem~ ^^
  • Olorin
    Ty vole do GTA to má ještě hooodně daleko. Stejně tahle hra bude totální propadák jako 3. a následující díly Assassin's Creed. Njn holt Ubisoft nějak upadá.
  • Olorin
    Když je PC na pokraji propasti, odkud si napsal tenhle tvůj duchaplný příspěvek? PC gaming nikam neupadá jenom nemá cenu převádět konzolové crap hry na PC. Zoufalců jako ty už jsem poznal hodně a všichni zjistili, že na PC máš vždycky víc možností jak si hru oproti konzolím obohatit. Navíc proč kupovat neuvěřitelně předraženou konzoli když měsíc po jejím vydání je HW absolutně zastaralý. Radši si běž zahrát nějaký Final Fantasy nebo podobnou asijskou capinu protože o tyhle hry stejně nemá PC gaming zájem *1*
  • kennyB
    Proč se vždy u hry, která je buď jen na konzole, nebo na konzolích získá něco navíc, slejzá taková lůza, která si hraje na něco víc než je??? Že by nějaká nula ve skutečném životě??? *1*
  • frag.ment
    ty si fakt k***t, jak jsem ještě nikdy nikomu nenapálil pěstí, tak potkat tebe, asi bych se neudržel..
  • Ja jsem nezaplatil za hry, ale za sluzbu a to davno pred tim, nez sony prisla s instant games colection.
  • Jack1947
    Ynteligentní clovek haha, no zasmal jsem se... *15* no a to ze si reagoval taky o necem svedci. *6*
  • Já se směji tomu, jak to nazýváte špatný trolling. Už to, že vytvořil vlákno a ty si měl potřebu napsat, že je to trolling, značí, že tě to něčím popudilo. Normální ynteligentní člověk by to přešel a vůbec nereagoval.
  • jak nemuzes? muzes, treba nejaky sims
  • vorton
    Nieco ako open world simulator naborara do sekty s knihami namiesto mobilu? *1*
  • sirWallace
    *15* *15* Nekdo tu kdysi daval peknej graf.. tam byli podobni chytri panove, kteri rikali uz nekdy v roce 90, ze je PC mrtva platforma :D
    Skoda,ze jsi troll.. jinak bys byl dobrej nekam na vysvtavovani aspon.. ale jako trolling hodne slaby..
  • Alucard je jejdasek? Ten taky zaplatil za hry a dostal je "zadarmo" *15*
  • Magister_Peditum
    Zatím se máš v trollingu hodně, co učit. Tohle už je dosti provařené. *15*
  • Magister_Peditum
    Chtěl bych se zeptat, jak ty to můžeš vědět? Ty Identito. *1*
  • kk mr troll , dal by som 2/10 za snahu + ze je dneska celkom pekny den ale zneuzit meno Alucard na spamovanie ... dneska to bude max na 0/10
  • Jak čtu tuhle diskuzi, tak si říkám, že je tu pro některé lidi větší zábava si dokazovat, která platforma je vlastně ta lepší, než abyste se bavili u samotných her. Já preferuji třeba PC, ale to protože ho mám rád a jsem na tohle hraní už zvyklý. Proti samotným konzolím nic nemám, pokud je někdo má a hraje na nich. Osobně bych si rád i nějakou konzoli pořídil pro nějaké exkluzivní tituly, kdybych teď na to měl čas a peníze.
    A někteří lidé, co tráví spoustu času mimo domov třeba nemají možnost hrát pouze na konzolích, takže pro tyto lidi je PC platforma (nějaký ten našlapaný notebook) jediná varianta.
  • tonnymontana
    asi jedinej kdo tezil kdy z konzole vice nez z pc byl hussain kde mej embargo na pc soucastky kvuli valce a tak nakoupil nekolik tisic PS ktere chtel rozdelat a predelat na vypocetni jednotky podobne pc. ovsem ani to mu nevyslo mel hold smulu takova velka objednavka do prostred pouste je divna kazdymu:D hadam ze u objednavky bylo neco ve smyslu "poslat vse na jednou" kontakt "hussainTHEdictator@sand.com" :D osobne vlastnim take Playstation ale nikdy bych si netroufl tvrdit ze pc je mrtve:D kdyz pominu fakt ze bez nej by nebyla zadna hra na konzole. kdyz pominu programy ktere jsou z 99,9 procent ciste na pc,mac tak uz jen vyvoj gigantu pro pc segment mi rika neco ze hry jsou stale zadane a zisky astronomicke. Ano na pc neni mnoho exluzivit ale vite proc? ono se tak hra u pc neoznacuje tam se nepise exluzivita ale dobra hra co nebezi na konzolce.. to je vse kdyby za kazdou hrou co byla jen pro pc byl nadpis exluzivita tak bych se teprve smal:D ale jak tu nekdo psal urcite nebudu urazet konzoplare co to maj v hlave v poradku jak rikam mam doma nejakopu tu konzoli kvuli par hram nebo navsteve. je to fajn zarizeni tak proc ne ale u me to musi koexistovat s pc
  • wenceslaus
    Něco podobného se tvrdí od dob PS1 a furt nic. Za tu dobu jsem na PC dohrál spoustu skvělých her a na další se těším.
  • Alucard
    Jak může být pravda trolling? *8*
  • Alucard
    To není pokus o flame war ani náhodou. Je třeba si nálet čistého vína a přestat tyhle jasné věci skrývat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit