Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem to na gamescomu, čekal jsem ve frontě zhruba 4 hodiny, ale ta prezentace za to čekání stála, pro mě nejlepší hra z vystavovaných AAA titulů.
  • škoda těch soubojů, tydle čtyry špatně pospojované moušnkepčry mě tahají za oči a k lehkosti šermu v knize mají pořád strašně daleko
    • Co jsem tak četl, tak i sám Sapkowski přiznal, že ví o šermu velký kulový. Kniha je psána tak aby ten šerm vypadal spíše efektně než realisticky.
    • Osobne sermirske nazvoslovi neznam, tak mi popisy v knizce vubec nic nerekly. A lidi co se v sermu vyznaji zase rikali, ze se to nedalo cist, jake to byly nesmysly. Tak nevim jaka lehkost sermu v knize je ;-)
  • Loneck
    Video ve vysoke kvalite zde (torrent):

    http://www.gamersyde.com/news_35_minutes_of_the_witcher_3-15756_en.html
    • Keyz
      Dík za kvalitu :) Tohle by měli dávat do článků. Odkaz na původní neupravený zdroj. A ne pouze ty horší videa *11*
      • Loneck
        Jo není zač, ta stránka je vyloženě zaměřená na videa z her ve vysoké kvalitě. Akorát je třeba mít rychlé připojení :)
        • Keyz
          Koukám, že to skoro nikdo neposílá. Chtělo by to hodit na Mega apod :) Tam to jede rychle
          Tak to jede 3,5 MB/s. Lepší než nic no :)

          Ještě jednou dík.
          • Loneck
            100/100 optika
          • Loneck
            No já teď posílám 5,4MB/s a stáhnuté jsem to měl rychle za 19 minut.
            • Keyz
              Jo již se to rozjelo :)

              To máš slušný upload. Co máš za internet? Zde mám po kabelu pouze UPC kde je ping sice dobrý ale poměr Download / Upload komický.

              Přitom je možné na jiných místech mít klidně 1GB/1GB.
  • Nějaký znalec Zaklínače knižní podoby, (ságu už mám nějaký pátek přečtenou, tak nevím), je na konci videa ta scénka (SPOILER) s Ciri, přepracovaná z knihy ? Nějak si tu scénku nemůžu vybavit.
    • Magister_Peditum
      Herní Zaklínač se odehrává o řadu let pod knižním Zaklínači, takže ne-e.
      • o řadu? Asi tak o pět *1* *9*
        • řada pěti *16*
    • Ne.

      EDIT: A taky v knihách není nic o tom, že by Ciri otevírala nějaké portály. Víceméně je to popsáno tak, že najednou někde zmizí a jinde se objeví. Ale to by asi ve hře nevypadalo tak spektakulárně. *4*
      • mirekdusinojc
        WTF? Bože, hnidopich. Kde Ciri otevírá nějaký portál? Já viděl pouze jak se vynořila z jiné dimenze, což doprovázel kýžený efekt. Konec konců v knihách i někaý ten efekt popsán byl, viz příchod k paní jezera, četl jsem je znovu nedávno a nikde tam není, že se prostě jenom vynoří a zase zmizí. Přesně takhle sem si představoval její cestování mezi dimenzema.
        • Zklidni hormon, dorostence, blbe jsi mě pochopil . Já proti tomu ztvárnění nic nemam. Hra není kniha, leccos se v ní musí dělat jinak. To byla pointa.

          Jinak paní jezera otevřela bránu světu pro Ciri, to nic nedokazuje. Zalistoval jsem ale knihou a na jednom místě se tam píše o pukline, ze které vyjela Ciri na koni. Jinde je to popsané trochu jinak. Jestli se někomu chce dál bádat, ring je volný :)
  • Khanemis
    Musím říct, že z těch prvních kratších ukázek jsem byl spíše skeptický, ale tahle souvislá jízda je opravdu skvělá. Atmosféra, co by se dala krájet. Přirozená temnota světa a morální ambivalence, přesně jak to má být. Super:)

    Jen aby ta hratelnost samotná byla také tak promakaná. No rád se nechám překvapit. Alespoň, že už ten inventář vypadá oproti dvojce zase použitelně.
  • BoB.2
    Libí se mě ty detaily třeba to že jak byl v té hospodě kůň se šel zatím napít k korytu. *4*
    • To Vávra určitě ocení. Kluci z CD-projektu na něj mysleli *1*
      • Nevím jestli zrovna tohle video Vávra ocení, viz. třeba to, že dveře, kterými Geralt vstupuje do hospody pravděpodobně nemají panty. Jedině že by to byly tzv. "plácačky" jako někde v nějakém westernovém salónu *1* což ale evidentně nejsou. Tady zjevně někde udělali designerský kucí z Polska chybu.

        A teď co, má takovéhle lpění na detailech smysl, když si toho stejně všimne jen pár lidí a ve výsledku to nemá na hru pražádný vliv a nebo je to právě ta věc, která ve výsledku dotváří atmosféru a pocit ze hry ? Babo raď ! Má smysl dělat několikahodinový research toho, jak vypadá polní cesta a nebo je to ve výsledku jedno ?

        Pro mě to asi smysl má, myslím si, že to jsou právě ty malé detaily, které odlišují např. Mafii od dalších podobných her a tím ji dělají vyjímečnou. Co myslíte vy ?
  • Tohle je nej hra
  • Super hra
  • bude to pecka. Kupuju!
  • God-of-War
    Ta tlustá bába je fakt sjízdná. Jinak to vypadá fakt parádně, to se musí nechat. Jasná koupě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit