Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas takové terno to není. Battle chest nyní obsahuje všechny dosud vydané datadisky a stojí něco málo přes 300.
  • No je to pul roku.Takže asi ne.
  • Náhodou jsem se dostal na tuto diskuzi a po přečtení všech komentářů musím podotknout, že takového debila jako ty by k počítači ani neměli pouštět. Nevím co je to za hru, a je mi úplně jedno kolik lidí ji hraje. Když ale vidím někoho momentálně opožděného, kdo má na práci jen urážet všechny okolo, pravděpodobně jen proto, aby si mohl vsugerovat, že na světě existuje ještě větší ubožák než je on sám (což je statisticky vyloučeno) mě vážně zvedá ze židle.
  • kupil si si ich teraz nedavno? napis na customer service a sice ti mozno nevratia peniaze ale aspon nejaky herny cas ti daju.
  • ja by som kludne povedal ze bieber ma uspesnu hudbu, to ze ty za uspech povazujes nieco ine, je tvoja vec, myslim ze bieber by sa so svojimi 500 milionmi tlstych panien (a podobnou sumou penazi) na teba len usmial a isiel si dalej uzivat zivot...
    no a ty mozes ist dalej pisat zdrobneliny na forum :D
  • Ano, každý má právo ukázat v internetové diskuzi svůj názor a předvést tak svoje myšlenkové pochody.

    A ve výsledku se snažíš ukázat že nejsi takový ůl jak by se z tvé komunikace dalo usoudit tím že ho chytáš za slovo a bazíruješ na dvou stovkách. Good job...
  • Tak to jsem si jeho příspěvek špatně vyložil... stane se... alespoň to klidně přiznám... *3*
  • WoWko nehraju a nikdy jsem nehrál, není to pro mě, ale občas si o tom něco přečtu. Stav hry tudíž neznám, ale stav Blizzardích peněženek ano *3*
  • A ty si sedíš na vedení. Bývalý hráč wowka asi nepotřebuje vědět jaký obsah měly předchozí datadisky. Jde tu o Warlords jestli sis nevšiml, a ten stojí 900,- a herní čas na 60 dní (předplacená karta pro nechápavé) je za dobrých 600,- taky. A to jen kvůli tomu aby člověk zjistil že je to pořád to samý a vzpomněl si proč tenkrát odcházel.
  • opravdu nemusis na odiv vystavovat svou hloupost tim, ze opet napises prispevek, ktery nesouvisi s predchozi debatou...navic, jestli mel ten prvni aspon nejakou hlavu a patu, tak kvalita tveho posledniho prispevku je tak nizka, ze je pod moji dustojnost dale v diskuzi pokracovat. A toto je znicujici pravda.
  • Tak jestli, kupujes kartu za 700, tak neumis hledat. Na netu ji najdes pod 600. A proc bych nemohl reagovat na tvuj prispevek? Je mi jedno, jestli jsi hral 6 let nebo 8 let, stejne jsi napsal blabol.
  • Proboha WoW Battlechest seženeš klidně do 350,- jsou tam všechny datadisky kromě Pandů a ty koupíš do tří stovek (JRC třeba za 279,-)... Takže hra se všemi datadisky tě přijde na míň než 60 dní hraní... *3*
  • Tak je jasný že si Warlords nekoupím. Před dvěma měsíci jsem koupil Pandy a herní čas na 60 dní. Už víc jak týden nehraju protože je to už pro mě nuda. Honit se za virtuálními čipovinami jako achievementy nebo mounti? K čemu mi to ve výsledku je? Vždy bude někdo kdo bude mít víc mountů nebo je bude mít lepší. Dneska mi to připadá jako ztráta času a ty datadisky zdarma mě nakrknuli. To je jako když jsem koupil TeaM Fortress 2...
  • Co s tim ma co delat, jestli mel nebo nemel holku? Prosim, prestan tu ze sebe delat p*cu. Dekuji
  • Ne, to by tak mohl delat kazdy. Funguje to jen, kdyz uz jsi ji mel koupenou a aktivovanou drive
  • Opet, jsi traged. Absolutne si pletes cisla s realnym obrazem hry. Takto malo predplatitelu mela hra naposled par mesicu po startu. Tato je naprosto mrtva a cim drive si tuto pravdu priznas, tim lepe se ti v zivote povede. Ono zapirani neni zdrave, vis?
  • WoWicko je mrtve, jen se porad drzi nad 6 miliony predplatitelu."ZNICUJICI PRAVDA", "ZDEVASTOVALA", ty jsi dobry kokos....
  • Ty jsi ale hloupoucka nulicka. Zrejme jsi pravdepodobne nikdy nemel zenu blize nez na par metru od sebe. Mel jsi chodit vice ven, smudlicku, ono "raidovat" a "nelamit" neni vsechno v zivote, vis? Chudacek jeden, nejspis jeste porad tuhle mrtvou hru hraje, jak ho tak ctu *1* *1*
  • Teď už to není 1k za hru... http://www.softcom.cz/eshop/world-of-warcraft-battlechest-pc-v5-0_d52334.html
    Softcom je dostatečně spolehlivá firma a i tam hru s čtveřicí datadisků mají za 360,- *1*
  • Jsi legracni. A take znacne hloupy. Kvalita hry je samozrejme dominantni soucast jakekoliv zpravy o uspesnosti kterehokoliv MMO. Muzes mit 1 sub, ktery bude platit 50 milionu dolaru mesicne a mit dokonalou hru, nebo mit 50 milionu predplatitelu a mizernou hru. Evidentne nemas moc vzdelani, aby jsi pochopil tento naprosto zdrcujici rozdil, ktery te rezolutne a hlasite ponizil v teto debate.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit