Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřeboval bych poradit s Licencí.Co znamená tato věta-Dále jsou to údaje o míře používání aplikace (včetně, nikoliv však výhradně, údajů o úspěšné instalaci a/nebo odebrání). Znamení to, že bude origin kontrolovat co instaluju a mažu celkově na PC, nebo jen originu, či se to týka jen pouze samotného programu origin? Ocenil bych kdyby mi někdo poradil, děkuji *3*
  • Tak jsem hrál deset minut a už mě to vůbec nebavilo. Chtěl jsem vyzkoušet, ale tenhle typ MP mi už nic neříká.
  • Na COD to vůbec nemá. Další vyhraný rok pro mistry dělající COD.
    • Mistři s CoD skončili u MW2(ne-li u MW podle některých) a to že BF3 nebude zase tak bombastická hra, jak EA naslibovalii(což se dalo i čekat) nic nemění na tom že vám Activision za balík prodává už zase tutéž hru.
      • přesně tak! ti to recyklovat budou až do tý doby, kdy jim klesnou prodejní číslo od konzolistů že ano..
        co tady nacvičoval Mark netušim, ale asi mu to platěj rodiče.. 59.99 E za hru + 14.99 za jedno ubohé DLC x 4, navíc téměř bez podpory (např MW2 plné cheaterů a patche / nápravy NIKDE).. tohle může koupit jenom naprostý hňup *5*
    • V cem ze to na nej nema? V zastaralosti grafiky, hranatosti map, mnozstvi dvanactitelych fakanu co to hrajou nebo co nejmin realistickem zobrazeni zbrani tak aby vypadaly jako kapslikovky? :D
      • Kdyby to bylo tak špatné, tak proč to má čtyřnásobné prodeje proti třeba BBC2? U BF3 to nebude jiné.
        • protoze deti se snadno daji ovladat marketingem a reklamou jako ovecky, kvalita hry moc nehraje roli
          • Jasně, tím to bude. Je dobrý, že máš alespoň nějaké odůdnění čtvrtinových prodejů :D
            • MishKonn
              Ale fakt. Směj se jak chceš, ale CoD je nejkonzumnější konzum a proto to má takový prodeje. Že poslouchá pop nejvíc lidí neznamená, že je to nejkvalitnější muzika. Všichni víme, že je tomu právě naopak. A stejně je na tom CoD.
            • Ono je smutne ale tym to fakt je, spravny marketing je schopny predat aj h*vno ked ho zabali ako snickers. Vid firma Apple a jej iPhone ;)
    • V čem je to COD lepší?? dle mýho snese možná tak srovnání tady s tou betou. plná verze BF 3 bude hodně lepší
      • Celkově v hratelnosti. Reaguje hned a ne že musíš čekat, jestli se hra všimne, že si po někom vystřelil. Co třeba to, že tě někdo sundá ještě za rohem? BF je prostě moc pomalý a spíše tak pro kempery.
        • hitboxy jsou trochu mimo, ale zase tam mas aspon nejak fungujici balistiku a hra nevypada jak 3 hry splácané do sebe.. ale podle gusta...
        • Te veci o ktere pises se rika lag, muze to byt tim ze jeste nemaji v tehle fazi bety zrpovoznene a odladene vsechny servery, nebo jen spis tim ze to hrajes na 56k modemu ;)
          • Bohuzel tebou popisovany lag se bezne objevuje v MP MoH a to uz ma hra nejaky ten mesic na krku takze o nejake nevyladenosti nemuze byt rec!
          • Argument, že jsem hloupé diítě už nefrčí? Čemu jako nerozumím? Vyběhnu zpoza rohu a jsem mrtvý a ani jsem neviděl nepřítele, protože teprve na mém monitoru přiběhl? Bezva hra, to mě baví.
          • Aha, stomegabit je asi na hraní málo. Jestli to nemají odladěné, tak to nebylo ani u BBC2. Je zajímavý, že u COD se to nestává. Tady je zase chytrejch dětí.
            • budeme predpokladat, ze nejses moc technicky erudovany
            • Tak proč je úplně stejná? Včetně nereagování.
            • jaky BC porad? jediny kdo tady furt neco mele o BC jsi ty, tohle je uplne jina hra
            • BC2 je pořád beta?
            • rozumis vyznamu slova "beta" nebo jsi jen vyjimecne natvrdly?
  • H4wk
    Ak toto porovnavate s CoD tak ste asi totalne slepy alebo hrate inu hru...

    Mimochodom preco vyplakavate tu na chate a nejdete reportovat bugy na oficialne forum ktore je dostupne priamo z battlelogu ako normalny ludia ?

    Coho dosiahnete tu na chate ? Zmenu urcite nie.
  • Zkousel jsem betu na PS3 a co rici... Jako, ze by se konal nejaky zazrak?! Ani nahodou! Treba me ukamenujte, uvidime, jak dopadne finalni verze, ale zatim mi to pripada, ze se kona dalsi COD, na ktere vsichni nadavate, akorat umeli videa v EA pekne sestrihat... Nic to nemeni na tom, ze si oboje zahraji, pouze se podeluji o sve dojmy, ze se skutecne zazrak nekona a bohudik to neni jen muj nazor, ale temer vsech co v okoli, at na PS3, X360 ci PC to zkusili...
    • Jarda:
      "Zkousel jsem betu na PS3 a co rici... Jako, ze by se konal nejaky zazrak?! Ani nahodou!"
      ..to bude asi tou konzolí, nemyslíš?
  • jediny, co me zatim opravdu vadi krome bugu je nemoznost vlizt do Squadu s kamosi. Clovek ma moznost squad jen opustit nebo si najit nejakej, ale vetsinou to hodi cloveka do toho, co v nem byl. Jinak jsem zatim spokojenej, ale to asi proto, ze jsem hraval BFBC2 od betu taky a vedel jsem do ceho jdu, ze to opet bude zabugovany az to hezky neni a bude to jeste zabugovany nekolik mesicu po vydani :D Kazdopadne hra jako takova je dobra a uz se tesim az to vyjde.
    • neni pravda, dej se do stejne party v com centru v battlelogu a bude te to hazet do stejneho squadu s kamosema...
      • Fakt ? Myslel jsem, ze v tom com centru je ta parta jen pro kecani :) Dik
        • nojo... battlefacebook, co nadelas...
  • No jestli z tohodle ještě dokážou udělat něco hratelnýho, tak to budou vážně frajeři.
  • Taky mate tak casto disconnect jako ja? Podari se mi dohrat maximalne kazdou druhou hru... a co je horsi - po disconnectu se nazpocitvaji zkusenosti ani statistiky ... :/
    • kdyz ti da disconn. na konci mapy tak to da vsem a to se zroubal server, jestli je to pocas hry a jenom tobe, vypni si uPnP
      • skvely... router to je tak blikajici krabicka na stole ehm?... No asi tak nejak na tom jsem, ce se tehlech veci tyce...nemuzete to pls trosku vic rozepsat? :)
        • uPnP (universal Plug and Play) je vetsinou v sekci hry, nebo forwardovani portu. Kedze software kazdeho routeru je iny, bud budes musiet pozriet do manualu, prezriet cely router software alebo poprosit nejakeho zdatnejsieho kamarata. kazdopadne ja ti nevim rict kde to nastaveni mas... ale funguje to na 100%
          • ok, kazdopadne diky za radu
            • tak kdyz to mas vypnuty na routeru, a stale ti to nejede tak si ve windows v services vypni uPNP sluzbu a taky SSDP discovery, ktere sou normalne zapnuty. Mne to tu chybu uz nedela i kdyz mam tyto 2 sluzby zapnute, ale skus si jich vypnout a uvidis. Pro windows nejsou dulezite.
            • uz jsem to nasel...problem, je ze to je uz vypnuty, takze v tom problem nebude :)
    • vypni si upnp na routeru
    • Mě zatím ne, hrál jsem několik hodin a ani jednou mě to neodpojilo ani jsem nezaznamenal žádný lag. V tomto ohledu mi to šlapalo v pohodě.
    • konkretne mi to pise: your connection to the server has timed out
  • Chlapi prosím vás, jak se ve hře spouští chat? Hledal jsem všude možně, v nastavení, na googlu, zkoušel jsem snad každou klavesu na klavesnici a prostě nic. Občas potřebuju něco napsat, ale absolutně netuším jak.
    Co se týče hry, tak je to chytlavé, méně náročné na sestavu než jsem čekal. I s rok a půl starým notebookem mi to šlape na poměrně vysoké detaily a to dost svižně.
    Chyb je tam dost, ale od toho je to BETA, aby se ty chyby odhalili a odstranily. Kromě těch tradičních o kterých každý ví se mi ještě stávala chyba v zobrazování soupeřů. Třeba na mapce a dokonce i na jmenovce se mi soupeř zobrazoval někdy zeleně a několikrát jsem tak zbytečně umřel, protože jsem neznal všechny jmena nazpamět a jelikož hra ukazovala, že je spojenec, jaksi mě překvapilo když mě pak ten člověk zabil :D
    A to, že člověk muže vlézt do nastavení hry až když je přímo na bojišti, to je docela dementní.
    • J - all, K - team, L - squad
      • Díky, nechápu, proč to není v nastavení kláves v menu. Bad Company jsem nehrál a jak to bylo nastaveno v Battlefield 1942 už si nepamatuju :D
      • Walldstein
        takže stejný jako v BF:BC2 *15*
  • Po všech těch kecech o dokonalý hře, mne beta na celé čáre zklamala a sem rád, že jsem si nic nepředobjednával. Grafika je super, ale to je asi všechno. Bugy ještě překousnu, ikdyž jsou fakt otravný, ale po hodině hraní sem se nudil, jak jen to šlo. PROČ PROBOHA ORIGIN ? Proč musím mít spuštěný prohlížeč ?? Vždyť je to jak nějaký trapný F2P odpad. Zklamání, a to velké.
    • když už tak alespoň propojení Battlelog-Steam..
    • Čekal jsem to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit