Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobry lamer, nevie rozoznat anti air od anti tank :D ten v zivote BF nehral.
  • jo je to navykovy,ale na singl se tesim vic.
  • Ahoj lidicky. nevite proc mi to stale pise toto: You were disconnected from the login server. Ja se do te hry nedostanu :(
  • BF3 na konzole bude bohužel přesně to co jsem čekal. Věřím že PC verze bude pecka, ale BF3 např. na mým xboxu v této betě je BC2 s ostřejšími hranami textur z mého pohledu takřka s nulovým progresem. V zázraky jsem nedoufal ale jsem zklamanej víc než jsem myslel že budu. Z mého pohledu nemá cenu BF3 mimo PC vůbec smysl řešit. :( + přeju příjemnou zábavu PC hráčům!
    • Dekujeme krabickari :)
      • NZ toyBoy :) Mas PC narvany v nejakem kruhovem Casu?:D ..... unava ze stupidnich pripominek ke konzolim .)
    • Celkem nechapu o cem to mluvite? *4* Hral jsem vsechny tri xbox/ps3/pc a jasne, ze na PC je to graficky nejlepsi, ale co se tyce gameplay jsou to stejne hry. Proc tedy to podle vas nema cenu resit jinde nez na PC? *4*
      • Stejné jo? *1* *1* Zážitek z hraní na konzoli nebo na PC je úplně o něčěm jiném, díky jinému ovládání. Na PC je to víc realistický, oproti konzoli, kde máš částečný auto-aim, aby si se vůbec s těma páčkama do něčeho trefil. Lidi nebuďte prasata, konzole jsou dobré leda tak na závodní a sportovní hry a né FPS hry. :DD Abych řekl pravdu, konzoli nechci ani zadarmo, možná jako DVD přehrávač ale ne jako platformu, už nikdy!!!
        PS= a navíc nerad podporuji zastaralý hardware a pomalejší vývoj aplikací.
        • Tak ja autoaim vypinam a jako ovladac mam gamepad od Razeru, takze packy jsou "ultra" presny (podobne jako byl kdysi trackball).
      • Stejné? to mi chces rict ze je ze gameplay i na PC je ponorena domedu?:DDDD.... tomu neverim.
      • Protoze BC2 proste nemam vubec rad. A jak rikas, je to stejne..... takze bohuzel.
        • Stale nejak nechapu. BF3 je co se tyce gameplay stejny na vsech trech platformach. Proc tedy rikate, ze ho nema smysl na Xbox/PS3 resit? *4*
  • hele problem, od nainstalovaní hry dnes ráno, mám nekonečnej joining game status na jakejkoliv server. Ve FireWallu je hra povolena, a router pro případné přesměrování portů nemám.. BFBC2 mi běhá bez problémů, stejně tak Quake Live. Zkoušel jsem i IE9. wsupp? *10*
    • problem vyresen, behem pripojovaní jsem nekolikrat přímo proces bf3.exe ukoncil a najednou hra najela... Jinak je to narez, trochu drsnejsi nez bc2, i na normal.. tudiz se tesim na HC .)
    • Walldstein
      Mě se to stalo včera večer...po restartu PC vše zase šlapalo jak má...ale to už si asi tak zkusil, stejně jako restart prohlížeče...
      • njn.. ve spravci procesu je hra pustena a zabira zhruba 70MB paměti. Stále jsem ale ve winech a pise to joining server. Restarty a vypnuti buh vi ceho jsem samozrejme aplikoval.
        • Walldstein
          tak to je divné... *9*
  • Walldstein
    to Petr Poláček: (autor příspěvku v článku)
    taky sem relativně zelenáč a vadí mi přesně to co tobě..hraní s anonymními nicky na jednom serveru, díky čemuž člověku chybí pořádná kooperace a zpětná vazba...kdyby si chtěl tak můžeme založit nějakej ten squad..Nick na battlelogu: Walldstein

    PS: snad si to přečte, nebo bude redakce té lásky a předá mu tento vzkaz *15*
  • dybowicz.r
    Hrajeme v týmu 5 - 8 lidí. Co se hratelnosti týče je to dobré ,přípomíná mi to více COD než minulé díly ,ale to je asi díky výběru menší mapy. Co mě zklamalo je Grafická stránka BETY. Opravdu grafika nijak nevyniká a přitom zabírá 100% z mých GTX 580 ve SLI. Krásné jsou detaily hry (např. baterky, odlesk hledí sniperů, pokud někdo posvítí laserem / baterkou do obličeje jste oslepeni atd.) Battlelog je super .. funkčnost 50% ,nemožnost managování squadů absolutní mínus ! Stejně jako omezení squadu na 4 hráče. ...
  • Walldstein
    + Grafika
    + Lesknutí optiky snipera (ne že by to moc pomáhalo, ale při troše štěstí má člověk tak 0,5s. na reakci *15* )
    + Trvalé zakleknutí (nenutnost držení klávesy)
    + Zalehnutí a plazení (sice se u toho zbraň chová trchu nereálně /kdo kdy vyděl aby se někdo při plazení odrážel zásobníkem o zem)
    + Konečně si vidim na nohy a překonávání překážek už nepůsobí že je člověk kamzík

    - Nutnost spuštěného Originu a prohlížeče
    - Nutnost aktualizace driverů grafiky (ATI Radeon HD 4650 1GB) /pokud tak člověk neučiní tak hra zamrzne buď už při načítání, nebo po několika minutách/
    - Propadávání se do textur (takže kolikrát vás někdo sundá ani nevíte odkud, nebo se propadnete vy sami a občas se z toho prostě nedostanete jinak než suicidem
    ale celkově to musí člověk brát s nadhledem. Je to jen Beta, tak snad vychytaj do finální verze všechny nedostatky. Jen mě fascinuje jak někdo (i s přístupem do bety od 27.9.) mohl nahnat tolik bodů že má lvl 50 *15*
    • Mě právě hra zamrzala s aktualizovaným driverem. Ati HD 5850.
  • Po te aktualizaci battlelogu je to propadání do textur ještě horší
  • Aktualizace bety: zničitelnost terénu bude vypnuta. Důvod je využívání glitche, kdy se hráči pohybovali pod mapou. V plné verzi bude zničitelnost opět zapnuta a bez chyb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší