Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ze nema gamepad jen 2 tlacitka. To by pak byla akce. Nevedel bych co driv na klavesnici mackat. A co rovnou vynechat i smerovy sipky? Prece jen mackani tlacitek, kdyz si to situace zada, vyzaduje velky soustredeni
  • DS I byl masakr DS II jsem po hodine vypnul a uz se k tomu nevratil pocit neznameho strachu nahradil masakr a hnus
    • Tak to seš dobrej vocas *12*
  • Dělají si prdel? Dead Space je hororová survival hra, hráč se má bát! Dead Space byla skvělá hra, ale bál jsem se (opravdu bál, ne lekl) asi 3x za celou hru a oni mi chtějí říct, že to bylo moc strašidelné? Dobře, takže Dead Space 3 škrtám ze seznamu očekávaných her.
    • MickeyMutant
      Nechtějí a neškrtej. Je to jen "ztraceno v překladu".
  • Příliš strašidelné? Tak jo, ať zkusej třeba Forbidden Siren nebo Fatal Frame. U toho by zdechli strachy.
  • MickeyMutant
    Originální anglický text vyznívá trochu jinak, než by se dalo soudit z českého článku. Šéfka marketingu se zřejmě jen trochu nešťastně snažila vysvětlit, proč bude ve hře co-op.

    Účastníkům průzkumu se prý líbilo napětí, které prožívali při hraní, ale hra jim připadala tak strašidelná, že by ji rádi hráli s někým dalším. Za sebe dodává, že do kina na horor jde taky radši s manželem než sama. A pro jistotu ještě doplňuje, že Dead Space 3 bude stejně děsivý, jako jeho předchůdci, tedy věrný svým kořenům a neméně strašidelný. Dokonce tak strašidelný, že ho bude lépší hrát ve dvou*4*

    Tyhle obvyklé PR kecy měly podle mého jen obhájit a propagovat co-op, a ne připravovat fandy na rušení hororových prvků. To se tam dostalo až někde po cestě za čtenáři zřejmě pod nevalným dojmem z prezentace na E3.
    • Super příspěvek. To se často nevidí. A samozřejmě souhlas. No a pokud se mám vyjádřit k tématu. Já se bál u jedničky i dvojky. Mimochodem dvojku mám stále rozehranou. Mám strach jí dohrát. Né kvůli děsu, ale kvůli tomu, že za koncem už prostě nic neni a do trojky daleko. *15*
    • Gratuluji ke gramaticky korektnímu projevu.
  • Diskuse pro Článek Podle hráčů byly Dead Space 1 a 2 příliš strašidelné :ale boží
  • mirekdusinojc
    Ok, doufam, že příště udělá EA horor s poníky a duhou.
    • ... a pokud bude pokračování tak duhu budou muset vypustit protože si hráči stěžovali že je to příliš strašidelné *1*
  • GlaDOS
    Když se EA náhodou něco povede, tak to musí spláchnout do haj*lu. Začínají mě pěkně sr*t.
  • To dělali průzkum na základních školách?
  • ne, nejsou to (bohužel) horrory, narozdíl od horroru kde by se hráč měl opravdu bát byl Dead Space jen o lekacích momentech (které byly navíc dost recyklované, prvního "mrtvého" necromorpha který vyskočil na nohy nebo vylezl z klimatizace se hráč lekl, dalších už moc ne). Ale nebyly to špatné hry a už sem se nějak smířil s tím že novou hru dosahující kvalit například Silent Hill 2 v dnešní době od vývojářů zaměřených na mainstream člověk prostě nedostane. Ve výsledku jedničku Dead Space jsem si koupil hned když vyšla, dvojku sem si koupil až když byla ve slevě, trojku kupovat nehodlám ... tolik k "player feedbacku". Nezbývá než doufat že dost dalších lidí to udělá podobně a že "nové pojetí série" přitáhne míň nových hráčů než kolik odradí fanoušků série a že to vývojářům jednou dojde. I když šance je u obojího asi dost malá *13*
    • Hm, nechci podkopávat tvé přání, aby se vydavatelé poučili. Ale, věřím, že cosi bylo ztraceno v překladu, jak tu někdo psal a výsledek nebude nijak katastrofální. Trojka na mě zatím neudělala negativní dojem. Chápu, že hra je o hraní, ale DS III si koupím už proto, že zbožňuju její design. Vše je pěkně stylové, úplné vizuální orgie. I to je značka DS. Věřím, že bláznů jako já je víc. Ale uvidíme s čím se EA vytasí. Teď jen mlátíme prázdnou slámu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit