Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Respektive: Hráči si přejí aby Dead Space vypadal jako každá druhá hra a byl v menší míře pirátěn.
  • Strašidelné? Dobře jednička byla dost hutná, dokud jsem nevěděl jak ty příšery zabít a že jsem na vesmírné lodi Ishiyama. Trochu jak z vetřelce. Ale dvojka byla už jen nastavovaná kaše, kde jsem se teda moc nebál. Protože už to nemělo takovou atmosféru i když pořád mě bavila. Ale jestli z toho udělají akčnější hru, tak to už tomu můžou dát rovnou titul COD: Deadspace. Nic proti kooperaci nemám a když je dobře udělaná a všichni maj málo nábojů a hra je donutí rozdělit se, tak dobrý no, ale pochybuji že taková atmosféra by mohla být i tady.
    • Mimochodem, prostě vyhrála komerce. Víc je tupců co umí jen střílet bez myšlení, než hráčů co si radši užijí atmosféry, bojí se a lekají při každém děsivém střetnutí. Herní horory strašně vymírají - Aneb rip Silent Hill, rip Resident Evil, amnesia, dead space atd. (U SH a RE myslím ty první díly.)
      • Amnesia bude mít další pokračování s názvem The machine for pig. Já myslím, že atmosferické a hororové hry jen tak nezmizí, protože ještě stále existuje klasický hráč s vysokými požadavky vedle cassaul heáče.
        • Dofejme, že máš pravdu.
  • Já Amnésii koupil na STEAMu za 2.50 EUR, dohrál a byla SUPER *5*
    • Všechna čest. Hrál jsem 5 minut a měl jsem bobky až za ušima. Snad někdy seberu víc odvahy *1*
      • Přesně o tom to je. Překonat strach.
    • Taky Amnesia má pěkně hutnou atmosféru, žádný náboje, a ze začátku když se něco hýbne, tak má člověk, chuť vypnout monitor, zahodit sluchátka a schovat se do skříně. :-D
  • walltar
    Takže máme letecké hry pro lidi které nebaví letecké hry a teď budeme mít hororové hry pro lidi kteří nemají rádi horory .... takže co bude dál? Bohužel tímhle směrem se ubýrá herní svět ... každá hra je tak šíleně jednoduchá, nudná a lehká že je nemá cenu hrát. Sem tam výjde něco indie ale těch her je zatraceně málo. Kde je u her dneska pocit když samo dohrání bylo úspěchem? Bohužel herní scénu zničili lidi kteří si myslí že je cool nemyslet a cokoliv co se je snaží něco naučit je špatné, že zábava musí téct proudem až je vlastně nudná. *9*
    • ubÝrá?! UBÝRÁ?!!!!
    • kde jsou ty doby co jsem se potil o DOOMa 3ky *1*
      • ja se potil u Dooma jednicky.. ale je fakt ze jsem byl dost maly :D
    • DangerousDave
      všetko sa napokon zleje do jedného žánru : third-person cover-based fully or semi automatic one button shooting games with the immersive cinematic experience and pink ponies DLCs.
    • masyryk má pravdu ostatně jako vždy .-)
  • Skoda nechapu proc moznost kooperace nedaji jen jako vyber ze tma ybt vubec nemusi proc tam musi byt potom i pocitac ktery bude chodit vsude semnou a vsehcno komentovat dale o to ta hra byla o strasidelnosti proto sem to hral protoze samozrejme se mi i libi prostredi vesmiru a vesmirne lodi i tka nechapu jak nekdo mohlr ict ze to bylo moc strasidelny.
    • USER47
      Na výběr tam bude. Pokud nebudeš chtít hrát v coopu, žádná AI postava s tebou chodit nebude.
      • Tak v tom pripade to je super :D
  • Takže lidi si koupí hororovou hru a pak si stěžují že je příliš hororová proto bude dál akční? .... hmmm zajímavé :-D
    • Chybí elementární interpunkce!
    • tomu se mi ani nechce věřit.
  • Malleth
    Pro hráče FPSek možná. Ale ty asi nehráli Eternal Darkness nebo první Resident Evily.
  • To chce vzpouru. Ale proti komu? *8*

    Taky tu mám jeden svůj průzkum... EA táhne herní scénu opačným směrem. Jen je tu problém, že se ten průzkum nesestává z hlasů každého hráče nebo člověka. Radši by měli točit filmy *7* ale to by zas neměla paní z marketingu doma co hrát že *15*
  • Amylee.Anderson
    Tak těm hráčům pusťe Penumbru. Umřou strachy a potom pak budou "hlasovat" možná i normální hráči...
    • vlastik.plaminek
      Nepouštěl bych jim nic a rovnou bych je bral páčidlem po hlavě.
  • DangerousDave
    Som si myslel, že mainstream už nemá čím prekvapiť... znovu som sa zmýlil. Vody ľudskej deb*lity sú bezodné.
    • Prosím Vás, na českém herním serveru není slušně mluvit Maďarsky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit