Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    No prostredi, grafika, visual, ... vypada moc pekne. Naopak combat se mi moc nelibil. Jsem radeji, kdyz headshot je temer jista smrt a ne jen vetsi damage za zasah hlavy, protoze RPG🙂, ale jinak parada

    • skaven

      tak zahraj nejaky battleground, a budes mat to, co mas radsej :)


    • Vidlec

      Tak si kup nový CoD a ne tohle.

      To me furt zarazi, jak lidi breci ze headshot neni kill. 

      WTF je to RPG!


      Takze ve Skyrimu by mel byt sip do hlavy jasna smrt na jeden zásah jo?

      • Dlaha

        Jasně, že ve Skyrimu by měl být šíp do hlavy jasná smrt na jeden zásah, samozřejmě pokud nemá protivník helmu. Když to funguje v Kingdom Come (a je to zábavnější), může to fungovat všude.


        RPG žánr neříká nic o tom, jak špatný má soubojový systém být :) To, že většina dnešních RPG ještě pořád adoptuje nějaký systém inspirovaný D&D je jiná věc a trochu fail.

        • i586

          Očividně si pleteš akční hru (RPG) a RPG, ty faile.


          Akční RPG = boj závisí na ovládaní a skillu hráče.

          RPG = boj závisí na skillu postavy uvnitř herního světa.


          Kdyby stačilo zamířit na hlavu a trefit 1-shot, tak jsou k ničemu všechny itemy, staty, perky, který mi zlepšujou damage, přesnost, kritický hit atd. To samý jako defense/dodge stat. K čemu to je, když každýho můžu ucouvat a uběhat.

          • Právě naopak, třeba by pri nulovém skille mohl být HUD křížek přes půl obrazovky a pri míření přes mířidla by se tyhle mohli víc kmitat, plus tedy zakomponovat náhodu typu stráhvání zbraně nesprávným spuštěním. A samozřejmě čím více jdeš na horu tím lepší jsi ostrostřelec. Zakomponovat různé ráže - pro příklad .22lr nebo třeba 9x19 prostě přes IIIA neprůstřelku neprojdou naproti tomu 10mm auto ti poláme žebra a 7.62x51 prolítně skrz jak horký nůž máslem.

  • i586

    Musim říct docela solidní nářez. Celý video sem čuměl přikovanej k obrazovce, což se mi už moc často nestává. Nemám prakticky co vytknout. Graficky to vypadá hodně dobře - na to, že je to takhle masivní open world ve stylu GTA. Tohle by mohl být Deus Ex nový generace (uvidíme, co předvede SS3). Nášlápnuto má dobře. Teď záleží na tom, jaký bude hlavní příběh a dialogy (příběh u open world her - častý problém). Doufám, že tam bude nějaká hloubka. Z ukázky toho bohužel zatím moc nevyplynulo.

  • wenceslaus

    Mimochodem, z jejich fora:

    Aug 28/18 Marcin Momot: "That is exactly our plan. A lot of HUD elements (including damage numbers) will be optional. "


    Takže čísla létají nepřátelům z hlavy se budou dát pravděpodobně vypnout. 

    • Dlaha

      Super. Bohaté nastavení herních prvků jsou teda většinou selháním game-designéra, ale tady to vítám :)

      • i586

        Akorát v dnešní době multiplatforem si nemůžeš dovolit nemít nastavení, zvlášť když chceš uspokojit casuala i náročnějšího hráče. Ledaže by ses spokojil s kompromisy, což je tuplem ústupek v designu.

      • Tak na tom sice něco je. Ale zase vidím docela rozdíl mezi herním prvkem a gui elementem. To už pak můžeme tvrdit že možnost zapnout titulky, nastavit jas a customizovat vzhledp ostavy je selhání gamedesignéra :-D Jsou věci, kde není dobré se snažit zavděčit všem. A pak jsou kosmetické věci, kde je to úplně jedno, takže pokud se tím můžou zavděčit všem, tím líp.

      • wenceslaus

        Tu přednášku jsem taky slyšel, ale jsem spíš názoru že bohaté nastavení herních prvků je vstřícný krok fanouškům a známka silného základu který se nerozbije každou menší změnou.

        • Paulcz

          Podle mě to moc nefunguje, produkt má být srozumitelný. Pokud vidím, že jsou ve hře viditelní nepřátelé za překážkou tak mě v první řadě nezajímá jestli to půjde vypnout, ale spíše proč to tam sakra je a co že to tvůrci teda dělají za hru.

          • wenceslaus

            Nemůžu si pomoct, ale „srozumitelný produkt" zní jako něco co bych hrát asi nechtěl :-)

            Taky mě samořejmě zajímá, co dělají za hru a jak ji chtějí prezentovat. Nemyslím si ale, že v rozsáhlém Cyberpunkovém RPG jsou číslíčka vylétající z hlavy zásadní pro poselství které chtěli tvůrci dílu přiřknout.

            Pravda je, že to už něco napovídá o tom jak se hra hraje a co by hráč neměl očekávat (realistický zranění, headshoty... atd). Jakmile to ale přijme, nemělo by mu nic bránit si hru alespoň v maličkostech (jako práve HUD) přizpůsobit.



  • lito

    slabší no. Snad je to ukázka pár let stará, jinak nevidím důvod k optimismu. Moc ukazatelů pro casualy, vykradačky ze všech možných cyberpunk her, filmů a seriálů, archaická až místy ošklivá grafika. Abych jen nekritizoval, tak střílecí pasáž vypadá velice dobře.

    • Hanzales

      PS jedeš kvalitně, bo hned druhá reakce :) Ale je ti jasné, že je to teprve jakž takž zplácaný celek, kde je spousta placeholderů (když už řešíš grafiku, nehledě na youtube) a teď to budou rok dva ještě teprve polišovat, ladit, potažmo nevidíš ten nápis, který nahoře po celou dobu svítí? :)

      Grafická stilizace i technická stránka se mně osobně třeba líbí absolutně a to i kdyby se to do finále moc nezměnilo, jakože určitě změní (v drobnostech už v tak vypiplaném světě. Tou dobou budou taky další pořádné refreshe RTX a s nimi si budou moci na plné detaily vykouzlit ještě "malinko" víc :) Prdět ale grafiku, jako celek díky bohu za to (a taky za to že nad nimi nebičuje nějaký moloch)

    • Veskoslav

      Nestačí ti ty bláboly psát v Bleskovkách?


      Jak říkám, japonská sekce je vedle Femto.

      • lito

        místo keců se raději poděl o názor, co se ti na tom líbí? Líbí se třeba totální ošlehnutí Ghost in the Shell a propojovaní do lidí? Musel jsem se smát, no jestli to není na žalobu😂


        Femto ještě prděl do peřinky, když jsem tu začal působit, tak už prosím piš k tématu, jsi úplně vedle jantare.

        • uaxpk

          Chlape (?), Cyberpunk 2077 vychází z deskové hry (USA) Cyberpunk 2020 z roku 1988. Ghost in Shell vyšla v roce 1989. Kdo koho kopíruje je úplně fuk

        • Cajicek

          To, že je Ghost in the Shell jediny cyberpunk film který si viděl neznamená že to obšlehl CD projekt... první trailer na CB byl asi někdy před 5 lety a to Ghost ještě ani nezačali natáčet...takže klid bobiku :)

        • Lima

          Ty jsi úplně hloupý hejtr, u kterého se divím, že vůbec dokáže na klávesnici pospojovat písmenka do slov. To je asi tvoje intelektuální maximum, obsah těch slov bohužel pláče.

        • Veskoslav

          To nemá ani cenu komentovat. Femto, jak říkám, japonská tvorba je vedle. Tam si můžeš řvát o tom, jak Evropa a spol. kopírují to nejlepší na světě. Nic víc.

  • Foxtrot_cz

    Takhle nějak jsem si představoval Star Citizen (vzhled, interakce se vším, propojený svět, pohled první osoby...) :D No co, zdá se že poláci jsou schopní udělat lepší hru za kratší čas i bez crowdfundingu.

    • i586

      Až na to, že:

      a) CP2077 už dělají skoro stejně dlouho jako SC (cca 6 let) a ještě tak 1-2 roky dělat budou.

      b) Je to singl hra, SC je MMO s větším rozsahem a tech. úrovní.

      c) RSI dělají navíc ještě SQ42, takže nesmyslně porovnaváš vývoj 1 a 2 her.

      d) SQ42 obsahuje kolem 150 naskenovaných reálných herců, což je rozsahem mimo svět současných AAA her.

      Každopádně nechápu, proč sis SC představoval takhle. Nikdy to nemělo být RPG. Btw, https://m.youtube.com/watch?v=lwUFMMjhuZU. Trochu jiná liga.

  • sankuri

    Ja tedy cekal trochu lepsi vizual, ale predpokladam ze takove veci jako dynamicke nasviceni se dava az nakonec takze to nejspis bude mohem lepsi. 

    Pak me zarazily nektere animace zvlaste rizeni auta je hodne nemastne a taky to ukazalo ze i kdyz se jim to mesto fakt povedlo co se vzhledu a zivota tyce, tak mi zvlast z auta prislo takove disproporcni, cesty vylozene prtave a vsechno je to takove trochu zdrcle.

    Ale jinak musim rict ze hra vypada fakt paradne a i lajk snad pozna ze to bude neco vyjimecneho.

    • i586

      Dynamické nasvícení? Nepleteš si to náhodou s dynamickou globální iluminací? Dynamický světla mají hry už minimálně 2 dekády. Dynamická GI je dost náročná a u takovýhle masivní hry bych s tím nepočítal. Možná v PC verzi.

  • Jack1947

    To že hráli za ženu je buřt, ted jde hlavně o to aby to vypadalo a hrálo se dobře...

  • Ta umela inteligence je vtip ? Ty prestrelky by zvladlo i 5 lete dite.  Jen tam tak stoji nebo vbehnou primo do rany

  • Hidden

    Co na to rici... na to, ze je hra stale ve vyvoji vypada ukazka velice dobre, na nejake finalni soudy bude dost casu po release. Lze si jen prat, at to brzo dotahnou do zdarneho konce a je to jeste v roce 2019. ;)

  • Jako dobry, ale cekal jsem vic. Je jasny, proc to vypada jako Deus Ex. First person, cyberpunk .. co naplat. Z pocatku to bylo obzvlast silne, uzke chodby, malo NPC, plus trochu prkenne animace .. pak se to nastesti trochu otevrelo.

    Hlavne jsem ale cekal jsem neco zajimaveho, neco noveho. A to tam proste neni.

    Asi je zasadni, jaky bude hlavni pribeh. Tohle bylo na urovni nepovinneho sidequestu. No a taky kdy to vyjde. Vidim to na jaro 2020 nejdriv.

    A ten komentar ? This was intense ! Ani ne covece .. ani ne ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit