Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekna blbost, radši počkám na COD:MW3 :) to bude lepší
    • Danieledl
      Já se těšim mnohem víc na CoDko.
    • nemáš na to komp? je fakt, že codko bude opět jen recyklovat mw2 *11*
  • SA-reg
    Jak miloučké... pokaždé jsem tvrdil, že to nebude žádnej zázrak a pokaždé jsem byl nepřítel číslo jedna. A teď tady čtu ty vaše komentáře...

    No nic... stahuju sám a uvidíme... jen se netěším, až budu muset vyhnat sra*ky jako Origin a Punkbuster z systému až to přestanu hrát.
    http://i53.tinypic.com/j6icfm.jpg
  • Battlefield 3 MP-Cod v hezcim kabatku a větši mapou. Nevim proč stim lidi dělaj takovy caviky:)
    A to ani nevim ještě jaky bude mět Cod grafiku...
  • Zatim velke rozpaky. Ani nemam chut se o tom moc rozepisovat. Pristup do options az ve spustene hre je epic fail. Battlelog je odpoved na otazku kterou nikdo nepolozil a Origin je jen trapnou parodii na Steam. Kdyz prihlednu k zdejsimu videu tak me udivuje ze pokrokovy engine za ktery je Frosbite 2.0 vydavan umozni postave projit skrz hlaven tanku. Acog na M4 odemceny dosud nemam ale zrejme se mu obloukem vyhnu, protoze by mi hrani znechucovalo vedomi ze autori nebyli schopni zohlednit ze v jeho hledacku ma byt videt pevna muska na zbrani. Kdyz prihledu k soucasnemu stavu odhaduji ze by hra mohla byt pouzitelna tak v puli prosince po par GB patchu.
    • jak pri ktorej ybrani pri m16 asi hej pri modernejsich zbraniach kde sa da ten neohrabany kus zeleya sklopit by nemal vo vyhlade acogu branit.
  • No celou dobu počítám že BattleField 3 bude mít hodnocení tak 7-8.
    To jsem betu ještě nehrál.
  • Je to dobry, jen to chce odstranit bugy a doufam, ze jim to bude trvat kratsi cas nez u BFBC2
  • Přes veškerý pesimismus jsem velmi mile překvapen, že by konečně bylo COD rozdupáno, rozkopáno do kulek a rozčtvrceno na kousíčky? Kéž by! Přes nějaký menší bugy a i přes velmi silnou sestavu hra asi 2x spadla, ale je to beta, že.. Snad bude finální produkt technicky dobře zajištěn. Ono rozesílání klíčů do bety byl jeden velký fail!
    A kdyby ti zpropadení kempeři neleželi v každym keříčku, byl by zážitek z hraní ještě lepší *5*
  • Nevýte náhodou jestly hra jde hrát i botami dík.
    • ach ta ČJ...
      • českí jazik je strašnej.
    • ja hraju v pantoflich... takze asi ne. :D
    • ach jo...
    • ucho
      ale fuj: botami...
  • Grafika parádní i to není tak naročné (mám 5650) a jedu na medium /něco high, sice jen kolem 30-55FPS ale jde to.Vážně mě ta optimalizace docela překvapila, ale jinak asi hru nakonec nekoupím.Zrovna jsem koupil RO2 a ten mě nakonec chytnul mnohem víc.Nevím přesně co mě na hře odrazuje, asi to budou všelijaké malé drobnosti co mi prostě nesednou.
    Nakonec to zase dopadne že koupím mw3 a do toho si občas zahraju RO2. *7*
    • To není optimalizace, ale betaverze je graficky očesaná takže předpokládám, že plná bude náročnější
      • Nebude to tak že akorat přidaj ňáké ty extra detaily?Nevím podle mě plna verze pojede možna i líp, aspoň to tak u většiny titulů býva.Řekl bych že medium v betě bude odpovídat i medium detailum v plné hře a rozdíly budou až ve vyšším nastavením.
  • calwin
    je možné napísať "dojmy" aj v slovenčine? :D

    každopádne som to napísal tak už je len na redakcii či zverejní :)
    • Si myslím, že když to budeš gramaticky správně, tak asi jo(ale radši nechám odpovědět redakci, takže to zatím ber s odstupem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit