Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    Vsichni na necem jedete? Vypadá to jako další EA nemastný a neslaný nesmysl, nedodělek, polotovar, povrchní a nudný sh*t. 

    Vypadá to relativně dobře jen, když se nehraje. To vám ty totálně otřesné animace nevadí? To, jak na vás dvě hodiny nabíhá scout trooper s melee zbraní (proč má scout trooper melee zbraň?) a nechá se na ránu popravit? 

    Co to má, jak tady tvrdíte, má společného s Jedi Knight sérií? Tam jste měli naprostou svobodu v tom, kudy vést seky a tedy jste měli zcela boj pod kontrolou. Toto je zcela očividný button mash. 

    Hlavní postava je zajímavá asi jako vedlejší postava v Ulici. 

    A když si pomyslím, jak jsem se těšil, až si někdo vezme opravdu do merku lightsaber boj a udělá odrážení střel tak efektně, jak to bylo ve filmech (v Battlefront 2 se víceméně povedlo, ale jinak je to také povrchní nudná srač*a). Ve dvacet let starých Jedi Knightech vypadá deflect lépe, než to máchání tady. 

    První dojmy - Force Unleashed 3 outsourcovaný do Indie.  


    • tomasrippl

      Plánoval jsem si to předobjednat. Ale co jsem viděl to nestojí ani za 15$. Rád si hry co se ki líbí kupuji ale tohle je fakt odfláklé

    • Pixie

      Mám momentálně Jedi academy nainstaloavané a je to to samé. Máš asi na Jedi academy silnější vzpomínky, než hra je. Sám jsem se o tom přesvědčil. Už se to dnes i blbě hraje. Ta hra zestárla, žádná svoboda v boji tam není. Fallen order vypadá dost podobně, a né že ne.

      • MishKonn

        Ne nevypadá, rozhodně ne ovládáním. 

        JKJA jsem hrál před týdnem naposledy, asi tak v mlze to mít nebudu. Hraje se to stále skvěle, postaví-li se proti sobě dva lidé, co mají nějaký skill.

        Hraje se to očividně úplně stejně, jako Force Unleashed - klepnu, seknu. 

        • Jak ty souboje taky vypadají, každý tam poskakuje a máchá kolem sebe mečem jak blázen, nedá se na to dívat....

      • MidnighT91

        Ta hra zestárla, žádná svoboda v boji tam není.

        Můžu to hned nainstalovat, dáme duel a uvidíme.

    • MidnighT91

      "Souhlas v každém bodě. Takhle jsem to chtěl původně napsat ale radši se vyhnu banu. 

      "tam jste měli naprostou svobodu v tom, kudy vést seky" TOHLE...

      Kdo nehrál MP tak si tohohle faktu nejspíš ani nevšiml ale díky tomuhle mohl duel na meče v JA trvat třeba 10 minut když vám to oběma šlo. Nechápu jak s tím tohle může někdo srovnávat. 

      • Veskoslav

        Ano, 10 minut se mlátit je vážně "zábava"...Obzvlášť, když tě někdo pak sundal zezadu klasickým blastrem.

        • Artorias

          ano, byla, mp v jedi academy je neskutečně navýkový a čím delší fight v pvp/pve či i bossfight v single hře je vždy prostě lepší než kratší. Je tam adrenalin, "neudělej chybu", říkáš si. Zbytečné ale říkat někomu, kdo nezažil.

        • MidnighT91

          Ano přesně proto to byla taková zábava a hraje se to dodnes. A blaster do zad tě má zabít. Nehraješ totiž za superhrdinu s příběhovou ochranou proti nečekanému výstřelu do zad.

          • Veskoslav

            Narážím na tvých "10 minut slávy". Lidi sundejte si růžovky, rozhodně to není tak, jako že by tam byl komplexní soubojový systém...Mimochodem i v rámci Kotoru jsi přežil přímou ránu zezadu;)

            • MishKonn

              Žádné růžovky, JKJA jsem hrál naposledy před týdnem, nahráno tisíce hodin. Že ty jsi v té hře nedosáhl nějakého skillu neznamená, že to nebylo hluboké. 


    • maros.goc

      Jedi Fallen Order ani nahodou nevyzera tak over-the-top ako Force Unleashed. Otvor si oči.

      • MishKonn

        Porovnání mířilo na systém ovládání, který je zcela jasně velmi podobný. S JKJA to nemá společného nic, krom světelného meče. 

  • Artorias

    není to tam. není. Tohle je ukázka, kterou hru rozhodně neprodá. Generické, šablonovité. Ale pořád v tom věřím. Jinak ta A.I je unikátně blbá.

  • No hezky se na to dívá. Ale je to spíše takový film než RPG hra. Je vidět, že je to dělané na konzole. Připadá mi to jako takový Bojovnější Tomb Raider :-( No pro mě spíše zklamání, ale ještě jsem to nehrál. SW KOTOR 1,2 byli více taktické boje se dali pauznout a vybrat útok apod. Také tam bylo více lootu, tvorba mečů apod.... Nevim nevim

    • Veskoslav

      Až na to, že Kotor je jiný žánr než tento typ her. Nejblíže je to Academy nebo Outcast.

      • Aha já jsem myslel, že to má být nástupce KOTORů.

        • Veskoslav

          Ne. "Nástupce" Kotorů je v současnosti osekané MMO SW: TOR:)

          • No to znám, ale nehraju, nemám rád MMO.

            • Derp_1337

              SW:TOR toho nemá moc podobného s jinými MMO. Klidně to můžeš hrát jako singleplayer hru a ignorovat hráče okolo.

              • walltar

                Reakce na příspěvek:

                Akorát mě trochu příjde že tím trpí příběh, gameplay a celkově questy... nemůžu si pomoct, ale SWTOR mě nepříjde ani jako dobré MMO ani jako dobrá RPG hra.

    • Artorias

      ach. ach. Přesně to co jsi napsal, se dá vyčíst Outcast či Academy a hle, ty hry mají možná ještě více fanoušků než KOTOR. Přece nebudeme vyčítat FIFA 20, že je to fotbal, ne? Tohle nikdy nemělo být RPG.

      • Jack1947

        Já nehrál nic z toho  a jsem v klidu možná to je tak lepší ale psykovat se bude furt na všechno.

      • Carnage666

        Víc fanoušků jak KOTOR mají ale z jednoho prostýho důvodu... u KOTORu člověk musel přemýšlet a ne jenom bezmyšlenkovitě sekat mečem. Když jsem byl dítě a poprvé jsem si zahrál KOTOR tak mě to taky nebavilo a radši jsem hrál Academy a Outcast, to až později jsem se k tomu vrátil a KOTOR je lepší ve vyprávění příběhu, scénáři a celkově vedlejší postavy a spousta lidí KOTOR jen zapla a zjistila že se to hraje tak jak se to hraje a nikdy se k tomu nevrátili.

        • CRYPT

          U Kotoru premyslet? Ja nvm, rozhodne nemuzu rict, ze jsem fanouskem KOTORu, protoze jsem to poprve hral zhruba pred pul rokem (KOTOR1) a zhruba dva mesice zpatky jsem zacal s KOTOR2, ktery jsem zhruba po 3 hodinach uz nezapl, protoze mne to nejak neoslovila, kazdopadne co chci jen rict. Tahove soubuje jsou otrava. Ale opravdu neskutecna. Kazdopadne se mi uz v KOTORu ozvedcil obourucni mec/lightsaber a mistrovsky utok a na nicem jinem nezalezi, vsechny sklepu postupem pribehove linky timto stylem jako nic. Nemusim u toho premyslet, nemusim pouzivat taktiku proste nic

          • Carnage666

            Sorry že reaguji až teď, dostal sem ban protože jsem napsal že vše od respawnu je tu na games slepě vychvalováno...


            Nemyslel jsem to tak že u hry musíš pořád přemýšlet a že není pro hloupý lidi. A to že si to sekal je hezky ale to je snad v každý RPG hře že člověk je za chvíli polobůh.  Ale u Academy a Outcast bylo od začátku jen jump a drzeni myši bez většího smyslu. Outcast jedinej měl aspoň puzzly u kterých se teda přemýšlet muselo ale combat byl prostě úplně primitivní a Academy neměl už ani ty puzzly. 

            • CRYPT

              Jo ja na ty bany jsem taky zvyklej tady, posledni byl ze jsou vyjadril svuj nazor ze doufam ze predky mam germany a ne slovany. Nic jinyho z univerza sw jsem nehral krome SWTOR (x let hrani) a kotoru 1,2 pricemz jsem jen podotykal ze jako naprosto laik jsem si hned osvojil svou rubacskou techniku a premyslel jsem jen pri rozhodovani v pribehu :)

          • Já tady asi rozumím, záleží co jsi za typ hráče. Buď jsi netrpělivý barbar bersekr, co chce máchat mečem, pak jsou pro tebe jiné hry, nebo jsi přemýšlivý, taktický typ, což jsem já, a proto mě souboje v KOTORU bavily. Muselo se taktizovat a přemýšlet apod... Ale tím tě nechi urážet, že jsi blbý! Pozor. Jen jde o typ osobnosti, asi, možná tipuju...

          • Derp_1337

            Hráč zapne hru na EASY a pak si stěžuje, že to je moc lehké a všechny snadno zabije. Prostě klasika 😂

  • Pixie

    Za mě dobrý , takový pěkný klon Jedi academy. Neukázali sice vše ( skills apod.) ,ale nevadí. Pokud bude k tomu dobrý  filmový příběh, nemám s tím problém.

  • MidnighT91

    Za mě to zase vypadá otřesně. Kopie Force Unleashed za jinou postavu.


    • Jack1947

      Klído pído

    • Veskoslav

      https://www.youtube.com/watch?v=QFejspmzS5k


      Vážně? Obzvlášť to, že je to naprosto předimenzovaný "Jedi", tak kromě toho, že je to ze světa SW a z pohledu 3. osoby, tak by mě zajímalo, co je na tom ta kopie.

      • MidnighT91

        Sorry nemůžu za to. Dívám se na to a vypadá to naprosto totožně, akorát grafika trochu pokročila.

        • Jack1947

          Aby ne lol 😛

  • houmrhoumr

    Za me dobry, docela se mi to libi. Trochu nostalgie na Jedi Outcast na me z toho dychla..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit