Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, vzpomíná si někdo na level ve vyhořelém hotelu z Vampire Bloodlines? Nebo první AvP? To byla pekla!

    Ale fakt by mě zajímalo, koho se jako ptali, protože i takové ty horory pro děti typu šedesátý saw jsou asi tak osmkrát strašidelnější než drtivá většina hororových her.
  • Dead Space 4: Rise of teddy bear (Ať si kravaťáci trhnou nohou,vážně)
  • Takze u hororovych her se hraci moc boji,u rts,rpg a adventur musi hraci moc myslet,simulatory jsou moc slozite a nudne a v podstate vsechny hry jsou malo akcni.
    Takze idealni asi bude,kdyz se budou delat jenom akcni naskriptovane linearni hry na 3 hodiny a vsichni budou spokojeni .
    Kam ten herni svet speje *7*
    • Za interpunkcí se píše mezera! Chybějící diakritika!
      • Někdo Vám tu kolego dal mínus jedna. Tak jsem to srazil na nulu :o). Sám dělám často chyby všeho druhu. A jsem vděčný kdykoliv mne někdo opraví. Co na plat, lidi, že je váš názor rozumný, když někteří píšete jak děcko ze zvláštní školy. Umět se vyjádřit, myslím, je základem a důkazem určité úrovně. Kdo kašle na jazyk a formu, vzbuzuje úsměv. Neházejte to za hlavu. Když se člověk koukne třeba FB, je mu vážně na zvracení. Každý jistě chápe, že tu nejde o slohovku nebo diktát, ale některá pravidla jsou tak základní, že už to snad míň nejde. No a závěr tohto elaborátu. BUĎTE VDĚČNI, KDYŽ VÁS NĚKDO OPRAVÍ, JE TO JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST JAK DÁT SVŮJ PROJEV DOPOŘÁDKU. *3* Už se těším, až mi to tu někdo "proškrtá" *1*
        • *1* *1* *1* A už jsem našel několik chyb. Nebijte mne! *3* Ale abych tu jen nespamoval s hodinou češtiny. Kolega o vlákno výš to, ohledně horroru, vystihl skvěle. "Kyselo je moc kyselý a bramborák moc bramborovej!" DS III vyděs mě k smrti! *8*
    • Tam kam slunce nesviti..
  • To maj pravdu. Vzdyt se to na PC nedalo ani hrat
    • Chybějící interpunkce a diakritika!
  • Sweetchuck
    EA se chystá pohřbít další zajímavou herní značku a my nemůžeme dělat nic než jen tomu všemu přihlížet!
  • Shenkster
    Moc strašidelný ? Zajímal by mě věk těch "hráčů" kteří to řekli...to musejí bejt nějaký usoplenci který jsou zvyklý vběhnout do koridoru a začít to rubat...mě to naprosto vyhovovalo. Ano bylo to strašidelné, ale o tom přece survival horor je ne ? *7*
    • Před interpunkcí se mezera nepíše! Usoplenci jsou zvyklí, ne zvyklý!
      • Shenkster
        Óóóóó omlouvám se pane dokonalý *7*
  • Strašidelná byla sem tam jednička, ale dvojka byla prostě jen sadistická akční hra :).
  • Nevím jak čtyřka a pětka, ale dvojka a trojka Residentu to měla dobře udělané - pokud jste si hru chtěli projít a mít nějakou jistotu, byl tam režim s nekonečnou municí a samopalem.. Můžou udělat strašidelnou hru a nechat v ní pro ustrašený jedince jenom nějakou extras berličku.
  • Strasidelna byla tak maximalne paradni jednicka, na tech par scen (dosmrti nezapomenu), ve dvojce vydesili jen zacatkem ale pak uz byl lovek zvykly a DS3 strilecka? To se mi moc nelibi tedy...kazdopadne uvidime no.
    • Veskoslav
      Zvyklý? Já si nezvykl až do konce hry, obzvlášť deprimující byla ve druhém dle školka se školou.
  • Amnesii jsem dohrál zrovna o vikendu a nutno podotknout, ze jsem hral se sluchatky a po tme a několikrát jsem to nevydrzel a musel hru vypnout a taky musim dodat, ze to byl jeden z nejintenzivnejsich zážitku, co v hernim svete zazil. To se doopravdy s DS neda srovnat, nerikam ale ze DS je spatny. Treba bude i DS3 dobry
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit