Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Takže:
    Jak se sakra píše? Kde je voicechat? Proč se nedá hra nastavit předem? Proč se propadávám do textur? Proč nemůžu dát granát na mouse 5?

    A ještě k tomu mám ze hry totální sekanou :D
    Ale za to asi může moje relikvie jménem GeForce 9600GT
    • Erien
      Protože hraješ betu?
      • Spades
        no jako pro mě je to absolutně nehratelné, tak doufám, že to optimalizujou jinak si moc nezahraju... a to pritom rozjedu na nejnizsi vsechny doposud vydane hry
  • Jak tak pročítám diskuzi, zdá se mi, že nejvyšší čas začít tvrdit, že Battlefield 3 bude hlavně o singleplayeru *1* *1* *1*
    • No jestli bude BF3 halvne o SP,tak to bude hodne velka tragedie,protoze ten SP je cod v hezkem audiovizualu,tudiz brak.
  • MidnighT91
    Chci to zkusit, ale děsí mě ten virus origin nedělá nějaký problémy? musíte se tam registrovat? atd... nechci dávat EA jakékoli svoje osobní údaje ať je ta hra sebelepší... Ať si svůj origin strčej ******* steam my bohatě stačí... chci si zkusit betu kvůli grafice abych věděl jestly my pak pojede pirátěnej singl díky originu již nemám v plánu kupovat origo...
    • K těm licenčním podmínkám vám něco řeknu. Pokud byste znali podrobně zákony atd. Zjistili byste že licenční ujednání (podmínky/smlouvy) na jakýkoliv software jsou přinejmenším diskutabilní nebo dokonce proti zákonu. A dále si vemte že byste si přečetli celé licenční podmínky(...) a měli ve všem souhlasit. Já bych nesouhlasil. Kdybych měl upřímně souhlasit tak jsem třeba bez Windousů. Celé je to bordel působící jen a pouze na oko, aby to vše nějak fungovalo.
    • MidnighT91
      P.S bude tu nějaká minirecenze updatu 2.0 zajímaly by mě ohlasy dalších lidí za mě naprostá paráda. Jsem čuměl jak vyvoranej když jsem spustil hru na max detaily a měl jsem o 20 fps víc než před updatem...
    • ty vypisujes do akychkolvek registracii svoje osobne udaje?
      maj jeden mail na podobny junk a vypln registraciiu vymyslenymi udajmi. big deal.
      • nejde ani tak o to co das do registraci. doporucuju ti spis precit eulu se kterou souhlasis pri instalaci originu.
        • MidnighT91
          Jejich eula my na tom vadí asi nejvíc...
          • davidBray
            mě asi nejvíc vadí ta tvoje čeština :)
            • MidnighT91
              No jo občas my to ujede protože to po sobě nekontroluju ale myslím si že nato že to není můj jazyk tak ho po čtyřech letech ovládám docela obstojně ne? :)
          • jasny, tohle prave chapu. me prave vytaceji lidi co nevedeji co tam je, ale jsou schopny rikat, ze to je vpohode.
    • EA je u me ***, ale abych kvuli tomu kradl?! Zamysli se nad sebou!
      • MidnighT91
        Promiň ale tohle mě fakt netrápí platím jen za hry co si to zasloužej a který my stojej za to aby stály na poličce, když my EA se*e pod nos origin i když ho nechci a bez něj si to nezahraju tak co mám dělat? Jediné řešení je stáhnou cracknout zahrát singl a smazat. Stejně za tejden nebudu vědět o co v té hře vlastně šlo... Jen tak mimochodem, měl jsem to předobědnané hned jak to šlo ale s první zprávou o originu jsem to zrušil...
        • MidnighT91
          To že mě EA donutili to ukrást není můj problém ale jejich, kdiž my piráti nabízejí lepší produkt než origo tak proč ho nebrat... P.S tohle NEplatí u všech her, takový zaklínač s oficiální podporou od poláků mě hřeje u srdce protože vedí jak se ke svím fanouškům chovat a nepodrážejí jim ještě nohy...
          • davidBray
            takže když někdo vykrade samošku a o 10metrů dál to bude prodávat za polovic, budeš nakupovat tam?
            se nedivim, že tenhle svět jde čím dál víc do zadnice
          • A ja zase nechapu jedno.Pises ze jsi velkej fanousek BF,coz byla az do nedavna ciste MP hra a pritom pises,ze si to stahnes kvuli SP.To mi opravdu hlava nebere.
            Jinak nezlob se na me,ale tvoje obhajovani toho,ze si hru stahnes je docela chabe.
            EA ti nabizi nejaky produkt a ty bud muzes na jejich podminky pristoupit a nebo je odmitnout.Nikdo te do toho nenuti.
            Ale to,ze nesouhlasis s jejich podminkama, te neopravnuje ,aby jsi sel a stahnul si to.
            A to EA nechcu obhajovat,sam je v posledni dobe nemam moc v oblibe.
            • MidnighT91
              Já to nechci kvůli singlu chci si zahrát mulťák ale dokud tam nebude možnost instalovat bez originu tak si to nekoupím a holt si musím vystačit se hrou jednoho hráče... Nemám ani potřebu to stáhnutí nějak obhajovat torrent je veřejná síť hru ukradl ten kdo ji tam uploadnul (je to to samé jako kdiž najdeš na zemy 1000 korun, vidíš na zemy litr vezměš si ho a máš radost torrent je jako chodník na kterém se jen tak válí hra, písnička, film... Nesouhlasím s jejich podmínkama a neopravňuje mě to si hru stáhnout ale já se ani nesnažím tvrdit něco jiného já jen říkám že je my to JEDNO !!! chtěl jsem si hru koupit EA my hodilo klacky pod nohy tak si ji stáhnu a je to problém EA že byly neschopní udělat produkt kterej bych si chtěl koupit...
          • A toto zase nechápem ja. Že nie si socka a dokážeš si kvalitnú hru kúpiť, to berem. Fajn. Ale keď sa mi hra nepáči a nestojí za kúpu, tak ju sakra nehrám a nekradnem. Načo? Jak ťa nútia? To musíš hrať úplne všetko? Prosím vysveti, dík.
            • MidnighT91
              vysvětlím ti to, jsem totiž velkej fanoušek BF a mám doma všechny díly, samozřejmě si chci tedy zahrát i tenhle což, jak už jsem psal bez originu není možné... už chápeš P.S ano kradu hry a popravdě je my to fuk ta krádež jak říkaš mě vůbec netrápí ( za krádež to ani nepovžuji protože si beru něco co my nabízí někdo jinej ) ukradly to grupy co to crackly a hodily na net, na netu si to může vzít kdo chce tak proč bych se zrovna já měl omezovat. Za sebe si myslím že kdo ty hry nestahuje tak si o sobě myslí že je nadřazená osoba protože se nesnižuje na ůroveň zloděje ale já takovou osobu považuju za hlupáka, kdiž my to někdo nabízí tak to vezmu a je my to jedno. Obzvlášť v dnešní době kdy u 90% her je to jediná možnost jak zjistit jestly ti pojede už párkrát jsem koupil hru a ta my pak díky špatnému portu z konzole nejela... Příkladem budiž GTA 4...
            • hra je v poradku, Origin ne. je na tom neco k nepochopeni?
      • lol
  • uz len fakt ze ked minuly tyzden pisali o poziadavkach tak povedali ze odporucane poziadavky stacia tak na medium detaily a ze na ultra nastavenia je treba 580SLI a podobne bestie.

    a zrazu to dava na nejakej 460GTX 40+ fps na ultra nastavenie. na mojom notebooku s 6630M to ide na ultra nastaveniach 20-24fps. preco je grafika multiplayeru rozdielna od singleplayeru. skuste si porovnat tie trailery. toto ani nevypada ako onen slavny frostbite 2. je to totozne s bad company enginom + nejake lens flairs navyse.

    a kde je ta znicitelnost? neslubovali full znicitelnost? tak kde je? bude vobec?
    alebo nas cakaju podobne prekvapenia ako battlog a origin ktore vytacaju asi kazdeho co si to vyskusal
  • neni to battlefield 3. je to bad company 3.

    co ma najviac dostalo je autoheal. PRE BOHA! ako moze mat nejaka multuplayerova hra auto heal? mohol by som menovat dalsie zapory tejto hry ale nebudem nadarmo drazdit fanboyov.

    a ano je to lepsie ako call of duty, ovela ale stale to neni dostacujuce. oni mali zobrat battlefield 2, obliect ho do slusivej grafiky (ta grafika inak tiez nic moc, in game grafika z trailerov kampane je uplne niekde inde. toto je indenticke s konzolovou grafikou a vypada to jak bad company.) a dat tam full znicitelne prostredie ako slubovali (co som si v bf3 tiez zatial nevsimol, jedine tak bad company skripty.)

    ale prekvapeny nejsom. takyto sh*t som cakal uz niekolko mesiacov
    • No jo sahim a jeho trapný kecy jako kdyby jsi tu snad někdy předvedl i něco jiného.
    • Atoheal tam vubec neni. Uzdravujes se jen pokud jsi blizko lekarnicky.
      • OMYL!!!
        uzdravuje sa stale. staci zaliest do kuta a po 10 sekundach sa uzdravis. ziadnu lekarnicku nemusis mat pri sebe. to iste plati aj pre vozidla a lietadla. ked mi neveris zahraj si to alebo si pockaj na dalsie komentare ktore potvrdia to ci pisem.

        potom zistis ze je to jeden velky fail , co fail... fail je mat autoheal v multiplayerovej strielacke ale mega fail je to mat v hre ako battlefield ktory bol zalozeny na triedach medikoch spolupraci atd.
        • co si to vravel zaregistroval som len nadmerne pouzivanie slovicka fail.
        • Hraju to uz dva dny, a jeste se mi nestalo, ze bych se sam uzdravil... ale treba jsem si toho jen nevsimnul.
          • deje sa to tam stale. chod si to vyskusat. nechaj sa postrelit, zalez niekde, cakaj 10 sekund a potom pozeraj na health bar. ako zazrakom sa zacne plnit az k 100%
            • cela hra je total k niecmu. kto chcete kvalitnu MP FPS zabavu tak vrelo odporucam battlefield 2.
            • Sorry, tak je to tam, toho jsem si vubec nevsimnul... V tom pripade lekarnicky a medik je total k nicemu.
      • auto heal tam teda je. netreba ti na to lekarnicku. autoheal je dokonca aj na vozidlach a stihackach
  • Mayuri12
    Perfektní zatím je tam pár bugů ale to se podá. Pokud jde o CoD tak se bude muset moooc snažit aby se B3 vyrovnalo ale myslím že na to nemá.
    BTW při hraní mě FRAPS ukazoval kolem 70 FPS na max detaily ale když jsem hrál crysis 2 na střední občas se hodnota FPS pohybovala kolem 50 a to se u crysis 2 na hratelnosti bohužel provjevý. (mluvím o multiplayeru)
  • No v Bete je hodne nedodelku. Vadi mi propadavani do textur a v nich nasledne utopeni, oznacene za suicide. Hra mi nekolikrat spadla, dale nemoznost jakehokoliv vyklaneni. Pak mi prijde, ze zbrane nejsou zcela vyvazene. Prirucni samopal raze .45 ma vyssi ucinnost nez utocna puska, ktera je primarni zbrani. Pak mi vadi, ze me kde kdo da na ranu kulometem a ja utocnou puskou i po deseti zasazich nejsem schopen utocnika slozit. A hlavne by tam meli zavest nake omezeni trid. Kazdy pako si veme snipera a zalehne do krovi. A pak v tymu uz neni nikdo kdo by obsazoval body (odjistovani bomb). Nestastna volba je mit v assault tride zakomponovaneho medika, protoze behem dvou dnu me ozivili asi petkrat. Hraci na jakekoliv ozivovani prdi. A jeste se mi nepodarilo zjistitm jakou klavesou si rict o munici. ale po graficke strance je hra paradni.
    • S tymi medikami teda neviem, vsak hovorili ze nebude mozne uz len tak resnut niekoho, ze budes mi moc ty zvolit ci si prajes byt oziveny alebo nie,,tak to bolo vtedy pisane v blogoch. A tak isto ruzica ala BF2. Vraveli ze na PC bude na 100 percent na konzolach nie....kde je?
    • ZvacA
      S třídou odstřelovačů souhlasím, tedy osobně mi nikdy jako třída v Battlefieldech nevadili, ale jejich přemnožení na mapách se děje již od počátků série a omezení jejich počet by byl vítaným krokem, nejen hratelně ale přiznejme si i logicky, páč ne každý si zakláda bojovat po boku praporu optik, natož proti nim, naopak uvitává podporu těch, kdo to jednak s odstřelovačkou jednak umí a ví jak s ní pomoct týmu při útoku/obraně ne ji využít jen pro svůj prospěch. Ale mám dojem, že to vše půjde regulovat v nastavení serverů od vozidel po zbraně, ale konkrétnosti nevím.

      Jinak, žádost o munici by měla být nejspíš automatická jako jiný zprávy o přehledu o soupeři,ostatně quick chat a jeho osobní kontrola z BAttlefieldu už bohužel tak nějak vymizel dávno.
      • No je to nezvyk, kdyz byl clovek zvyklej z Battlefieldu 2 pres graficke menu ve hre, zazadat si o doktora, munici a oznacit nepritele... No a behem hrani se mi jeste nestalo po vystrileni veskere municie, ze by nekdo pribehl a dodal mi ji. A Davat rozkazi druzstvu ??? Tak to se mi zda taky nemozne, pokud to vsechno nebude pres voicechat.
  • Polozim stejnou otazku jako TB: Proc k sakru nedali jako defaultni mapu Caspian Border?!.. kazdopadne to zatim vypada dobre. Tohle uz vypada jako Battlefield.. Ale proste obcas nechapu myslenkove pochody DICE.
    • Ja naopak chapu myslenkove pochody DICE a hlavne EA. Operation Metro je jasnou snahou ukazat priznivcum CoD ze i BF3 jim ma co nabidnout a primet je ke koupi. Prikazova ruzice nakonec bude az ve finalni verzi hry.
    • Mimochodem.. nemate nekdo link na nejaky ten clanek o te destrukci v BF3 o kterem se TotalBiscuit zminuje kolem 7:27?? Docela by me zajimalo jak to presne funguje.. snazil sem se to najit na googlu, ale nenasel sem nic :| Mluvil tam o "Gaming Boltu", ale tam sem nic nenasel :D
  • Nejlepsi z te mapy je boj na poschodi v metru. Jak se leze nahoru po tech elevatorech. To bylo fajnovy. Takova by mohla byt jedna cela mapa. Na zacatku je to sama cerna dira, porad jsem se nekam propadal pod teren a nemohl jsem odtud vylezt. Fakt strasny. At zpristupni tu mapu z vozidlama Caspian border. Nechapu proc je to pro vyvolene. Podle ceho se mam rozhodnout jestli me to bude bavit.
  • Zatím super, hrál jsem sice jen tak čtvrt hodiny, nějaký ty bugy se najdou. Ale grafika a hratelnost vypadají slibně.
    Mám obyč sestavu x4 640 3Ghz
    Asus gtx560 Ti
    8gb ram
    a detaily jsem v žádném řpípadě nešetřil a fps kolem šedesáti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit