Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak doufám, že vybrali tu nejhorší pasáž hry, aby nás pak mohli ohromit. Faktem ale je, že SW feelin co byl u traileru se nedostavil, připadá mi to spíš jako SW Tomb Raider. Snad originalita neskončí u používání LS jako baterky, když ještě na zádech sedí droid, co by posvítil líp :)
  • Idealni by bylo, kdyby udelali StarWars hru se soubojovym systemem ze Sekira. To by byl hroznej narez.

    • iSpirit
      https://www.gamesradar.com/looks-like-star-wars-jedi-fallen-order-has-a-sekiro-style-posture-system/


      rozhodně to zkusili obšlehnout, ale nevypadá to jako dobrá kopírka.

  • sankuri

    Mno animace a AI jsou vylozene pateticke. Jestli to bude jen na mobily, dejme tomu.

  • walltar

    Hmm... na to že to má být našlapaná ukázka to je nějaký nudný, nezáživný, fádní, genericky (moh bych pokračovat). Pokud to bude jak u normálních ukázek, a hra bude na konec o něco horší, tak to bude propadák jako prase.

    • Veskoslav

      Vždyť sami říkali, že to nemá být "wau" ukázka. Pouze ukázka, kde se nic důležitého nestane a nic důležitého nepředvede. To samé Respawn dělal u druhého Titanfall. Gameplay vyloženě vypadal jako 1. díl a nic navíc.

      • walltar

        Nejde o to že by se tam nic nestalo... jen to prostě vypadá nemastně neslaně. Souboje, animace, atd. Prostředí pěkný ale jinak po tomhle určitě nemám chuť hru koupit.


  • malachi

    😀..ešte som len začal pozerať a hned ma napadlo kde som také háro už videl...pridať blond tak je to čistý ...terajší americký prezident...teraz si rýchlo nespomeniem na meno....😂

  • Vypadá to, jako by vytáhli hrdiny z nového Battlefrontu přidali k tomu kampaň. Nope, k JO nebo JA to nesahá ani po kotníky, sorry!

  • Anon-ym

    Absolutní šeď a nuda. Před 5 lety by to asi bylo wow, ale je rok 2019.


    Kdyby to nebylo v SW universe, tak by všichni (oprávněně) řekli, že je to jen ošklivý klon Uncharted.


    Hard pass.

  • cumpi3

    Mě to tedy Jedi Knight vůbec nepřipomíná. Mnohem víc mi to připomíná nové Tomb Raidery, které mám fakt moc rád, takže v tomhle jsem spokojený. Horší je, že mi to přesto přišlo celkem nemastné neslané...

    • Veskoslav

      Tak sami říkali, že vybrali něco, co nic moc neprozradí a nic moc neukáže😀

  • PCMR

    Nuda... stále čekám na SW FPS. Aspoň, že je tu nový Doom s melee combatem.

  • no nic moc...to pouzivani sily je nejake moc zbrkle...buch a roztrhne se stena, odrazeni strel taky zadna slava a navic je Jedi nejaky preboosteny

    • Derp_1337

      Jo, řekl bych, že to hráli na "super easy" obtížnost. Nevím jak jinak popsat to, že hlavní postava stála přímo před Flametrooperem a dostala 3x přímý zásah plamenometu a ve výsledku ji to ubralo jenom 10% života 😂

      • Tak nejak doufam ze tohle je pred balancem obtiznosti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit