Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    chlape tahle hra neni pro tebe
  • dvojku jsem hrál někdy před rokem nebo víc. Vím že ten týpek co tam hodil tu zmrazovací ampulku byl ten zaklínač z jiné frakce, co s ním Geralt bojoval na konci. Předpokládám, že to mělo demostrovat, jak zavraždil nějakého krále, ne? Každopádně mi to připadá bezobsažné
  • species
    to asi hosi bude narazka na vavrovo 100 duvodu proc ho kaka skyrim
  • Ty asi moc nevíš o čem to intro ke dvojce bylo, že?
  • Graficky je to pěkné, obsahově uplně o ničem, stejně jako to odkazované intro k Zaklínači 2. Pokud si myslí, že to někoho naláká si hru koupit, tak proč ne.
  • Charming_Cthulhu
    Boty na podpatcich - zdaleka nejlepsi obuv na bitevni pole.... *1*
  • a ked budem chciet dohrat obe cesty, tak budem musiet zacat uplne od znovu pri druhej variante, alebo mozem zacat od tej polovice?
    Kazdopadne idem do toho *3*
    Inak hra sa to lepsie s Xbox gamepadom, alebo skor mysou? pri hre, ktora zameriava prakticky sama mi tom gamepadom pride asi pohodlnejsie
  • Za me je hudba, spolecne s ledovou lebeckou nejlepsim momentem intra. Ale rozhodne bych ho ocenil spis bez Geralta, zato se zajimavejsim naznacenim situace sveta do kteryho se zacatkem 2015 vydame. Intro dvojky tohle zvladlo na jednicku.
  • tonnymontana
    Tesim se na hru v ramci tesitelnosti dnesni doby:D ale videjko dost nudne uprimne hodne spatne ani tak nemluvim o vizualu jako o naplni. skoda cekal jsem neco lepsiho myslim ze kdyby byl nejaky boj s fajnovou priserou plus neco hrdinskeho riznuteho pg18 bylo by to lepsi ale tak uvidime jak dopadne hra video nic nezunamena
  • Prirodni zachody tam jsou. Stromy,kere... Co chces vic?
  • Mato1987
    Presne tak, tie kvílivé árie úplne skazili celkový dojem z traileru
  • Treba zaklínač 2 byla fakt slabá hra. Vyhozený prachy...
  • Geralt jako hlavni hrdina stoji za vyliž. Hanba *10*
  • Na co záchody? Potřebuješ simulaci čůrání? Ja ne já mám natrénováno *3*
  • Budou tam záchody? *2*
  • zastřel se
  • wat
  • Proc, pak bude pokoj? Hodlas chcipnout, aby si nezasmrazoval diskuzi?
  • jelikoz sem se tesil na hlavni znelku zaklinace na konci videa a ze si ji zabroukam taky az to bude hrat, tak me pekne nasralo ze tam zacala kvilet ozrala zenska a celou tu melodii posrala.
  • Mimochodem pokud jsi zaklínače hrál ( nebo tu jen chodíš do diskuze prudit? ) jako CoD a ne jako RPG hru kde je nutné komunikovat s NPC a číst dialogy a pochopit děj. Pak tvoji frustraci chápu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit