Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    podla ktorych hracov? podla tych na ktorych smeruje DS3?....
  • ZvacA
    Tak buď průzkum dělali u předškolních dětí šéfů marketingu u EA a nebo se ptali přímo šéfů marketingu u EA a nebo ten průzkum probíhal u vzdálených příbuzných šéfů marketingu u EA a nebo narychlo sesbíráných a uplacených známých šéfů marketingu u EA, kteří však nemají potuchy k čemu se to vlastně vyjadřují.

    No celé prohlášení je absurdní a srandovní až to bolí a fandům DS kondoluji nad jejich značkou.
  • :D :D :D :D :D :D no to je sila
  • Kam ten herní svět spěje? Hrál jsem DS1 a musím tedy říci, že Kalousek mě děsí více...
    • USER47
      Vítám návštěvníka z novinek.cz...
      • To byla ironie, idiote. A jestli můžu poprosit o vědecké vysvětlení a objasnění souvislosti mého komentáře s webem novinky.cz? Na jehož existenci jsi mě právě upozornil. Zdá se, že toho o něm víš více než já. Určitě blahopřeji, na základě tvé vnitřní sugesce a konspirační teorie se ti podařílo vytvořit funclub s 41 diletanty. Zdá se, že vtipy na idnes.cz a novinky.cz mají na games své příznivce.
        • Oháněním se nadávkami typu "idiot" a cizími slovy už ti nepomůže napravit ten první dojem, který jsi svým diletantským příspěvkem udělal. *3*
          • Dobře, tak to napíši pěkně hezky česky a velmi prostě. Běž do prdele!
      • :-DDDDDDD chcípám
  • Mno. Podle mě lidi až často neví, co vlastně chtějí...
  • walltar
    Ach jo .... a už je to tady dětičky brečí že je to moc strašidelné. Ale že by někoho napadlo nehrát hororové hry když na to nemám to ne. Takže trojka bude stát za h ovn o a lidi kterým se jednička a dvojka líbila budou usínat nudou.
    • Tys to nepochopil, o to prave jde, ze to nehraji, to je to, co ea chce zmenit.
  • "Resident Evil 6 se nestydí za to, že bude ještě výrazně akčnější. Pátý díl Resident Evil byl ze všech nejprodávanější"

    Hral jsem vsechny RE, ale oficialne jsem si koupil az ten posledni a hned jsem tim zkazil budouci dily. omlouvam se.
  • sankuri
    V DS3 budou tedy ruzovi jednorozci a duha za kazdym rohem
    • No těch bych se bál víc. :D
    • Top koment :D
    • No věřim, že kdyby něco podobného oznámili, tak by se hráči začali bát víc, než při hraní předchozích dílů. Z nějakého gameplaye by se pak asi po...
    • Ne, jen přibude nepřátel, munice i světla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit