Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Možná by nebylo špatný před každou lekačkou na monitoru zobrazit upozornění "Pozor, teď by jste se mohli leknout!". Nebo do menu přidat možnost nastavení hrůzostrašnosti. A úplně nejlepší by bylo, kdyby se na to úplně vy*rali a udělali něco třeba s Teletubbies.
    • by jste?! BY JSTE?!
  • Vidlec
    To je jako stěžovat si, že cukr je sladký.
    Tehdy, když jsem hrál poprvé AvP, tak jsem se u toho strachy málem po**al. Přesto je to jedna z mých nejoblíbenějších her. A o tom hororová hra je. Po**at se u ní. Upřímně, strach je jedna z mála emocí co se dá u her navodit, tak to nekažte.
    • strach a nenavist :D
    • DangerousDave
      nj ale to sme boli ešte decká... inak ked som AvP hral prvýkrát (ešte iba ako demo) tak som ho nedohral :), bola to prvá hra v ktorej som sa proste odmietol hýbať dopredu *1*. Dnes je to samozrejme inak ale stále mám stiahnutú pr*el keď to hrám :)
      • Presne. Prvni AVP za humana, tomu se dalo mozna rict, ze to bylo moc strasidelne. Ale Deadspace?
  • Malleth
    Because you love games and EA loves your money
  • Phillios191
    To by mě zajímalo, jestli z těch hráčů někdo dohrál hru s názvem Condemned: Criminal Origins, protože tohle je proti tomu Růžová zahrada !!!
  • kecy, akorát maskujou vlastní neschopnost
  • no vidite, zeptat se me, rekl bych jim ze Dead Space je naopak strasidelne jeste malo :))
  • Spades
    Horory jsou nejlepsi kdyz je clovek sam. Proste samota ten strach zvelicuje, coz dodava hre i filmu na atmosfere... Pamatuju si na Coop mod do Doom 3 - Porad sme jen kecali a smali se hovadinam, takze se z Dooma uplne vytratila ta strasidelna atmosfera...
    • Phillios191
      Přesně tak ! MP škodí hrám, řikám to pořád, dělá z toho cirkus. Ale to je už věc každýho... já jsem zastánce SP
      • velice moudrý názor, taky to pořád říkám že MP je největší omyl herního průmyslu, já osobně ho nesnáším...
  • u prvního FEARU sem se celkem po*ral, u dead space sem si ani neprd :)
  • Keyz
    Přivázal bych toho kdo to řekl k židli,nejlépe v temném koutě na samotě.Zapnul bych mu Alien Versus Predator 2 za mariňáka na nejtěžší a donutil ho to dohrát.
  • CRYPT
    jestli byla 2ka strasidelna tak v tom pripade ja jsem brutalni nebojsa...
    • Cahir
      Já jsme koukal jen na youtubu... No nebudu dělat ramena, bál jsem se *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit