Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty krávo chudák kůň *8*
  • Nebudu ti říkat jak zbytečná byla tvoje poznámka. Ostatně pluska to vystihují i za mně. Je ti chci říct, že tě nikdo nenutí to hrát nebo snad ano?
  • Pokud si dobře pamatuji, tak jeden z vývojářů říkal v jednom rozhovoru, že na rozjetí v 1080p/60fps bez antialiasingu bude potřeba GTX 780 ti, 8 GB RAM a i7 (pokud 8x MSAA, maximální nastavení, 35-45fps). Podle mě budou požadavky podobné těm z AC: Unity, to jest minimální 6GB RAM, i5 nebo ekvivalent od AMD a GPU s 2GB VRAM.
  • doufam že tohle bude poslední díl trilogie a pak už dají pokoj, nejlepší kdyby vobec prestali delat hry protože jim to moc nejde...
  • On to taktiež mohol byť zradca,agent,zbeh atď....Aedirn môže byť spojenec. Je tolko možností,je to len intro do hry. Až uvidíš epilóg a nebudeš ničomu chápať potom si môžeš sťažovať.
  • flash789
    No nevim..tyhle zenske kvilive choraly jsou tak strasne a jsou uplne všude ze svoji vlezlosti snad muze konkurovat jen zelenej mimozemstan z Alzy:)
  • maros.goc
    kdeze dvojka aj podla mna na jednicku nemala
  • Mě jako čtenáři Zaklínače tohle celkem stačí. Vím oč se jedná. Bohužel vývojáři musí více počítat s tím, že hráč nečetl knihy. A to se mi velmi líbí. Dokáži si přestavit v jaké situaci je Yenn a v jaké Geratlt. Díky vývojářům za tohle intro které mi řeklo oč půjde dále.
    PS: Střípek ledu, je fakt dobrý odkaz na knihy.
  • maros.goc
    hudba divna? :DD boze ...hudba divna bola skor v tej alfe Kingdom Come
  • flash789
    jen ho nech, tady nejde o to jak pisu..ale aby mi něco vytknul. To ze pisu jak dobytek vim i bez nej, mimochodem, nebavi me to:)
  • Chvilku budeš hrát, nastíní se ti děj, načrtnou postavy a budeš si muset zvolit, ke které straně se připojíš. Není to jen kosmetická volba ve smyslu, že se povolí nebo zakážou některé dialogy, ale celá hra se pak odvíjí úplně na odlišných místech, stejně tak se setkáš s jinými postavami a plníš jiné úkoly. Pokud si na to najdeš dost času, zahraj si obě varianty. Zažiješ tak oba úhly pohledu. Nebudeš litovat :-)...
  • Přesně, nicméně nech se překvapit.
  • to myslis jako aby psal s hackama a carkama? Sorry ale takhle se na internetu nemluvi, tak pisou akorat mentalove co kazdej den kontrolujou seznam a centrum a lidi co jsou naprosto mimo.
  • Vzdyť to má vyjít ještě až za půl roku.
  • TheGGG
    Bože, to je diskuze. Zas tu děcka brečí, že tam nejsou pandy.
  • TheGGG
    No, ještě že ten trailer nedělal blizzard, to by to byly usměvavé omalovánky, kde by všechno svým retlým fanboys vysvětlili.
  • TheGGG
    všichni ti kecaj, dvojku sem dohrál přesně za 24 hodin a to jsem plnil aj vedlejšáky a nijak nespěchal.
  • a ja zeekd ma zaklinac skor take uzavretejsie mensie mapy, tak to pojde rychlejsie...ale co, aj v novom Alienovy som nahral cez 50 hodin, to dam :D
    A ako sa to rozdeluje? akzoe si v polovici budem musiet vybrat jednu z dvoch ciest, ktorou sa vydam?
  • Mato1987
    Celkom pekné video, ale tá hudba bola nejaká divná.
  • Boze muj, co cunat se sleze, aby si plivlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit